Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gizli saklı 3 bölüm izle

  1 ziyaretçi

  gizli saklı 3 bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gizli Saklı Dizisi 3 Bölüm | FOX

  Gizli Saklı

  Gizli Saklı 3. bölüm izle tek parça! Gizli Saklı son bölüm full izle!

  Gizli Saklı 3. bölüm izle tek parça! Gizli Saklı son bölüm full izle!

  Gizli Saklı 3. bölüm izle tek parça! Gizli Saklı son bölüm full izle!

  FOX TV'de yayınlanan Gizli Saklı dizisinin 3. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 3. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Gizli Saklı dizisinin 3. bölümünde; Yaz ve Levent, Tarıklara karşı zafer kazındıklarını düşündükleri sırada Namık dayı ile karşı karşıya gelirler. İşte Gizli Saklı 3. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

  Gizli Saklı dizisinin 3. bölümü FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Gizli Saklı dizisinin son bölümünde; Namık’ın sitede çalışması işleri giderek zorlaştırırken Talat, Tufan’ın abisinden gizli yapmaya çalıştığı bir iş olduğunu fark eder. İşte Gizli Saklı son bölüm full izle bilgileri...

  Gizli Saklı 3. bölüm izle

  Bu durumu Tarık’ı sıkıştırmak için kullanmayı planlarlarken, bir yandan da Namık’ın sitedeki işinden ayrılmasını sağlamaya çalışırlar. Fakat işlerin tam yoluna girmeye başladığı sırada yaşanılan bir sürpriz gelişme her şeyi alt üst eder.

   
   

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Gizli Saklı 3.Bölüm izle

  Gizli Saklı 3. Bölüm Tek Parça Full İzle ! FOX TV Gizli Saklı üçüncü bölüm izle ! Gizli Saklı canlı izle !

  Gizli Saklı 3. Bölüm Tek Parça Full İzle ! FOX TV Gizli Saklı üçüncü bölüm izle ! Gizli Saklı canlı izle !

  FOX TV ekranlarında Gizli Saklı dizisinin 3. bölümü yayınlandı. Dizinin üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Gizli Saklı ile ilgili merak edilenler ve üçüncü bölümünü canlı seyredebileceğiniz link...

  Yeni dizi Gizli Saklı her hafta çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkacak. Aşk, macera, polisiye ve komedinin bir arada olduğu dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Şahin Altuğ üstleniyor. Peki, Gizli Saklı dizisi oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir? İşte yeni dizi hakkında merak edilenler ile birlikte üçüncü bölümü (Gizli Saklı yeni bölüm) canlı yayın linki...

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

  Levent ve Yaz, Tarık ve ailesiyle yemek yedikleri sırada, Adem komşularının kim olduğunu öğrenmek için onların evlerine girer. Kitapların arasına saklanmış bir silah bulur ve durumu teyze oğlu Tarık’a anlatır. Tarık artık komşularının polis olduğundan şüphelenmektedir.

  Adem, Levent ve Yaz’ın evlerine girdiğinin anlaşılmayacağını düşünmektedir fakat Levent evden çıkmadan akıl ettiği çözüm sayesinde evlerine birinin girmiş olduğunu anlamıştır. Artık her iki tarafın da dikkatleri birbirlerinin üzerindedir.

  Tarık, Levent ve Yaz’ı yakının da tutup açık vermelerini sağlamaya çalışır ve onlara bir tuzak kurar. Levent ve Yaz bu tuzaktan kurtulmaya çalışırlarken, Namık dayının sitede güvenlik olduğu bilgisi işleri karıştırır.

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

  Naz'ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan şüpheli bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve hemen şüphelendiği şahsın peşine düşer. Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar ama bir sorun vardır.

  Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den başkası değildir. Bu şanssız karşılaşmanın ardından, kader onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen gizli bir operasyonda tekrar bir araya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ KONUSU

  Polis Akademisi'ni birincilik ile bitiren, görev aşkıyla yanıp tutuşan Naz (Sinem Ünsal) ve sivil görevlerin aranan ismi, başarılı polis memuru Pamir (Halit Özgür Sarı) Türkiye'nin büyük mafya babası olan Tarık Koşuoğlu'nu yakalamak için birlikte çalışmak zorundadır.

  Kimseye güvenmeyen ve yakın olmayan Tarık'ın güvenini kazanmak için ona yanaşmak zorunda olan Naz ve Pamir, evli gibi davranarak Tarık'ın karşı evine taşınmak zorundadır. İkisi de görevine aşık birer polis olsalar da karakterleri bir o kadar zıttır. Tarık'ı yakalayıp adalete teslim etmek için birlikte çalışsalar bile yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar ikili arasında sorunlara neden olur.

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ OYUNCULARI

  Sinem Ünsal - Naz/Yaz

  Halit Özgür Sarı - Levent/Pamir

  Şebnem Sönmez - Aynur

  Şinasi Yurtsever - Namık

  Caner Şahin - Emir

  İdris Nebi Taşkan - Tufan

  Tardu Flordun - Tarık

  Ece Dizdar - Nehir

  Bülent Emrah Parlak - Talat

  Selçuk Borak - Sadullah Komiser

  Fulden Akyürek - Günday

  Ersel Şibil - Ferdi

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Gizli saklı dizisi için çekim mekanı olurken bu mekanlar daha çok, Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp, Üsküdar gibi ilçelerde bulunuyor. Uyarlama olup olmadığı konusunda henüz net bilgi yer almıyor.

  Gizli Saklı 3. Bölüm izle

  Gizli saklı dizisinin FOX TV'de 22 Haziran günü yayınlanan 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

  GİZLİ SAKLI 3. BÖLÜM FULL İZLE

  Kaynak: Haber Global

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  FOX TV Gizli Saklı 3. Bölüm tek parça full izle! Gizli Saklı dizisi son bölüm Youtube'dan izle

  FOX TV Gizli Saklı 3. Bölüm tek parça full izle! Gizli Saklı dizisi son bölüm Youtube'dan izle

  Önemli isimlerin başrollerde olduğu Gizli Saklı dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir senaryoya sahip olan Gizli Saklı dizisinin son bölümü yayınlandı mı? FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşan Gizli Saklı dizisi 3. bölüm yayınlandı mı? Gizli Saklı son bölüm izle! Gizli Saklı 3. bölüm Youtube'da yayınlandı mı?

  Ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Gizli Saklı 3. bölüm tek parça olarak yayınlandı mı?

  FOX TV ekranlarında yayınlanan Gizli Saklı son bölüm full izle! 22 Haziran 2022 Çarşamba tarihinde Gizli Saklı son bölüm full internete yüklendi.

  İşte Gizli Saklı dizisi hakkında merak ettikleriniz...

  Gizli Saklı 3. Bölüm Tek Parça Full İzle

  Gizli Saklı 3. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

  Gizli Saklı 3. bölüm Youtube'dan tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

  Gizli Saklı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

  Gizli Saklı dizisinin konusu nedir?

  Naz (Sinem Ünsal) polis akademisinden yeni mezun, korumacı bir karakter olan annesi ve dayısıyla birlikte yaşamaktadır.

  Tarık Koşuoğlu (Tardu Flordun) isimli bir mafya babasının peşinde olan polis teşkilatı, Naz’ı ve deli dolu polis memuru Pamir’i (Halit Özgür Sarı) gizli görevde beraber kullanmaya karar verir.

  Pamir ve Naz yeni evli bir çift gibi mafya ailesinin evinin karşısına taşınacak ve Tarık Koşuoğlu’nun güvenini kazanıp onu adalete teslim edeceklerdir…

  Gizli Saklı Dizisi KÜNYESİ

  TÜR: DRAMA KOMEDİ

  YAPIM ŞİRKETİ: NO:9 PRODUCTIONS

  YAPIMCI: YAĞMUR ÜNAL

  YÖNETMEN: ŞAHİN ALTUĞ

  SENARYO: ŞAHİN ALTUĞ

  MÜZİK: MERT OKTAN - JINGLE JUNGLE

  Yazı kaynağı : www.mardinlife.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap