Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gezegen hizalanması 2022

  1 ziyaretçi

  gezegen hizalanması 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  24 Haziran Merkür, Venüs, Uranüs, Mars, Jüpiter, Neptün ve Satürn dizilimi etkileri!

  24 Haziran Merkür, Venüs, Uranüs, Mars, Jüpiter, Neptün ve Satürn dizilimi etkileri!

  23 Haziran Perşembe günü ilişkiler gezegeni Venüs İkizler burcuna geçiyor! Haliyle ilişkiler alanında da başımızda kavak yelleri esmeye başlıyor! Yazın havailiği ile birlikte, ilişkilerde yüzeysel davranma eğilimi gösterebiliriz. Birlikte yapılan kısa seyahatler, tatillerin yanı sıra, birlikte alınacak eğitimler, kurslar da ilişkiyi ayakta tutmak açısından destekleyici bir faktör olabilir.

  İLİŞKİLERİ GÜÇLENDİRME ZAMANI!

  Venüs ve Plüton arasındaki uyumlu üçgen açının enerjisini ilişkilerimizi güçlendirmek açısından en iyi kullanabileceğimiz zamanlar haftanın ilk yarısında yer alıyor. Açının kesinleşeceği ve Ay tarafından da tetikleneceği 21 Haziran Salı günü bu bakımdan biçilmiş kaftan diyebiliriz!

  ÖNEMLİ KONUŞMA VE YAZIŞMALAR

  Merkür ve Jüpiter arasındaki altmış derecelik uyumlu açı Pazartesi günü kesinleşiyor. Bu açı önem verdiğimiz kişilerle yapacağımız konuşma ve yazışmalar açısından uygun bir zaman diliminde olduğumuzu gösteriyor. Anlaşmalar, el sıkışmak gereken işler, taahhütler, yabancılarla yapılan işler, seyahatler, ticari girişimler, duyurular, tanıtım ve pazarlamaya yönelik işler açısından da 20 Haziran Pazartesi gününü, ayrıca Ay’ın bu uyumlu açıyı tetikleyeceği 21 Haziran Salı gününü kullanabiliriz.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Gezegenler 18 yıl sonra hizaya girdi

  18 yıl sonra bir ilk! Yedi gezegen hizalanıyor: Ünlü astrolog uyardı: Bu riske dikkat!

  18 yıl sonra bir ilk! Yedi gezegen hizalanıyor: Ünlü astrolog uyardı: Bu riske dikkat!

  24 Haziran'da astrolojik anlamda önemli gezegenler hizalanıyor. Merkür, Venüs, Uranüs, Mars, Jüpiter, Neptün ve Satürn tek bir hizada olacak ve bunlardan 5 tanesi çıplak gözle görebilecek.

  7 gezegenin hepsinin buna benzer bir hizalanması en son Aralık 2004'te gerçekleşmiş. Hizalanma Kuzey Yarımküre'nin tamamında izlenebilecek. Bu yarımkürede yer alan Türkiye'deki astronomi meraklıları; Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter ve Satürn’ün hizalanmasını görebilecek. Bir sonraki hizalanma ise 2040 yılında yaşanacak.

  Peki, bu dizilim bizi astrolojik açıdan nasıl etkileyecek? Ne yönde etkiler bekleyebiliriz? 

  DETAYLAR HABERİN DEVAMINDA...

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  Bir sonraki 2040 yılında olacak! 5 gezegen hizalanacak

  Bir sonraki 2040 yılında olacak! 5 gezegen hizalanacak

  Güneş sisteminde bulunan beş parlak gezegen haziran ayı ile birlikte hizalanmaya başladı. Tarihler 24 Haziran'ı gösterdiğinde ise beş gezegen hizalanacak. Bu doğa olayı en son 2004 yılının Aralık ayında olmuştu.

  18 yılın ardından Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter ve Satürn, kuzey yarımküreden bakıldığında Güneşten uzaklıklarına göre tek bir çizgide hizalanıyor. Hizalanmanın devam ettiği bugünlerde gözlemlemenin en iyi 24 Haziran'da olacağı belirtildi. Bu tarihte Venüs ile Mars arasında bir hilal de görülecek.

  Merkür, çıplak gözle tespit edilmesi zor gezegenler arasında yer alıyor. Merkür, hizaya en son giriyor ve çok az bir süre görülebiliyor.

  Gezegenlerin en hizalanmasından bir kareBu muhteşem doğa olayını izlemek için şafakla Güneş'in doğuşu arasında geçen süre en iyi zaman olarak nitelendiriliyor.

  Hizalanma Kuzey Yarımküre'nin tamamında izlenebilecek. Ancak Türkiye'den de beş gezegenin hizalanışı izlenebilecek. Gezegenlerin bir sonraki sıralanışı ise 2040 yılında olacak.

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap