Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gizli saklı 2 bölüm full izle

  1 ziyaretçi

  gizli saklı 2 bölüm full izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gizli Saklı Dizisi 2 Bölüm | FOX

  Gizli Saklı

  Gizli Saklı 2. bölüm izle tek parça! Gizli Saklı son bölüm full izle!

  Gizli Saklı 2.Bölüm izle | TvDiziler.org

  Gizli Saklı 2.Bölüm izle

  Gizli Saklı 2. Bölüm Tek Parça Full İzle ! FOX TV Gizli Saklı ikinci bölüm izle ! Gizli Saklı canlı izle !

  Gizli Saklı 2. Bölüm Tek Parça Full İzle ! FOX TV Gizli Saklı ikinci bölüm izle ! Gizli Saklı canlı izle !

  FOX TV ekranlarında Gizli Saklı dizisinin 2. bölümü yayınlandı. Dizinin ikinci bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Gizli Saklı ile ilgili merak edilenler ve ikinci bölümünü canlı seyredebileceğiniz link...

  Gizli Saklı dizisi oyuncuları arasında kimlerin olduğu merak ediliyor. Yeni dizi Gizli Saklı her hafta çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkacak. Aşk, macera, polisiye ve komedinin bir arada olduğu dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Şahin Altuğ üstleniyor. Peki, Gizli Saklı dizisi oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir? İşte yeni dizi hakkında merak edilenler...

  Gizli Saklı, No Dokuz Productions imzalı, Türk yapımı romantik komedi türündeki televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı yer almaktadır.

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

  Naz'ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan şüpheli bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve hemen şüphelendiği şahsın peşine düşer. Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar ama bir sorun vardır.

  Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den başkası değildir. Bu şanssız karşılaşmanın ardından, kader onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen gizli bir operasyonda tekrar bir araya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ KONUSU

  Polis Akademisi'ni birincilik ile bitiren, görev aşkıyla yanıp tutuşan Naz (Sinem Ünsal) ve sivil görevlerin aranan ismi, başarılı polis memuru Pamir (Halit Özgür Sarı) Türkiye'nin büyük mafya babası olan Tarık Koşuoğlu'nu yakalamak için birlikte çalışmak zorundadır.

  Kimseye güvenmeyen ve yakın olmayan Tarık'ın güvenini kazanmak için ona yanaşmak zorunda olan Naz ve Pamir, evli gibi davranarak Tarık'ın karşı evine taşınmak zorundadır. İkisi de görevine aşık birer polis olsalar da karakterleri bir o kadar zıttır. Tarık'ı yakalayıp adalete teslim etmek için birlikte çalışsalar bile yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar ikili arasında sorunlara neden olur.

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ OYUNCULARI

  Sinem Ünsal - Naz/Yaz

  Halit Özgür Sarı - Levent/Pamir

  Şebnem Sönmez - Aynur

  Şinasi Yurtsever - Namık

  Caner Şahin - Emir

  İdris Nebi Taşkan - Tufan

  Tardu Flordun - Tarık

  Ece Dizdar - Nehir

  Bülent Emrah Parlak - Talat

  Selçuk Borak - Sadullah Komiser

  Fulden Akyürek - Günday

  Ersel Şibil - Ferdi

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Gizli saklı dizisi için çekim mekanı olurken bu mekanlar daha çok, Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp, Üsküdar gibi ilçelerde bulunuyor. Uyarlama olup olmadığı konusunda henüz net bilgi yer almıyor.

  Gizli Saklı 2. Bölüm izle

  Gizli saklı dizisinin FOX TV'de 15 Haziran günü yayınlanan 2. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

  GİZLİ SAKLI 2. BÖLÜM FULL İZLE

  Kaynak: Haber Global

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  Gizli Saklı 2.Bölüm izle

  Gizli Saklı 2.Bölüm izle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap