Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gonul dagi son bolum 89 bolum full izle

  1 ziyaretçi

  gonul dagi son bolum 89 bolum full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gönül Dağı 89.Bölüm

  📺Gönül Dağı 89. bölüm FULL İZLE - Gönül Dağı yeni bölüm İZLE - GÖNÜL DAĞI son bölüm izle | Gönül Dağı TRT 1 izle

  📺Gönül Dağı 89. bölüm FULL İZLE - Gönül Dağı yeni bölüm İZLE - GÖNÜL DAĞI son bölüm izle | Gönül Dağı TRT 1 izle

  TRT 1 ekranlarından yeni sezonda izleyiciyle buluşan Gönül Dağı dizisinde heyecan dorukta. Gönül Dağı dizisi 18 Mart Cumartesi günü izleyicisiyle buluştu. Gönül Dağı 89. bölümünde neler yaşanacağını izleyiciler merak ediyor. Biz de tüm merak edilenleri haberimizde derledik. İşte Gönül Dağı son bölüm bilgileri...

  👉GÖNÜL DAĞI TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

  👉GÖNÜL DAĞI 89. BÖLÜM İZLE

  GÖNÜL DAĞI 89. BÖLÜM ÖZETİ

  Ciritçi, Taner ve Selma güneş tutulması sonrası Divane'yi ararlar. Divane'yi sağ bir şekilde bulabilecekler midir? Veysel ve Cemile, Dişçi Musa'nın hastalık belirtilerinin artmasıyla endişelenirler. Kenan'ın da yardımıyla Dişçi Musa'yı doktora gitmeye ikna edebilecekler midir? Baba evine dönen Asuman'ın Ramazan'la arasının düzelmesi için Kaya Ailesi devreye girer. Aile toplantısının ardından Asuman'la Ramazan'ın arası daha da kötü olur. Asuman, beklemediği bir haber öğrenir. Asuman'ın öğreneceği haber nedir?

  👉GÖNÜL DAĞI TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

  👉GÖNÜL DAĞI 89. BÖLÜM İZLE

  45 SANİYEDE FAZLA YAĞLARINDAN KURTUL ✅|İZLE

  GÖNÜL DAĞI KONUSU

  Bozkırda bir Anadolu masalı... Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı...

  Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir Gönül Dağı…

  Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir Gönül Dağı…

  Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan "Bozkırın kalemi" Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, ilk bölümde izleyicilerin beğenisini kazanacak ekranlara kilitleyecek bir dizi...

  👉GÖNÜL DAĞI TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

  👉GÖNÜL DAĞI 89. BÖLÜM İZLE

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Gönül Dağı 89. Bölüm izle

  Gönül Dağı 89. Bölüm izle

  Gönül Dağı Hakkında

  Trt1 kanalının sevilen dizisi Gönül Dağı, ilk olarak Ekim 2020 tarihinde ekranlara gelmeye başlamıştır. 'Bozkırda bir anadolu masalı' sloganı ile ekranlara taşınan Gönül Dağı, Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden uyarlanmıştır. Köprü Film öncülüğünde ekranlara getirilen Gönül Dağı dizisinin yapımcılığını Ferhat Eşsiz üstlenirken senaryosunda ise Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit yer almatadır. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu Gönül Dağı dizisinin çekimleri Eskişehir ilimizin Sivrihisar ilçesinde gerçekleştirilmektedir. 

  Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Nur Özkaya ve Ferdi Sancar'ın yer aldığı Trt 1 kanalı projesi olan Gönül Dağı oyuncu kadrosunda, Ali Düşenkalkar, Ramiz Mullamusa, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Hazal Çağlar, Eser Eyüpoğlu, Cihat Süvarioğlu, Semir Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Zümre Meğreli, Ulviye Karaca, Ruhi Sarı, Onur Gökmen, Şükrü Veysel Alankaya ve Cemre Melis Çınar yer almaktadır.

  Gönül Dağı dizisi konusu

  Gönül Dağı dizisinde hikayede geçen tüm bu insanların hayatını samimi bir şekilde ekranlara taşımak amaçlanmıştır. Küçük bir kasabada yaşayan Anadolu insanının yüreğimizi ısıtan hikayesi anlatılmaktadır. Sevdikleri uğruna verilen emekleri, hayalleri, değerlerimizi anlatan bu hikayede Dilek ile Taner'in aşkı dayer almaktadır. İzlerken hem duygulanacak, hem de içinizi ısıtacak sıcacık bir dizi... İyi Seyirler.

  Gönül Dağı Karakterleri

  Taner (Berk Atan)

  Ciritçi Abdullah'ın torunu. Çocukluğundan bu yana yaptığı icatları ile tanınan Taner, yıllar sonra bir hayalini gerçekleştirir ve uçan araç icad eder. Ancak Taner'in çocukluk aşkı Dilek hep kalbinde bir yara olmuş, büyükçe büyümüş. Ve sonunda Dilek bir gün o kasabaya geri döner.

  Dilek (Gülsim İlhan Ali)

  Taner'in çocukluk aşkı. Yıllar önce annesi Gülsüm öğretmenin tayini çıkması nedeniyle kasabadan ayrılmıştır. Jeoloji mühendisi olan Dilek, Gönül Dağı'ndan kopan kayaları araştırması için görevlendirilmiştir. O kasabada Taner'e aşık olacaktır.

  Ciritçi Abdullah (Yavuz Sepetçi)

  Veysel, Ramazan ve Taner'in dedesi. Kasabanın saygı duyulan sakinlerindendir. Hüseyin ve Muammer adında oğulları vardır.

  Serdar (Utku Ateş)

  Dilek'in nişanlısı. Ailesi tarafından el üstünde büyütülmüş bir genç. Ciritçi Abdullah sayesinde doğru yolu bulacak ve özüne dönecektir.

  Yazı kaynağı : www.diziizle.live

  Gönül Dağı 89.Bölüm izle

  Gönül Dağı 89.Bölüm izle

  Gönül Dağı 89.Bölüm

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.trdiziizle.co

  Gönül Dağı 89. Bölüm İzleme Ekranı: Gönül Dağı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

  TRT 1 - Kalk Gidelim89.Bölüm

  Gönül Dağı 89.Bölüm izle | TvDiziler.tv

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap