Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gsb 4147 personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak

  1 ziyaretçi

  gsb 4147 personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  2022 GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI SORGULAMA TIKLA || GSB 4 BİN147 PERSONEL ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  2022 GSB PERSONEL ALIMI SONUÇLARI SORGULAMA TIKLA || GSB 4 BİN147 PERSONEL ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  GSB, kadın ve erkek olmak üzere büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik personeli branşlarında toplam 4147 personel alımı gerçekleştiriyor. Bakanlık tarafından genel ve özel başvuru şartları kılavuzla birlikte adaylarla paylaşılmı ve başvurular da 15 Eylül'de son bulmuştu. Şimdi gözler GSB personel alımı sonuç tarihinde...

  GSB PERSONEL ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Gençlik ve Spor Bakanlığı 2022 yılında büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik personeli alımı yapıyor. Başvurular e-devlet'ten 10-15 Eylül arasında alındı. Başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihe dair henüz net bilgi verilmedi. Ancak önümüzdeki günlerde duyurunun yapılması bekleniyor.

  Adaylar yerleştirme sonuçlarına ilişkin bilgilerini Kariyer Kapısı üzerinden görüntüleyebilecektir.

  GSB PERSONEL ALIMI KONTENJANLARI

  2020 yılı KPSS B grubu KPSS P3 puanı esas alınarak 300 Büro Personeli, 

  KPSS P93 puanı esas alınarak 866 Koruma ve Güvenlik Görevlisi 

  KPSS P94 puanı esas alınarak 2981 Destek Personeli (Temizlik) 

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  GSB personel alımı sonuç sorgulama 2022: GSB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak, hangi tarihte? Gözler GSB duyurularında!

  GSB personel alımı sonuç sorgulama 2022: GSB personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak, hangi tarihte? Gözler GSB duyurularında!

  BAŞVURULAR NASIL DEĞERLENDİRİLECEK?

  1) Başvurular, başvurulan pozisyon için aranan niteliklere uygunluk yönünden incelenecek ve başvuru şartlarından herhangi birini taşımadığı tespit edilenlerin başvurusu iptal edilecektir.

  2) Yerleştirmelerde, KPSS puanı esas alınacaktır. KPSS puanı en yüksek adaydan başlanarak her bir pozisyon ve il için KPSS puanı en yüksek olan adaydan başlanmak üzere ilan edilen pozisyon sayısı kadar aday asıl olarak yerleştirmeye hak kazanacak ve bir o kadar aday da yedek olarak belirlenecektir. Adayların KPSS puanının eşit olması halinde sırası ile mezuniyet ve doğum tarihi önce olana öncelik verilecektir.

  3) Asıl veya yedek sıralamaya giremeyen adaylar için KPSS'de 60 (altmış) ve üzerinde puan almış olmak müktesep hak teşkil etmeyecektir.

  4) Yedek sıralamasında yer alan adaylar için yedek listede yer almak daha sonraki alımlar için müktesep hak teşkil etmeyecektir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  GSB 4147 Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puanlar Kaç?

  GSB 4147 Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Taban Puanlar Kaç?

  Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı başvuruları sona erdi. 4147 kişilik kadro ile Bakanlık bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Başvuruların sona ermesi ile birlikte artık sonuçlar bekleniyor. Başvurulardan sonra en çok merak edilen konulardan bitisi de sonuçların ne zaman açıklanacağıdır.

  İşin Olsa ekibi olarak bu haberde sizlere GSB Personel Alımı İlan detyaları hakkında tüm bilgileri vereceğiz

  Mülakatsız 4147 Personel Alımı Yapılacak!

  Gençlik ve Spor Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı personel alımı ilanı ile bünyesine farklı kadrolarda 4147 kişilik boşluk ile sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Alım yapılacak kadrolar ise:

  İlan hakında şartlar ve detayşı kontenjan dağılımı hakkında bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/kamu-personeli-alimi/gsb-4-bin-147-kamu-personeli-alimi-basladi-kontenjan-kpss-ve-egitim-h42725.html

  Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak!

  GSB personel alımları KPSS Puanı ile alınmaktaydı. Buna göre Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı ile başvuru alınmıştı. Başvurular KPSS puanı ile yapıldığından En yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak sılama ile değerlendirme yapılacak. Buna göre kontenjan dağısı kadar ASİL aday belirlenecektir.

  Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

  GSB Personel alımı başvuruları 15 Eylül 2022 tarihi ile sona ermiş olup başvuru sonuçları en geç 30 Eyllü 2022 tarihiner kadar açıklanması beklenmektedir.

  SONUÇLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

  İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

  İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

  Android Uygulama için >>>> BURAYA

  KPSS Taban Puan Kaç Olacak!

  İlgili alımlarda Taban 60 KPSS puanı ile başvuru alındı. Buna göre mezuniyete göre en az 65 taban puanı bekleniyor.

  Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap