Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gaziantep son dakika dolu yağışı

  1 ziyaretçi

  gaziantep son dakika dolu yağışı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gaziantep'te şiddetli sağanak etkili oldu

  Gaziantep'te şiddetli sağanak etkili oldu

  Gaziantep'te şiddetli sağanak etkili oldu

  GAZİANTEP - Gaziantep'te gece saatlerinde önce sağanak ardından ise dolu etkili oldu.

  Gaziantep ve ilçelerinde gece saatlerinde geceyi aydınlatan şimşekler ve gök gürültüsü eşliğinde sağanak yağış başladı. Bardaktan boşalırcasına yağan sağanak yerini zaman zaman dolu yağışına bıraktı. Ceviz büyüklüğündeki dolu nedeniyle kent beyaza büründü. Dolu ve sağanak nedeniyle çok sayıda araç arıza yaparken, kayganlaşan yollarda trafik kazaları da meydana geldi.

  Hazırlıksız yakalan yayalar doludan saçak altlarına sığınarak karken, yağışta ıslanmaktan kurtulamadı. Dolu nedeniyle seyir haindeki ve park halindeki çok sayıda aracın hasar gördüğü öğrenilirken, kimileri ise araçlarının üzerini branda ile örterek dolunun vereceği hasardan korumaya çalıştı.

  Zaman zaman şiddeti azalan yağış, devam ediyor

  Yazı kaynağı : www.sondakika.com

  Aracı dışarıda olanlar dikkat! Son dakika! Gaziantep’te dev dolu yağışı!

  Aracı dışarıda olanlar dikkat! Son dakika! Gaziantep’te dev dolu yağışı!

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, hava sıcaklığının yurt genelinde kuzey ve iç kesimlerde 3 ila 5 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağının tahmin edildiği belirtildi.

  Öte yandan kuvvetli yağış, kuvvetli rüzgar ve çığ tehlikesine karşı dikkati çekilen açıklamada, yağışların; Antalya, Isparta, Mersin, Adana, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kilis, Adıyaman, Şanlıurfa ve Mardin çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklenmesi nedeniyle yaşanabilecek ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, ulaşımda aksamalar ve fırtınaya karşı uyarılarda bulunuldu.

  Açıklamada, rüzgarın, Marmara’nın batısı ile Kıyı Ege’de kuzey ve kuzeydoğu, Doğu Akdeniz’in iç kesimlerinde güney ve güneydoğu yönlerden kuvvetli olarak esmesi beklendiği kaydedilerek, “Yaşanabilecek ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması, ulaşımda aksamalar soba ve doğalgaz kaynaklı baca zehirlenmeleri gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” denildi.

  Yazı kaynağı : www.olaymedya.com

  Gaziantep ve Kilis'te ceviz büyüklüğünde dolu yağdı! 'Gök delindi'

  Gaziantep ve Kilis'te ceviz büyüklüğünde dolu yağdı! 'Gök delindi'

  Kilis'te akşam saatlerinde gök gürültüsü eşliğinde şiddetli yağış başladı. Çakan şimşeklerin geceyi aydınlattığı şehirde sağanak yağış zaman zaman ise doluya dönüştü. Yollar dolu yağışı nedeniyle beyaza dönerken, araçlar seyir etmekte zorlandı. Şiddetli yağış nedeniyle bazı yolları su basarken, çok sayıda araç yolda kaldı.

  "GÖK DELİNDİ"

  Sağanak yağış ve dolu çok sayıda kazaya da neden oldu. Ceviz büyüklüğündeki dolu ''Gök delindi'' yorumlarına neden oldu.

  GAZİANTEP'TE DE ETKİLİ OLDU

  GAZİANTEP ve ilçelerinde de gece saatlerinde şimşekler ve gök gürültüsü eşliğinde sağanak yağış başladı. Bardaktan boşalırcasına yağan sağanak yerini zaman zaman dolu yağışına bıraktı. Ceviz büyüklüğündeki dolu nedeniyle kent beyaza büründü. Dolu ve sağanak nedeniyle çok sayıda araç arıza yaparken, kayganlaşan yollarda trafik kazaları da meydana geldi.

  Olumsuz havaya hazırlıksız yakalan yayalar doludan saçak altlarına sığınarak korunmaya çalışırken, yağışta ıslanmaktan kurtulamadı. dolu nedeniyle seyir halindeki ve park halindeki çok sayıda aracın hasar gördüğü öğrenildi.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap