Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  god of war ragnarok pc çıkış tarihi

  1 ziyaretçi

  god of war ragnarok pc çıkış tarihi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  God of War Ragnarök Çıkış Tarihi Açıklandı

  God of War Ragnarök Çıkış Tarihi Açıklandı

  God of War Ragnarök çıkış tarihi, artık resmi olarak belirlenmiş durumda. Oyun ertelenecek mi neden hala tarih duyurulmadı derken Sony, beklenen açıklamayı yayınladı ve çıkış tarihi net olarak duyuruldu.

  Çıkış tarihinin yanında hem oyunun Türk hayranları için güzel bir haber verildi hem de yeni video paylaşıldı. Hadi tüm bu detaylara geçelim.

  God of War Ragnarök Çıkış Tarihi ve Diğer Detaylar

  Yapılan açıklamaya göre oyun 9 Kasım 2022 tarihinde çıkış yapacak. Daha önce sızıntılarda da bu tarihi görmüştük. Tarih artık kesinleşti diyebiliyoruz.

  Şimdilik oyunun sadece PS4 ve PS5 sürümünün çıkış yapacağı açıklandı. PC için yakın zamanda son God of War oyunu yayınlanmıştı ama God of War Ragnarök, PC sürümü olacak mı olmayacak mı net değil.

  Şu an gözüken yakın zamanda bir PC sürümünün beklenmediği. Şimdi gelelim bir sonraki iyi habere.

  God of War Ragnarök

  Bir sonraki iyi haber şu ki oyun Türkçe altyazı desteğiyle beraber gelecek. Seslendirmede böyle bir destek yok ama altyazı konusunda dil desteği olacak. Böylece yabancı dili olmayan oyuncular için hikayeyi daha iyi anlama fırsatı elde edilmiş olacak.

  Bu iyi haberlerle beraber yapım için yeni bir videoda yayınlandı. Yayınlanan bu videoda da görüyoruz ki çok iddialı bir oyun bizimle olacak. Özellikle son sahnedeki dev kurt, nasıl yaratıklarla boğuşacağımızı da gösteriyor.

  Bir de PC sürüm müjdesi alsak tam olacak ama bu konuda bir bilgi yok. Açıklamaları takip etmek gerekecek.

  Yazı kaynağı : pchocasi.com.tr

  God of War Ragnarök Çıkış Tarihi Açıklandı [Video]

  God of War Ragnarök Çıkış Tarihi Açıklandı [Video]

  Son olarak 2018 yılında PlayStation özel oyunu olarak yayınlanan, geçtiğimiz aylarda PC’ye gelen God of War, oyun dünyasında yılların eskitemeyeceği yapımlar arasındaki yerini almış durumda. Popülerliğini yitirmeden oyuncuların bireysel en iyiler listesinde her zaman yer edinen oyunun devam oyunu da haliyle sabırsızlıkla bekleniyor.

  İşte bugün, oyun dünyasının büyük merakla beklediği açıklama geldi. Oyunun geliştiricisi Santa Monica Studio, God of War Ragnarök’ün çıkış tarihini açıkladı. PlayStation 5 ve PlayStation 4 için yayınlanacağı açıklanan oyunun çıkış tarihi, sandığımızdan çok daha yakın oldu.

  God of War Ragnarök çıkış tarihi:

  Stüdyo tarafından paylaşılan duyuruya göre God of War Ragnarök, 9 Kasım 2022’de piyasaya sürülecek. Stüdyonun tek sürprizi de bu çıkış tarihi olmadı. Sony, God of War: Ragnarök’ten yeni bir tanıtım videosu daha paylaştı. Görsel efekt ile oluşturulan video da şu şekildeydi:

  God of War Ragnarök tanıtım fragmanı:

  Sony, God of War Ragnarök’ün ön siparişinin 15 Temmuz 2022’de başlayacağını açıkladı. Oyunu ön sipariş ile alanlar, Kratos Rise Snow Armor ve Atreus Risen Snow Tunic kozmetiklerine ücretsiz sahip olacak. Oyunun satışa sunulacak paketleri ve sunacakları şu şekilde olacak:

  Oyunda Türkçe altyazı seçeneği de olacak:

  PlayStation Türkiye, God of War Ragnarök'ün Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkacağını resmen açıkladı.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  God of War Ragnarok PC'ye çıkacak mı? • Digital Report

  God of War Ragnarok çıkış tarihi sonunda açıklandı

  God of War Ragnarok çıkış tarihi sonunda açıklandı

  AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

  Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

  Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

  Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Yazı kaynağı : www.merlininkazani.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap