Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gecenin ucunda 21 bölüm fragmanı

  1 ziyaretçi

  gecenin ucunda 21 bölüm fragmanı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gecenin Ucunda 21. bölüm fragmanı izle! Gecenin Ucunda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gecenin Ucunda yeni bölüm fragmanı izle!

  Gecenin Ucunda

  Gecenin Ucunda Son Bölüm İzle! Gecenin Ucunda 20. Bölüm İzle Full HD Tek Parça Star TV - 21. Bölüm Fragman

  Gecenin Ucunda Son Bölüm İzle! Gecenin Ucunda 20. Bölüm İzle Full HD Tek Parça Star TV - 21. Bölüm Fragman

  Gecenin Ucunda Son Bölüm İzle! Gecenin Ucunda 20. Bölüm İzle Full HD Tek Parça Star TV. 21. bölüm fragmanı.

  Gecenin Ucunda Star TV televizyon kanalında 20. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 21. bölümü ile devam edecek olan dizi her Salı saat 20.00’de yayında olacak. Gecenin Ucunda dizisinin büyük bir izleyici kitlesi var ve sezon sonuna kadar dizinin final yapması beklenmiyor. Dizinin ikinci sezonun ise çekilmesi çok zayıf bir ihtimal gibi görünüyor.

  GECENİN UCUNDA SON BÖLÜM İZLE


  Gecenin Ucunda dizisi hem Türkiye'de hem de dünyanın farklı ülkelerinde ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Kadrosunda deneyimli oyuncuların yoğun olarak bulunduğu dizi Türkiye için tam olarak bekleneni veremese de dünyanın farklı ülkelerinde izlenmeye devam ediyor. Başrol oyuncularının sosyal medyadaki gücü de bunda etkili oluyor.

  Gecenin Ucunda dizisi en son 20. bölümü ile izleyici karşısına çıkmıştı. Pekin dizinin son bölümünde neler olmuştu? 

  Gecenin Ucunda 20. Bölüm İzle

  Cihangir ve Şermin’in arasındaki gizli ilişkinin, tüm davetlilerin önünde ortaya çıkmasıyla Macide çok büyük bir yıkım yaşamıştır. Her ne kadar Kazım durumu toparlamaya çalışsa da Macide, Şermin ve Cihangir’e karşı çok öfkelidir. Nazlı ise yarattığı yıkımı uzaktan, sinsice izlemekte, Macide yüzünden kaybettiği etkisini geri kazanmaya çalışmaktadır. Ancak işler hiç de beklediği gibi olmayacak, Macide ondan şüphelenecek ve kurduğu kumpasla ilgili peşine düşecektir. Nazlı’nın gerçek yüzünü Kazım’a göstermek için uğraşan Macide’nin başarıya ulaşmasına çok az kalmıştır.

  Gecenin Ucunda 20. Bölüm Full HD Tek Parça İzle

  Gecenin Ucunda 21. Bölüm Fragman

  Gecenin Ucunda dizisinde heyecan dolu bir bölüm daha geride kaldı. 20. bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler 21. bölüm fragman videosunu sabırsızlıkla beklemeye başladı. Peki yeni bölümde neler olacak? Bu sorunun yanıtı yeni tanıtım fragmanı videosunun yayınlanması ile ortaya çıkacak. Yeni bölüm fragmanı yayınlandığı an sitemizde olacak. Gecenin Ucunda yeni fragman yayınlandı!

  Neslihan Atagül Kadir Doğulu Zuhal Olcay Tuba Ünsal Bertan Asllani Özge Özder Kaan Taşaner Bestemsu Özdemir Levent Özdilek Ebru Aykaç Şencan Güleryüz Aysun Metiner Gonca Yakut Aleyna Özgeçen Abdulkerim İlhan Hazal Şenel Seyda Bayram Cem Avnayim Tugay Bahşi Ufuk Tevge Kuzey Kaya Ubeyt Ünal Oya Ünal

  Yazı kaynağı : www.baskentpostasi.com

  Gecenin Ucunda

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap