Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  god of war sistem gereksinimleri pc

  1 ziyaretçi

  god of war sistem gereksinimleri pc bilgi90'dan bulabilirsiniz

  God of War Steam'de

  Goc of War Ragnarok PC'ye Çıkıyor

  God of War PC'de

  Oyun konsolu dünyasının mavi takımı Playstation tarafından sadece kendi konsoluna özel olarak geliştirilen God of War, yeni yılın ilk ayında PC kullanıcılarına sunuldu.

  Geçtiğimiz yıl Sony, Playstation oyun konsoluna özel olarak geliştirdiği birçok oyunu PC platformu için sunacağını açıklamış, Horizon Zero Dawn ile birlikte de bu girişimin kapısını açmıştı. Bu oyunla birlikte Days Gone ve Death Stranding gibi dev bütçeli yapımları da PC plaformuna sunan Sony, belki de Playstation markasının en güçlü oyunlarından olan God of War oyununu da PC için oynamaya açık hale getirdi. 

  Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan oyun, artık PC platformu için oynanabilir durumda. Savaş tanrılarının dünyasına geçen ve yine o tanrılardan biri olan Kratos’un oğlu ile çıktığı yolculuğu konu edinen God of War oyunu, güncel PC teknolojilerini odağına alarak geliştirilmiş.

  God of War, NVIDIA’nın DLSS ve RTX ışın izleme teknolojileri ile birlikte AMD FSR teknolojisini de bünyesinde barındırıyor ve PC donanım sahipleri için 4K’da ultra detaylı görsel bir şölen sunuyor. Ayrıca oyun Türkçe dil desteğine de sahip. Oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

  Minimum gereksinimler:

  Önerilen gereksinimler: 

  God of War ve daha birçok kaliteli yapımı oynayabilmenize imkan tanıyan güncel sistemlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sinerji.gen.tr

  God of War PC'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Gereksinimleri

  God of War PC'ye Geldi: İşte Fiyatı ve Gereksinimleri

  2018’deki çıkışının ardından bütün dünyada büyük yankı uyandıran God Of War, neredeyse herkes tarafından hem çok sevilmiş hem de saygı duyulan bir oyun olmuştu. Orijinal üçlemenin ardından bizi kuzey mitolojisi ile birleştiren oyun, ne yazık ki PlayStation’a özel olarak üretilmişti.

  Ancak Sony son dönemlerde bazı oyunları bilgisayarlara getirmeye başlamış ve devamının geleceğinin sinyallerini vermişti. Pek çok insan ise God of War’un PC'ye gelmesini beklemeye başlamıştı. İşte o beklenti gerçeğe dönüşmüş, God of War'ın PC'ye geleceği açıklanmıştı. Uzun bir bekleyişin ardından PC oyuncuları, oyuna bugün, birkaç saat sonra kavuşuyorlar.

  God of War, PC oyuncularına neler sunacak?

  God of War'ın Steam sayfasında yer alan bilgilere göre oyun, PC sürümünde NVIDIA'nın performans artırıcı DLSS teknolojisi desteğini sunacak. Bununla birlikte NVIDIA oyuncuları, gecikmeyi büyük oranda düşüren NVIDIA Reflex teknolojisinden de faydalanabilecekler. Bunun yanı sıra AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) teknolojisi de oyunda yer alacak.

  Oyun, PC sürümünde daha yüksek çözünürlüklü gölgelere, gelişmiş yansımalara, aydınlatmalara ve yüksek detaylı dokulara sahiplik yapacak. Yani God of War, PC'de günümüz oyunlarından farksız olmayacak.

  God of War PC fiyatı:

  PlayStation dünyasının kıskandıran oyunu God of War, PC için 329 TL'lik fiyat etiketiyle şu anda Steam'den ön siparişle satın alınabiliyor. Oyunu ön siparişle satın alanlar, oyun erişime açılır açılmaz oyunu indirebilecekler. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Oyun, Türkiye saat ile 20.00'da indirmeye açılacak.

  God of War PC sistem gereksinimleri:

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  God of War PC sistem gereksinimleri açıklandı

  God of War PC sistem gereksinimleri açıklandı

  Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

  Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

  Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

  Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

  Yazı kaynağı : www.merlininkazani.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap