Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gelinim mutfakta çarşamba günü puan durumu

  1 ziyaretçi

  gelinim mutfakta çarşamba günü puan durumu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Puan Durumu - Günün Birincisi] | DiziCenter

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba günün birincisi bugün bir gelin değil, bir kaynana olacak! 13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hangi kaynana çeyrek altını aldı? 13 Ekim Çarşamba bugün kim birinci oldu? Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Demet hangi kaynananın yaptığı yemeği beğendi? Bugün çeyrek altını kim aldı? Hangi kaynana bugün çeyrek altını kazandı? 13 Ekim Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puanları sonucu %100 açıklandığında, yeni sezonun ilk kaynanaları da çeyrek altınlarını alacak. Kaynanalar kendi gelinleri ile birtakım oldukları için bugün alacakları puanlar, gelinlerin hanesine yazılacak.

  13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Gelinler

  Nilgün kaynana gelini Yağnur’u devamlı bulması konusunda izleyiciler oldukça rahatsız olurken, Aslıhan’ın kaynanası Nuray kaynana, Nilgün kaynana gittikten sonra gelini Aslıhan’ın tabağını eli ile koymuş gibi bulması dikkatlerden kaçmadı.

  Kaynanaların yarıştığı gün Aslıhan, kendi kaynanasının tabağını bulup bulamayacağı şimdiden merak konusu olurken, günün sonunda en iyi yemeği çıkaran gelin,  bugün 13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, aldığı puanlar gelinlerin hesabına yazılacak.

  Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

  13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sırasında kaynana Beyhan’ın tabağını Yeşim’in bulup bulamayacağı merak konusu oldu. Zira Yeşim, kendi kaynanasının verdiği puanlara karşı açıkça tepki göstermesi ve kendi kaynanasına kızmasında dolayı, bugün Yeşim’in vereceği puanlar çok ama çok merak edilmeye başlandı.

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puanları Verecek Gelinler

  Yaren kendi kaynanasına güvendiği için açık açık hak edene beş puan vereceği şu sözlerle dile getirdi. İşte Yaren’in o sözleri;

  “Kim güzel yaparsa o alsın!” Yarışmacı Aslıhan

  13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Filiz

  Sözleri ile Aslıhan, kendi kaynanasının iyi yemek yapabileceğine inancı %100 güvendiğini, bu sebeple rakipleri de hak edene vermesi için adeta bilinç altına oynadı. Yeşim ise şimdiden panik sardı. Zira kendisini bulamayan kaynanasına bir ton laf eden Yeşim’in tek çaresi kaynanasını bulup beş puan vermesi gerekecek. Aksi halde kaynanası Beyhan’ın ağzından kurtulamayacak. 

  13 Ekim Çarşamba günü bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında kaynanaların yaptığı yemekle gelinleri tarafında puanlaması yapılacak. Hangi gelinin kendi gelinin bulacağına ve günün sonunda hangi kaynananın çeyrek altını alacağına çevrilecek. 

  13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Yaren ve Filiz

  Bu hafta başında yarışmaya dahil olan Büşra Nur geldiği günden beri istisnası (-2) puan aldı. Hatta Büşra nur Gelinim Mutfakta son bölüm de yaptığı iki farklı kural hatasında toplamda (-4) puan alarak yeni sezonda ilk defa (-4) puan alan isim oldu. 

  Büşra Nur bugün Gelinim Mutfakta 13 Ekim Puanlama kısmında kaynanası yemek yapıp, gelinler puan vereceği için Büşra Nur’un eline büyük bir imkan geçti. Büşra ne yapıp edip kaynanasının yaptığı tabağı bulması gerekiyor. Aksi halde %100 bu hafta elendiğini bugünden garantileyecek.

  13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

  Kaynana Arzu sadece kendisi için değil, gelini içinde mücadele ediyor. Bugün yapacağı en ufak hata, elenmemek için uçurumun kenarında duran Büşra Nur’u, adeta uçurumdan aşağıya atacak. Kısaca Arzu kaynana ne yapıp edip, bugün Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba puanlaması sırasında gelinlerin beğeneceği yemeği ortaya çıkarması gerekiyor.

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puan Durumu

  Haftanın ilk bölümü Büşra Nur’un geldiği 11 Ekim 2021 tarihinden başlayan yarışma programında bugün Demet Akalın’ın vereceği 13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları haftanın üçüncü bölümüne ait olan puanlama verilmeye başlayacak. Geriye sadece iki puanlama kaldığı için elenecek ve bilezikleri alacak isim de Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba puan durumu sonucunda %100 olmasa da büyük oranda ortaya çıkacak.

  Büşra Nur yarışmaya hem iddialı, hem de elinin lezzetini kanıtlamak için gelse de Büşra Nur mutfağa tam olarak alışamadığı için adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı.

  Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

  Büşra en azında elinin boş gitmemesi için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor. Ancak bugün kaynanalar yarıştığı için kaynanası Arzu’nun yaptığı yemeği bulmaktan başka çaresi yok.

  Bugün Gelinim Mutfakta 13 Ekim puanlaması Büşra Nur’un %100 elenip elenmeyeceğini netleştirirken, bu hafta finaline hangi gelinin daha avantajlı girmesine neden olacak. 

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı Sırada Beyhan ve Yeşim

  Kendisine “10 gram Nuray” diyen kaynana Nuray, bugün eline geçen fırsatı çok iyi kullanıp, Cuma günü kendi gelinin bilezikleri alabilmesi için bugün çok iyi yemekler yapıp, gelinlerden çok iyi puanlar almak, günün sonunda ise 13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda gelini Aslıhan’ın puanlarını en üst sıraya çıkacaktır.

  Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 13 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün hangi kaynana çeyrek altını kazandı? Demet Akalın’ın beş puanı hangi kaynanaya verdi? Bu hafta Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevapları, bu yazının hemen alt kısmında verilen puanlar kısmında kesin olarak verilmiştir.

  LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

  Gelinim Mutfakta ads

  Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim Puanları (13/10/2021 Çarşamba)

  *************************

  Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

  *************************

  13 Ekim Demet Akalın Kaç Puan Verdi

  *************************
  “Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
  *************************

  Gelin Yeşim’in verdiği Puanlar

  *************************
  ” 13 Ekim 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
  *************************

  Gelin Yaren’in verdiği Puanlar

  *************************
  Bizi google de ararken
  <<<
  "Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
  şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
  *************************

  Gelin Aslıhan’ın verdiği Puanlar

  *************************
  #Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
  *************************

  Gelin Büşra Nur’un verdiği Puanlar

  *************************

  Gelinim mutfakta 13 Ekim Çarşamba Toplam Puanlar

  ************************

  Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (11-15 Ekim Haftası) – Çarşamba

  *************************

  Yaren (Filiz): 37 + 16 = 53
  Aslıhan (Nuray): 37 + 13 = 50
  Yeşim (Beyhan): 28 + 21 = 49
  Büşra Nur (Arzu): 15 + 9 = 24

  *************************

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çarşamba Puanlama Sonuçları

  *************************

  13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
  ⇒ BEYHAN
  Gelinim Mutfakta 13 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
  ⇒ BEYHAN
  13 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
  ⇒ ARZU

  *************************

  Gelinim Mutfakta 14 Ekim Perşembe Fragmanı İzle

  13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları soncunda netlik kazanacak olan Puan durumu sonucunda hangi gelini birinci olduğu belli olacak. Gözler ise hafta finalinden bir gün önce gelinlerin nasıl mücadele ettiğine çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 14 Ekim Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

  Yazı kaynağı : dizicenter.net

  Gelinim Mutfakta

  06 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu ne? Günün birincisi kim oldu?

  06 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu ne? Günün birincisi kim oldu?

  Gelinim Mutfakta 06 Ekim Çarşamba hız kesmeden devam ediyor. Yarışmaya yeni gelen gelin ve kayınvalide ile yarışmasının heyecanı dorukta. Peki, 06 Ekim Çarşamba günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını hangi gelin aldı? Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 06 Ekim Gelinim Mutfakta puan durumu...

  06 EKİM ÇARŞAMBA GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM?

  06 Ekim Çarşamba günü Gelinim Mutfakta yarışmasında kayınvalidelerden en yüksel puanı alarak çeyrek altını kazanan isim Sümeyye oldu.

  GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU

  Yeşim:8

  Yaren: 14

  Aslıhan:22

  Sümeyye: 11

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim 2021 Çarşamba puan durumu | 13 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim 2021 Çarşamba puan durumu | 13 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

  13 Ekim çarşamba Gelinim Mutfakta 156. Haftanın 778. bölümünde kayınvalideler yarıştı Ortaya ise, birbirinden komik durumlar çıktı. Özellikle Demet Akalın ile Beyhan Hanımın didişmesi herkesi çok eğlendirdi. Peki 13 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? İşte Gelinim Mutfakta 13 Ekim 2021 Çarşamba puan durumu 

  GELİNİM MUTFAKTA 13 EKİM 2021 ÇARŞAMBA PUAN DURUMU

  Beyhan: 21

  Filiz: 16

  Nuray: 13

  Arzu: 9

  Gelinim Mutfakta 13 Ekim 2021 Çarşamba puan durumu | 13 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

  13 EKİM GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

  Gelinim Mutfakta'da haftanın tam ortasında gün toplamında gelinlerden 21 puan toplayan Beyhan Hanım çeyrek altınını gelininin yakasına taktı...

  DÜNÜN BİRİNCİSİ

  Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci gününde gün toplamında Kaynanalardan 20 puan toplayan gelin Aslıhan 13. çeyrek altınını yakasına takarken programda ikinci günü olan Büşra Nur 4 puan alarak sonuncu oldu.

  {TITLE_STRIP}

  GÜNÜN TARİFİ

  Kayınvalidelerin yarıştığı bugün mini yağlama tarifi deneniyor. Tarifi merak edenler aşağıdaki haberimizi inceleyebilir...

  {TITLE_STRIP}

  Yazı kaynağı : www.bolgegundem.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap