Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  genelevleri kapatalım da millet bizi mi sevsin

  1 ziyaretçi

  genelevleri kapatalım da millet bizi mi sevsin bilgi90'dan bulabilirsiniz

  kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi siksin

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2021 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Süleyman Demirel'in Unutulmaz 12 Sözü

  Asla Unutulmayacak Sözleri Ve Kararları ile Süleyman Demirel

  O soruyu Demirel’e de sormuşlardı…

  O soruyu Demirel’e de sormuşlardı…

  Koronavirüsle mücadele kapsamında dünya da olduğu gibi, Türkiye’de de, alınan önlemlere her gün bir yenisi ekleniyor.

  Önlemler alınmalı mı? Kesinlikle alınmalı… Halk bu önlemlere riayet diyor mu? Gördüğüm kadarıyla herkes, elinden geleni yapmaya çalışıyor. Mütedeyyin medyanın bir kısmı, HDP eski Milletvekili Hasip Kaplan’ın, sosyal medya üzerinden gündeme getirdiği konuya takmış…

  Kaplan, alınan önlemler arasında, “Merak ettim. İktidar kerhaneler ile ilgili bir karar aldı mı?” diye sormuş…Sen misin bunu soran! Kaplan’a yönelik, HDP’li diye başlayan yanıtlar…’iğrenç, ahlaksız’, ‘skandal’ paylaşım, kıyameti koparmışlar.

  Kaplan’ın ‘iktidar’ diye başlayan paylaşımını eleştirebilirsiniz…Ama siyasi kimliğine, bir dönem mensubu olduğu partiyi ön plana çıkararak, hedef alınması, algıya kaçmış.

  Genelevler kapatıldı mı kapatılmadı mı bilmiyorum… Ama, kahvehaneler, düğün salonları, taziye evleri, sinemalar, tiyatrolar, pavyonlar, barlar gibi, insanların yoğun olarak bulunduğu mekanlar kapatıldığına göre, genelevlerde kapatılmıştır.

  Bir basın toplantısında bir gazeteci, hükümet yetkililerinden birine, “Kapatılan işletmeler arasında genelevler de (kerhaneler) var mı diye sorsa ne yapacaksınız?

  Filan basın kuruluşunun filan muhabiri, filan yetkiliye, aynı soruyu sorsa ‘iğrenç, skandal, ahlaksız’ yanıtı mı vereceksiniz?

  Süleyman Demirel, 1970’li yıllar Başbakanlık koltuğunda otururken, genelevlerin kaldırılması yönelik ciddi bir tartışma başlıyor. Hazır cevap Demirel’in verdiği yanıta bakın…”Kapatalım da millet bizi mi sevsin!” O dönem kimse Demirel’e, ‘iğrenç, skandal, ahlaksız’ demedi.

  Hoşgörü bu olsa gerek…

  Yazı kaynağı : www.gazeteistasyon.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap