Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gelsin hayat bildiği gibi 20 bölüm

  1 ziyaretçi

  gelsin hayat bildiği gibi 20 bölüm bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20 . Bölüm Son Fragmanı

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20. Bölüm 1. Fragman |

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20. bölüm fragmanı izle! Show TV ile Gelsin Hayat Bildiği Gibi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20.Bölüm Fragmanı

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20.Bölüm Fragmanı

  Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu hafta yayınlanacak mı?

  Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

  Songül öğrendiği gerçek karşısında ne yapacağını bilemezken Sadi evde akşam için hazırlık yapmaktadır.

  Songül'e bir türlü ulaşamayan Sadi, gelen bilgiyle Songül'ü dağılmış bir halde bulur ve haline anlam vermekte zorlanır.

  Oğuz ve Esra için işler iyice içinden çıkılmaz bir hale gelirken Oğuz beklemediği bir ihanetle yüzleşir. Okula gelen savcı yardımcısı Haluk sayesinde Karabayır Lisesi'nde ilginç anlar yaşanır. Savcı yardımcısı öğrencilerle tek tek görüşürken Aylin'in gizlice baktığı evrakta gördüğü isimler onu şaşırtmaz.

  Araz'ın Aylin'e yaptığı ziyaret sonunda Gizem'e açtığı telefon Mert ve Gizem ilişkisini sarsarken, Servet oğlu Rıza'nın attığı her adımı gölge gibi takip etme kararı alır. Derya sonunda Zafer'le tanışırken Kıvanç'ın yeğenine olan davranışlarından etkilenir.

  Zülfikar ve Gülseren morgdaki cesedin Ozan çıkmamasına sevinirken arama ve kurtarma ekibinin araştırmalarını sonlandırması Zülfikar'ın kendine bile itiraf etmek istemeyeceği bir durumla yüzleşmesine neden olur.

  Songül'le aralarındaki mesafenin arttığını gören Sadi Payaslı'nın Songül'le konuşma çabaları sonunda karşılık verir ama duydukları Sadi'nin hiç hoşuna gitmeyecektir.

  Yazı kaynağı : www.fragmanlarim.com

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20. Bölüm Fragmanı

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20. bölüm fragmanı

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi (dizi)

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Sadi hatasını anlayacak mı?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Sadi hatasını anlayacak mı?

  Show TV ekranlarının popüler dizisi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Önceki bölümde Songül, Sadi ile Derya'nın geçmişini öğrenmiş ona yalan söylediklerini anlamıştı. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümünde ne olacak? İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 19. bölüm fragmanı...

  Show TV ekranlarında her hafta Perşembe günü evlere konuk olan 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisi, izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Heyecanla beklenen 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. bölümüyle 24 Kasım Perşembe günü saat 20.00'de Show TV'de...

  Gelsin hayat bildiği gibi dizisinin konusu nedir

  'GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ' DİZİSİNİN 18. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

  Songül ve Sadi ses kaydında ulaştıkları ipucuyla o tarihteki vergi rekortmenlerinin isimlerini araştırırken, laboranta saldıran motorcuyu bulmak için de iz sürmeye devam ederler. Songül elde ettiği delil sayesinde Sadi ve Yaver’le birlikte hemen harekete geçer ancak Songül içerdeki köstebeğin her an peşinde dolaştığının farkında değildir. 

  Ozan’ın kayıp haberi başta Zülfikar olmak üzere herkesi etkiler. Ozan’ın arama çalışmaları devam ederken Abbas öfkesine hakim olamaz. Sonunda çalan bir telefon Zülfikar ve Gülseren’i çok zor bir durumla karşı karşıya bırakır. 

  Kıvanç davet edildiği bir kongreye yalnız gitmek istemez ve Derya’yı davet eder. Kongre süreci ikilinin arasındaki duvarların yavaşça kalkmasını sağlarken Derya hayatıyla ilgili çok önemli bir karar alır.

  Sevda’nın tamirhanede Araz ve ekibin konuştuklarını duyması Gizem ve Mert ilişkisinde büyük bir etki yaratır. Diğer taraftan Araz ve çetesinin Aylin için bir planı vardır. 

  Songül ve Sadi artık birbirlerine karşı olan duygularını daha fazla saklayamazken ikisini de kötü sürprizlerin beklediğinden habersizdirler.

  İLİŞKİLİ HABERGani Müjde ve BKM işbirliğiyle şaşırtan proje! Bu kez drama...

  'GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ' DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmaz adalet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…

  Gelsin hayat bildiği gibi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var

  'GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ' DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

  Yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde'ye ait olan 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk'in yer alıyor. Genç ve dinamik kadroya sahip olan yapımda Özge Özberk, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi isimler var.

  Yazı kaynağı : www.yasemin.com

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20. Bölüm izle

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 20. Bölüm izle

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Hakkında

  Show tv ekranlarının yaz dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi, geçmişine silgi çeken Sadi Payaslı'nın hikayesini anlatmaktadır. BKM öncülüğünde ekranlara gelmeye başlayan Gelsin Hayat Bildiği Gibi ilk olarak 21 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanmıştır. Dram türündeki Gelsin Hayat Bildiği Gibi yapımcılığını Necati Akpınar üstlenirken, senaryosunda ise Gani Müjde yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu Gelsin Hayat Bildiği Gibi çekimleri ise İstanbul'da gerçekleştirilmektedir.

  Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk'in yer aldığı Show Tv dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosunda Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Burak Demir, Özgü Delikanlı, Mustafa Açılan, Ayşe Kırca, Onur Özer, Sanem Babi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Sercan Gülbahar, Yeşim Çelebi, Deniz Sarıkaş, Murat Göçmez ve Zeynep Koltuk yer almaktadır.

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi konusu

  Sadi Payaslı adındaki mafya babası tüm kirli işlerini geçmişte bırakarak tövbe eder ve kimlik değiştirerek öğretmenlik yapmaya başlar.

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi karakterleri

  Sadi Payaslı (Ertan Saban)

  Geçmişin tüm kirlerini üzerinden silerek Karabayır Lisesi'nde öğretmenlik yapmaya başlayan Sadi Payaslı, hapishaneden yeni çıkan beş gencin hayatına dokunacaktır.

  Derya (Özge Özberk)

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap