Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gebelik testi negatif ama adet gecikmesi kadınlar kulübü

  1 ziyaretçi

  gebelik testi negatif ama adet gecikmesi kadınlar kulübü bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İdrar testi negatif ama hala regl olmadım:(((((((

  Adet günü geçip testi negatif çıkanlar

  Adetim gecikti ama test negatif

  negatif

  idrar testleri hep negatif cikan ama hamile olan arkadaslar varmi?

  idrar testleri hep negatif cikan ama hamile olan arkadaslar varmi?

  Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-08-2021

  Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
  Bebeğimi kucağıma almama 23 gün kaldı.

  Bebeğiniz kilo aldıkça ve derisinin altında yağ birikimi artırkça, bebeğinizin vücudu daha yuvarlak hatlı ve daha dolgun bir görünüm alacaktır. Bebeğinizdeki bu tombulluk normal ve sağlıklıdır. Bunun ilerideki bir obezite ile alakası yoktur. Braxton-Hicks kasılmalarının - Yalancı doğum ağrılarının - plasenta yardımıyla kan dolaşımına yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

  Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

  Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

  Yazı kaynağı : www.kadinlarkulubu.com

  Adet gecikmesi kan testi negatif

  adet gecikmesi

  #idrar testi negatif

  İdrar gebelik testi negatif çıktı ama adetim gecikti! Hamilelik testi negatif çıkıp hamile olanlar var mı? - Sağlık Haberleri

  Adetim 5 6 gün gecikti hamilemiyim ?

  Adetim 5 6 gün gecikti hamilemiyim ?

  Adetim 2 3 4 5 6 10 gün gecikti hamilemiyim kadınlar kulübü’nde sizlere anlatmaya çalışıyoruz. 

  ADET GECİKMESİ 3-5-6 GÜN OLDUĞUNDA NELER YAPMALISINIZ ?

  Hemen hemen her kadının adet döngüleri birbirini tutmayacaktır. Regl dönemi döngüleri ortalamada her ay birbiri ile örtüşen kadınlarımızın bu döngüsüne düzenli döngü denildiği halde. Adetleri günü gününü tutmayan kimi gün 10 gün sonra kimi gün 35 gün sonra olan yani bir türlü standartı olmayan bu regl türüne ise düzensiz adet döngüsü denmektedir. Siz artık kendinizi iyi bilirsiniz adetim gecikti hamilemiyim demeden önce bilmeniz gerekenleri sizler için yazıyoruz. Öncelikle her kadının hamilemiyim demeden önce reglinin geçmesi gerekiyor. Adetleriniz geçmeden hamilelik testi yapmayın yanılabilirsiniz. Tabiki adet olmanıza bi kaç gün kala bi test var onu yaparsanız yüzde yüz hamile iseniz ortaya çıkacaktır onuda yazımızda belirteceğiz.

  ERKEN GEBELİK TESTİ YAPANLARIN YORUMLARI BİLGİSİZLİĞİ GÖSTERİYOR

  Erkenden hamilemiyim 5 gün adetim gecikti hamilemiyim ama ben test yaptım ve sonuç negatif çıktı adetim neden kesildi ya da gelmedi şeklinde bir çok kadın sitesinde yorumlar görebiliyoruz. Tabiki Hamile olduğunuzu anlatan buradaki sitenin bilgilerine de dilerseniz bakabilirsiniz. Adeti geciktiren bir çok sebep bulunmaktadır kızlar bunlardan birisi ilaç kullanımı hatta yine sitelerde yazdığı kadarı ile antibiyotik ağrı kesici adeti geciktirir BU SİTEYE BAKIN buradan da anlaşılacağı üzere, kadınların metabolizmaları son derece hassat ve adet geciktiğinde nezle, grip olup olmadığınıza, ilaç alıp almadığınıza hatta psikolojik olarak yaşadığınız bir olaydan üzüntüden ani sevinçten bile etkilenerek adetinizin gecikeceğini unutmayınız. Adetlerim sürekli düzenlidir ve bebek istiyorum adetim gecikti diyenlere de tabiki diyecek bir kaç bir kaç şeyimiz var takip edin lütfen.

  ANTİBİYOTİK AĞRI KESİCİ ADETİ GECİKTİRİR Mİ ?

  Bu soru bütün sitelerde bolca geliyor kızlar. Cevabını sizler için yukarıdan vermiştim. Evet antibiyotik kullanımı, ilaç kullanımı her türlü ilaç nezle grip ve daha değişik şekillerde yaşanılan hastalıklarda tabiki adetiniz gecikecektir. Yani en azından bunları bilmeniz gerekiyor. Adetiniz düzensiz olsa da düzenli olsa da her türlü ilaç kullanımında gecikme yaşayabilirsiniz.

  ADETİM GECİKTİ GEBELİK TESTİNİ NE ZAMAN YAPMALIYIM ?

  Adetleriniz gecikmeye girdiğinde, ve üzerinden 2 gün 3 gün geçtiğinde aşağıdaki yazdığım gebelik belirtileri de sizde mevcut ise, sabah idrarı ile gebelik testlerini yapacaksınız değerli kadınlar kulübü misafirleri. Gecikme olmadan sadece bhcg kandan gebelik testi yaparak yüzde yüz ve sıfır hata ile hamileliğiniz var ise sonuç alabilirsiniz BU SİTEYE bakabilirsiniz.

  HAMİLELİĞİN EN ERKEN BELİRTİLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR

  Hamilelik testini yapmak için en uygun zamandasınız diyebiliriz. Bu belirtilerin tek başlarına anlam ifade etmediğini de belirtmek isterim. Yüzde yüz hamile olduğunuzu yapacağınız test ile öğrenebilirsiniz. Peki doğru bir hamilelik testi nasıl yapılıyor onu da anlatalım sizlere ?

  HAMİLEMİYİM GEBELİK TESTİNİ YAPARKEN DİKKAT EDİLECEKLER

  Değerli Kadınlar kulübü misafirleri gebelik testlerini yapar iken kadınlarımızın çoğunun bilinçsiz ve bilgisiz olduğunu, nasıl yapmaları gerektiğini ise bilmediklerinin farkındayız. Bu bakımdan kesin olarak eğer hamile iseniz bunun ortaya çıkması için gebelik testlerinizi doğru düzgün şekilde yapmanız gerekiyor.

  KADINLAR KULÜBÜ Hamilemiyim sitemizde bu konumuz ile ilgili yorumlarınız ya da soracağınız bir şeyler var ise lütfen bizlere çekinmeden yazın. Sorularınızı anlaşılır ve güzel bir üslup ile yazın bize gönderin hemen sizlere dönüş yapalım.

  Yazı kaynağı : www.kadinkulubu.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap