Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gsb personel alım sonuçları

  1 ziyaretçi

  gsb personel alım sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  GSB personel alım sonuçları açıklandı mı 2022? GSB 4 bin 147 personel alım sonuçları ne zaman açıklanacak, hangi tarihte?

  GSB personel alımı sonuçları sorgulama ekranı TIKLA ÖĞREN! 2022 GSB personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 4 bin 147 personel alınacak!

  GSB personel alımı sonuçları sorgulama ekranı TIKLA ÖĞREN! 2022 GSB personel alımı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 4 bin 147 personel alınacak!

  BAŞVURULAR NASIL DEĞERLENDİRİLECEK?

  1) Başvurular, başvurulan pozisyon için aranan niteliklere uygunluk yönünden incelenecek ve başvuru şartlarından herhangi birini taşımadığı tespit edilenlerin başvurusu iptal edilecektir.

  2) Yerleştirmelerde, KPSS puanı esas alınacaktır. KPSS puanı en yüksek adaydan başlanarak her bir pozisyon ve il için KPSS puanı en yüksek olan adaydan başlanmak üzere ilan edilen pozisyon sayısı kadar aday asıl olarak yerleştirmeye hak kazanacak ve bir o kadar aday da yedek olarak belirlenecektir. Adayların KPSS puanının eşit olması halinde sırası ile mezuniyet ve doğum tarihi önce olana öncelik verilecektir.

  3) Asıl veya yedek sıralamaya giremeyen adaylar için KPSS'de 60 (altmış) ve üzerinde puan almış olmak müktesep hak teşkil etmeyecektir.

  4) Yedek sıralamasında yer alan adaylar için yedek listede yer almak daha sonraki alımlar için müktesep hak teşkil etmeyecektir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

  Bakanlığımız taşra teşkilatı yurt müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere, 2020 yılı KPSS B grubu KPSSP3 puanı esas alınarak cinsiyete göre her bir pozisyon için 04 – 20 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılan “Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı” başvurularına ilişkin sonuçlar sonuc.gsb.gov.tr internet adresinde ilan edilmiştir. Sınava başvuru yapan adaylar başvuru sonuçlarını (sözlü sınava girmeye hak kazanıp/kazanamadıklarını) sonuc.gsb.gov.tr adresinden öğrenebileceklerdir.

  Sözlü sınav yeri ve tarihlerine ilişkin duyuru, Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğü internet sayfasında ayrıca yayımlanacaktır.

  İlgililere ilanen duyurulur.

  Başvuru sonuçlarına ilişkin istatistiki bilgilere buradanulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : pgm.gsb.gov.tr

  PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

  4857 sayılı İş Kanunu, 2 sayılı Genel Kadro ve Usulü Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Bakanlığımız taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere temizlik görevlisi meslek kolunda sürekli işçi alımı yapılacaktır.

  Duyuru metni için tıklayınız.

  Sürekli işçi alımı kontenjan dağılımı için tıklayınız.

  Yazı kaynağı : pgm.gsb.gov.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap