Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gençlik ve spor bakanlığı işçi alımı kura sonuçları

  1 ziyaretçi

  gençlik ve spor bakanlığı işçi alımı kura sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  GSB kura sonuçları 2021 sorgulama ekranı gsb.gov.tr: GSB işçi alımı kura çekimi ne zaman, saat kaçta? GSB kura listesi.. - Günün Haberleri

  GSB kura sonuçları 2021 sorgulama ekranı gsb.gov.tr: GSB işçi alımı kura çekimi ne zaman, saat kaçta? GSB kura listesi.. - Günün Haberleri

  İŞKUR üzerinden Gençlik ve Spor Bakanlığı 4 bin 346 işçi alımı yapılacağını duyurmuştu. Belirtilen tarihlerde başvurular gerçekleşti ve adaylar kura çekimi gününe odaklandı. Sabah saatlerinden bu yana GSB kura sonuçları sorgulama ekranıyla ilgili aramalar hız kazandı. Güvenlik görevlisi ve temizlik görevlisi kadroları için GSB sürekli işçi alımı kuraları, bugün noter huzurunda gerçekleştirilecek. Kuranın ardından binlerce aday istihdam edilebilmek için sınava girmeye hak kazanacak.

  2021 GSB İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Gençlik Spor Bakanlığı’nın alımına ilişkin Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gerçekleştirilen GSB kura çekimi 15 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 10.00’da Keçiören Taha Akgül Spor Salonu’nda (Esertepe Mahallesi, Şehit Mustafa Ercigez Cad. Keçiören/ANKARA) gerçekleştirilecektir. İŞKUR'un ortaklığıyla gerçekleştirilen GSB kura çekimi sonuçları Bakanlığın (www.gsb.gov.tr) internet sitesinde ilan edilecek. Her ilde kurulan komisyon ile belirlenen kura sonuçları, asıl ve yedek liste olarak sisteme yüklenecek.

  GSB KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI GSB.GOV.TR

  Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar daha sonra ilan edilecek tarihlerde başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını başvuru yapmış oldukları kadronun bulunduğu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne şahsen teslim edeceklerdir. Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Bakanlığımızca belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacaktır.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  GSB işçi alımı kura sonuçları açıklandı mı? Gençlik ve Spor Bakanlığı kura sonuçları sorgulama ekranı

  GSB işçi alımı kura sonuçları açıklandı mı? Gençlik ve Spor Bakanlığı kura sonuçları sorgulama ekranı

  GSB işçi alımı kura çekimi İŞKUR tarafından noter huzurunda gerçekleştirilecek ve kurada ismi çıkan adaylar, Bakanlık tarafından belirtilen tarihlerde sözlü sınava girecekler. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yaptığı açıklamaya göre, GSB işçi alımı kuraları 15 Eylül Çarşamba günü yapılacaktı. Peki, GSB işçi alımı kura sonuçları açıklandı mı? İşte, Gençlik ve Spor Bakanlığıkura sonuçları sorgulama ekranı…

  GSB İŞÇİ ALIMI KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından işçi alımı kura çekimlerine yönelik yapılan açıklamada, GSB kura çekimlerinin 15 Eylül Çarşamba günü yapılacağı belirtilmişti. Sabah saatlerinde henüz kura çekimleri gerçekleşmedi. Konuya ilişkin gelişmeler yaşandığında haberimizde bulabilirsiniz.

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

  Noter huzurunda ve izleyiciler eşliğinde yapılacak kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar daha sonra bildirilecek tarihlerde başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını başvuru yaptıkları kadronun bulunduğu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne şahsen teslim edeceklerdir. Kura çekimi sonrası sözlü sınava girme hakkı kazanan adaylar Bakanlık tarafından belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacaklar.

  GÜVENLİK GÖREVLİSİ MESLEK KOLU İÇİN TESLİM EDİLMESİ GEREKEN BELGELER;

  a) En az Ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olduğunu gösterir diploma veya mezuniyet belgesi,

  b) Başvurunun son günü (27 Ağustos 2021) itibarıyla geçerlilik süresi bulunan silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,

  c) Beyan formu (Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince belge teslimi esnasında temin edilecektir.)

  TEMİZLİK GÖREVLİSİ MESLEK KOLU İÇİN TESLİM EDİLMESİ GEREKEN BELGELER;

  a) En az Ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olduğunu gösterir diploma veya mezuniyet belgesi,

  b) Beyan formu (Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince belge teslimi esnasında temin edilecektir.)

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  İŞKUR GSB kura çekimi ne zaman, saat kaçta yapılacak?

  Gençlik Spor Bakanlığı personel alımı 2021 kura sonuçları! GSB İŞKUR sonuçları ne zaman açıklanacak, nereden öğrenilir? GSB kura sonuçları 2021 sorgulama!

  Gençlik Spor Bakanlığı personel alımı 2021 kura sonuçları! GSB İŞKUR sonuçları ne zaman açıklanacak, nereden öğrenilir? GSB kura sonuçları 2021 sorgulama!

  GSB işçi alımı kura çekimi saat 10.00’da başladı. Temizlik Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi kadrolarında istihdam edilmek üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı kura çekimi merakla takip ediliyor. Peki, GSB İŞKUR sonuçları ne zaman açıklanacak? GSB kura sonuçları nereden öğrenilir? İşte GSB kura sonuçları sorgulama…

  GSB KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Gençlik Spor Bakanlığı konuya ilişkin yaptığı açıklamada "Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekimi 15 Eylül 2021 Çarşamba günü yapılacaktır. Kura çekim yeri daha sonra Bakanlığımız internet sitesinde yayımlanacaktır." ifadelerini kullanmıştı.

  Kura sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz açıklanmadı. Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekimi sonucunda belirlenen asıl adaylar daha sonra ilan edilecek tarihlerde başvurmuş oldukları meslek kolu için aranan şartları taşıdıklarını belgeleyen evraklarını başvuru yapmış oldukları kadronun bulunduğu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne şahsen teslim edeceklerdir.

  Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Bakanlığımızca belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacaktır.

  İŞKUR'un ortaklığıyla gerçekleştirilen Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) çekilişinin ardından merakla araştırılan kura sonuçları, kurumun açıkladığı sayfa üzerinden erişime açılacak. Her ilde kurulan komisyon ile belirlenen kura sonuçları, asıl ve yedek liste olarak sisteme yüklenecek.

  GSB KURA TAKİP SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap