Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gençlik ve spor bakanlığı promosyon

  1 ziyaretçi

  gençlik ve spor bakanlığı promosyon bilgi90'dan bulabilirsiniz

  GSB personeli maaş promosyon güncellemesi istiyor

  GSB personeli maaş promosyon güncellemesi istiyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı çalışanları Şubat ayında yapılan Promosyon sözleşmesinin güncellenmesini istiyor. Şubat ayında yapılan sözleşme ile 5 bin 800 TL maaş promosyonu verilmişti. 

  Bakanlık çalışanları, bu rakamın en az 30 bin TL'ye çıkarılmasını talep ediyor. 

  Emniyet Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde maaş promosyon sözleşmesini güncellemiş ve 27 bin TL'lik bir anlaşmaya imza atmıştı. 

  Aynı şekilde Sosyal Güvenlik Kurumu da güncellemeye gitmiş ve 22 bin TL'lik bir anlaşmaya varılmıştı.

  Güncelleme çalışmalarını nihayete erdiren Bingöl İl Özel İdaresi 23 bin 875 TL, Trakya Üniversitesi ise 26 bin 300 TL'lik yeni anlaşma imzalamıştı

  Yazı kaynağı : gazetememur.com

  GSB banka promosyonu ne oldu, ne kadar? GSB promosyon güncellemesi yapıldı mı? GSB banka promosyonu 2022 ne zaman verilecek?

  GSB banka promosyonu ne oldu, ne kadar? GSB promosyon güncellemesi yapıldı mı? GSB banka promosyonu 2022 ne zaman verilecek?

  Emniyet Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde maaş promosyon sözleşmesini güncellemiş ve 27 bin TL'lik bir anlaşmaya imza atmıştı. Sosyal Güvenlik Kurumu da güncellemeye gitmiş ve 22 bin TL'lik bir anlaşmaya varılmıştı. Bakanlık çalışanları, bu rakamın en az 30 bin TL'ye çıkarılmasını talep ediyor. Peki, GSB banka promosyonu ne oldu, ne kadar? GSB promosyon güncellemesi yapıldı mı?

  GSB promosyon güncellemesi yapıldı mı, ne oldu?

  GSB promosyon güncellemesi yapıldığına dair resmi bir açıklama gelmedi.

  Ziraat Bankası tarafından 3 yıl için 18 bin lira nakit, tek seferde bin lira kredi kartı ve banka kartına puan olarak yatırılması teklif edildiği, teklifin düşük bulunarak reddedildiği iddia edilse de konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Ziraat Bankası Gsb Promosyonları Güncellensin

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : mobile.twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap