Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gelir idaresi başkanlığı sınav duyuruları

  1 ziyaretçi

  gelir idaresi başkanlığı sınav duyuruları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Duyurular

  Facebook

  Gelir İdaresi, 2021 Gelir Uzmanlığı Sınavı Duyurusu Yayımladı

  Gelir İdaresi, 2021 Gelir Uzmanlığı Sınavı Duyurusu Yayımladı

  Gelir Uzmanlığı sınav giriş yerleri açıklandı.

  Gelir İdaresi Başkanlığı bir son dakik açıklamasında bulundu. Yapılan açıklamada 22 Mayıs tarihinde yapılacak Gelir Uzmanlığının sınav giriş yerlerinin açıklandığına yer verildi. 

  Resmi duyuru şu şekilde:

  "Başkanlığımızca 1500 (bin beş yüz) Gelir Uzmanı kadrosu için 23/01/2021 tarihinde yapılacağı ilan edilen ancak Covid-19 tedbirleri kapsamında ileri bir tarihe ertelenmiş olan Gelir Uzmanlığı Özel Sınavının yazılı bölümü 22/05/2021 tarihinde Ankara'da yapılacaktır.

  Sınavın ilk ilan edilen tarihi (23/01/2021) itibarıyla başvuru şartlarını taşıyan, 30/11/2020 – 18/12/2020 tarihleri arasında başvuruları alınmış ve Başkanlığımıza bildirilen adaylar ekli listede yer almaktadır.

  Sınavın yeni tarihi itibarıyla başvuru şartlarını taşıyan ve söz konusu sınava daha önce başvurusunu yapmamış yeni adaylar için ilave başvurular; 05/04/2021 – 09/04/2021 tarihleri arasında ekte yer alan "Sınav Başvuru Formu" ile kadrosu başkanlık merkezinde bulunanlar için Personel Daire Başkanlığına, kadrosu vergi dairesi başkanlıklarında bulunanlar ve kadrosu defterdarlıklarda bulunanlar için personel müdürlüklerine yapılacaktır.

  Daha önce başvuruları alınmış ve gerekli şartları taşıdığından ekli listede yer alan adayların tekrar başvuru yapmasına gerek bulunmamaktadır.

  Ayrıca; sınava girmeye hak kazanan tüm adayların nerede sınava gireceklerine ilişkin listeler, yazılı sınav tarihinden en az 10 gün önce Başkanlığımız internet sitesinde (www.gib.gov.tr) ilan edilecektir."

  Başvurusu Kabul Edilen Adayların Listesi için tıklayın

  Yazı kaynağı : www.kamubulteni.com

  Gelir İdaresi Başkanlığı Eğitim Merkezi

  29 dönüm üzerine kurulu Eğitim Merkezi binası, Gelir İdaresi Başkanlığı Personel Daire Başkanlığı'na bağlı, Eğitim Merkezleri İşletim Müdürlüğü, Eğitim Hizmetleri Müdürlüğü, Sınav Hizmetleri Müdürlüğü; Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığına bağlı OECD Müdürlüğünü bünyesinde barındırmaktadır.

  Mevcut kapasitesi A Blok da 180 standart oda, B Blok da ise 100 standart, 2 engelli ve 19 apart oda bulunmaktadır. Eğitim Merkezi her iki bina toplamında 301 oda ve 565 yatak kapasitesine sahiptir. 

  Eğitim Merkezimizde ücretler kredi kartı ve banka kartı ile tahsil edilmektedir. Nakit tahsilat yapılmamaktadır.

  Sınıflarımız ise; 8 sınıfımız 30 kişilik, 8 sınıfımız 48 kişiliktir. 4 sınıfımızda akıllı tahta mevcuttur. 7 adet bilgisayar sınıfımız bulunmaktadır. Bu sınıflardan 2 tanesi uzaktan eğitim donanımına sahiptir. Tüm sınıflarımızda projeksiyon bulunmaktadır. Toplamda 792 kişinin aynı anda eğitim yapabileceği düzeydedir.

  Toplantı salonu; konferans, toplantı ve eğitim amaçlı kullanılmakta olup; 74 koltuk sayısına sahiptir.

  Simultane  salonu ise yabancı konuklar için simultane tercüme yapma olanağı sunmaktadır. Her iki salonumuzda günümüz şartlarına hitap edecek düzeydedir.

  Konferans salonu 380 kişi kapasiteli olup, seminer, toplantı, eğitim ve simultane toplantılarına hizmet verecek yeterliliktedir.

  Otopark hizmetimiz bulunmamaktadır.

  Tesisimizde misafirlerimiz için ders çalışma salonumuz bulunmaktadır.

  Çıkış yapan misafirlerimiz için bagaj dolapları ve soyunma kabinleri bulunmaktadır.

  Yazı kaynağı : gibem.gov.tr

  Gelir İdaresi Başkanlığı 750 Gelir Uzman Yardımcısı alacak

  Gelir İdaresi Başkanlığı 750 Gelir Uzman Yardımcısı alacak

  Gelir İdaresi Başkanlığı 750 Gelir Uzman Yardımcısı alacak

  Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı, uzman yarımcısı alımı için sınav duyurusu yayınladı.

  Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, belirtilen yerlere atanmak üzere, 750 (yedi yüz elli) Gelir Uzman Yardımcısı alınacak.

  Detaylar içintıklayın.

  Yazı kaynağı : www.birgun.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap