Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gecenin ucunda ne zaman başlıyor

  1 ziyaretçi

  gecenin ucunda ne zaman başlıyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gecenin Ucunda dizisi hangi gün, saat kaçta başlıyor? Gecenin Ucunda hangi kanalda, ne zaman yayınlanıyor?

  Gecenin Ucunda dizisi hangi gün, saat kaçta başlıyor? Gecenin Ucunda hangi kanalda, ne zaman yayınlanıyor?

  Gecenin Ucunda dizisi hangi gün, saat kaçta başlıyor? Gecenin Ucunda hangi kanalda, ne zaman yayınlanıyor?

  STAR TV’nin yeni dizisi Gecenin Ucunda’nın tanıtımı izleyiciyle buluştu. Yönetmenliğini Barış Erçetin'in üstlendiği dizinin hangi gün, saat kaçta yayınlanacağı merak ediliyor. İşte Gecenin Ucunda hakkında bilgiler…

  Senaryosunu Başar Başaran'ın ve Emre Özdür'ün yazdığı Gecenin Ucunda dizisinin ilk tanıtımı dikkat çekti. Peki ama Gecenin Ucunda hangi gün, saat kaçta başlıyor?

  Gecenin Ucunda ne zaman, hangi gün?

  “Gecenin Ucunda” dizisi yakında STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Gecenin Ucunda dizisi oyuncuları ve konusu: Gecenin Ucunda uyarlama mı, ne zaman başlayacak?

  Gecenin Ucunda dizisi oyuncuları ve konusu: Gecenin Ucunda uyarlama mı, ne zaman başlayacak?

  Gecenin Ucunda dizisi oyuncuları ve konusu: Gecenin Ucunda uyarlama mı, ne zaman başlayacak?

  En son Sefirin Kızı dizisinde rol alan ve sağlık sorunları nedeniyle diziden erken ayrılan Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu yıllar sonra aynı dizi için kolları sıvadı. Peki, Gecenin Ucunda dizisi oyuncuları ve konusu ne? Gecenin Ucunda ne zaman başlıyor? İşte detaylar...

  Atagül eski yuvasına geri döndü ve yine Star’ın yeni sezon için çekilecek iddialı dizisi için anlaşma yaptı. Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisini geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle yarısında bırakmış ve bir süre dinleneceğini açıklamıştı. Sağlığı için ekranlara ara veren Atagül, sürpriz bir proje ile ekranlara geri dönüyor. Gecenin Ucunda dizisiyle ekrana dönecek olan Atagül'ün partneri ise gerçek hayatta olduğu gibi Kadir Doğulu. Gecenin Ucunda yakında Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

  GECENİN UCUNDA DİZİSİ UYARLAMA MI?

  Otuzlu yaşlarına gelmiş ama geçmişe dönüp baktığında hayatını aslında yaşayamamış biri olduğunu fark eden Macide'nin hikayesini izleyeceğimiz dizi bir kitap uyarlaması… “Gecenin Ucunda” adlı roman Peride Celal imzası taşıyor. Dizinin senaryosu Emre Özdur ve Başar Başaran imzası taşıyor. Dizinin yönetmen ve diğer oyuncu kadrosu önümüzdeki haftalarda netlik kazanacak.

  GECENİN UCUNDA İLK TANITIM

  GECENİN UCUNDA KONUSU

  Peride Celal’in “Yazdığım en güzel aşk romanı” dediği eserde aşka sırtını çevirip kendisine ve çocuğuna yeni bir hayat yaratıp insanca bir dünyaya kavuşmak çabasında olan Macide’nin etkileyici öyküsü konu ediliyor. 

  Psikoloji mezunu olan ve insan kaynakları departmanında çalışan Macide, Ankara'nın gri betonları arasında sıkışık hissediyor kendini bu hikayede. Bir süre sonra daralıyor Macide, hayatını değiştirme kararı alıyor ve burada başlıyor hikaye. İstanbul düşüyor aklına ve üstüne yolda karşılaştığı falcı aklını karıştırıyor., Ankara'nın gri betonları arasında sıkışık hissediyor kendini bu hikayede. Trende karşısına çıkan Ahmet Işık, falcının gördüğü "hayatındaki ışık" olacak belki de Macide'nin. Bu sebepten dikenlerini kendine saklamaya karar veriyor. 

  GECENİN UCUNDA OYUNCULARI

  Neslihan Atagül
  Bestemsu Özdemir
  Kadir Dogulu
  Zuhal Olcay
  Sarp Levendoglu
  Bertan Asllani
  Özge Özder
  Kaan Tasaner
  Tuba Ünsal
  Aleyna Özgeçen
  Hazal Senel
  Hazal Senel
  Ebru Aykaç
  Aysun Metiner
  Tugay Bahsi
  Levent Özdilek
  Cem Avnayim
  Sencan Güleryüz
  Gonca Yakut

  GECENİN UCUNDA ROMANI AÇIKLAMASI

  Değerli yazarımızın bu romanı ilk kez 1963 yılında ve Gecenin Ucundaki Işık adıyla yayınlanmıştı. Peride Celal, bunca yıl sonra romanını yeniden gözden geçirip günışığına çıkarırken, bize şunları söyledi:

  "Roman 1963'te çıkmış. Adını kısaltmakla iyi yaptığımı sanıyorum. Bu romanın yazıldığı yıllarda gençtik, inançlıydı, ışığa varabileceğimizi sanıyorduk. Işık, özgürlük, uygarlık, insanlık demekti; bir umuttu. Kırk yılı aşkın bir zaman içinde ışığı arayıp durduk. Ve o, sönükleşerek uzaklaştı bizden. Yüksek kat burjuvazisi, sahte dindarlar, çıkarlarından başka bir şey düşünmeyen politikacılar, parlak yaşamlar içine düşürdükleri genç insanları daha da kolay avlıyorlar günümüzde. Romanın kahramanı Macide, aşka sırtını çevirip kendisine ve çocuğuna yeni bir hayat yaratıp insanca bir dünyaya kavuşmak çabasında başarılı olabilecek mi? Kuşkuluyum. Gecenin Ucunda, büyük bir aşk romanı aynı zamanda. Bunu da eklemeliyim. Öyle olması da ayrıca hoşuma gidiyor. Bana kalırsa, bu roman yazdığım en güzel aşk romanıdır."

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Gecenin Ucunda ne zaman başlıyor? Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül başrolde! Gecenin Ucunda dizi konusu ve oyuncuları

  Gecenin Ucunda Star TV'de Yayınlanacak! Çok İddialı Bir Dizi Geliyor

  Gecenin Ucunda Star TV'de Yayınlanacak! Çok İddialı Bir Dizi Geliyor

  Yeni sezonun en heyecanla beklenen ve en farklı dizileri arasında yer alan Gecenin Ucunda isimli televizyon dizisi projesi kısa süre içerisinde yayın hayatına başlayacak. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmak için hazırlıklarını sürdüren dizi, Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftini başrollerde buluşturması ile dikkatleri üzerine çekmişti. Yakında yayın hayatına başlayacağı öğrenilen projenin Star TV ekranlarında yeni bölümlerini seyirci karşısına çıkaracağı bilgisine ulaşıldı. Proje Feride Celal'in aynı isimli romanından uyarlanarak ekranlarda yayınlanacak ve Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül ikilisi projede oyunculuk performansı sergileyecek. İkilinin arkadaşlıkları Fatih Harbiye dizisi setinde başlamış ve çift daha sonra birbirine aşık olmuştu. Birlikteliklerini bir süre sonra evlilik ile de taçlandıran Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül çifti bu defa Gecenin Ucunda isimli dizi projesinde başrolde yer alarak performans sergileyecek. İki ünlü ismin Gecenin Ucunda isimli dizi projesinin yapım ortağı olması ve başrolde tekrardan bir araya gelmesi projeyi rakiplerinden bir adım öne çıkardı.

  İki ünlü oyuncu Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül'ün özel konumu sebebi ile Gecenin Ucunda isimli televizyon dizisi projesi rakiplerinden bir adım öne çıkarken iddialı bir şekilde yayın hayatına başlamak için de hazırlık yapıyor. Çift adına büyük bir adım olan Gecenin Ucunda isimli dizi projesi yeni dönemde ekranlarda yayınlanacak. İki ünlü oyuncu yapımcı sıfatları ile öne çıkacak ve kendi hikayelerini izleyici ile buluşturacak. Oldukça etkili bir şekilde seyirci karşısına çıkacak olan Gecenin Ucunda isimli dizi projesi Feride Celal'in hikayesinin senaryoya dönüştürülmesi sonrasında Star TV ekranlarında yayınlanacak. Ünlü yazarın hikayesinin senaryoya dönüştürülmesi ile çok başarılı bir oyuncu kadrosunun oluşturulması sonrasında ünlü çiftin hayranları büyük bir heyecan yaşadı.

  Dizi projesinde Macide karakteri aşktan yana umudunu kaybetmiş bir kadın olarak ekranlarda yer alacak ve çocuğu ile birlikte hayata tutunmaya çalışacak. Ünlü oyuncu Neslihan Atagül diziden Macide isimli karaktere hayat vererek performans sergileyecek ve çevresine şifa dağıtan yönüyle dikkat çekecek. Çocukları ile birlikte hayata tutunmaya çalışan, aşktan yana yüzü gülmemiş olan ve çevresindekilere şifa verme özelliği bulunan Macidee karakteri ünlü oyuncu Neslihan Atagül tarafından canlandırılarak ekranlarda yayınlanacak.

  Neslihan Atagül'ün yanı sıra Kadir Doğulu ise Kazım karakterine hayat vererek ekranlarda yer alacak ve Star TV dizisinde başrol oyuncusu olarak sevenleri karşısına çıkacak. Kazım karakteri Macide'nin hayatında yeni bir başlangıç olarak performans sergileyecek ve umudunu kestiği aşkı onun karşısına çıkartacak.

  Diziye gösterilen ilgi projenin fragmanlarının yayınlanması sonrasında sıklıkla artıyor ve sosyal medyadan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu çifti gündem olarak ilk sıralarda yer alıyor. Projenin yayınlanan son fragmanında Macide karakterinin yardımseverliğini ön plana çıkartacağı öğrenilirken seyirci kitlesi ise Neslihan Atagül’ü farklı bir rolde izleyecek.

  İş yaşamında mutlu olamayan ve farklı insanları iyileştirmek isteyen Macide yola kendisini bulmak için çıkacak ve daha sonra Kazım'ın hayatına girmesi ile aşkı tadacak. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu gibi iki başarılı oyuncunun yurt dışındaki hayranları da Gecenin Ucunda dizisinin yayın hayatına başlamasını merak ve heyecan içerisinde bekliyor. Söz konusu dizi projesinin kısa süre içerisinde yurt dışında yayılabileceği tahmin ediliyor.

  Yazı kaynağı : www.haber24.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap