Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gaziantep kongre merkezi etkinlikleri

  1 ziyaretçi

  gaziantep kongre merkezi etkinlikleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gaziantep Şahinbey Belediyesince düzenlenen “Çocuk Şenliği” birbirinden renkli gösterilerle başladı

  Şahinbey Belediyesi tarafından, çocukların sömestr tatilinde eğlenceli zaman geçirmesi amacıyla hazırlanan Çocuk Şenliği başladı.

  Çocukların ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerde çocuklar doyasıya eğlendi.

  Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde 21-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenen “Çocuk Şenliği” çocuklar için hazırlanan birbirinden renkli gösterilerle başladı. Çocuklar gün boyunca yüzlerini boyatarak kendileri için hazırlanmış olan şişme oyuncaklarda, çocuk atölyelerinde, Nasrettin Hoca Zaman Yolcusu ve Niloya Müzikali ile doyasıya eğlendiler. 21 Ocak günü saat 09:00’da kapılarını açan Çocuk Şenliği 29 Ocak tarihine kadar sabah saat 09.00 ve 19.00 saatleri arasında Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek.

  “Çocuklarımız eğlenceli vakit geçirecek”

  Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde 21-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Çocuk Şenliğinin açılışında vatandaşlarla bir araya gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Çocuklarımızın sömestr tatili başladı. Şahinbey Belediyesi olarak çocuklarımızın sömestr tatilini, güzel geçirmeleri için 9 gün boyunca etkinlikler hazırladık. Dokuz gün boyunca her bir masal kahramanını Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezimizde çocuklarla buluşturacağız. Ayrıca 4.300 m2’lik fuaye alanımız içerisinde çocuklarımız şişme oyun grupları ile ve diğer oyun alanlarında eğlenceli vakit geçirecekler. Aynı zamanda eğlenerek öğrenmek adına yine burada çocuklarımız için hazırladığımız sanat atölyelerimiz var. Bu atölyelerde eğlenerek kendilerini geliştirebilecekler. Çocuklarımızdan ayrıca ricam ise eğlence dışında kalan zamanlarını kitap okuyarak değerlendirirlerse kendilerini daha da geliştirmiş olurlar” diye konuştu.

  “Tatilimiz çok eğlenceli geçiyor”

  Çocuklarını Çocuk Şenliğine getiren anne ve babalar düzenlenen etkinlik için Başkan Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederek, “Çocuklarımız için muhteşem bir etkinlik. Daha önce düzenlenen 23 Nisan Çocuk Şenliğine de çocuklarımızı getirmiştik. Çocuklarımız burada hem eğleniyor hem de enerjilerini atıyor. Ücretsiz olması ve herkesin gelebilmesi ise düzenlenen etkinlik için ayrı bir güzellik. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

  Tatillerinin düzenlenen şenlikle daha da eğlenceli geçirdiklerini ifade eden çocuklar ise “Oyuncaklarda eğleniyor, sinema ve müzikallerle güzel zaman geçiriyoruz. Tatilimiz çok iyi geçiyor. Her gün buraya gelerek eğlenebiliriz. Bizlere böyle bir şenlik düzenlediği için Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederiz” diye konuştular. Aylin Cıkcık

  * Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır.

  Yazı kaynağı : www.iletisim.gov.tr

  Şahinbey Belediyesi sömestr tatili etkinlikleri 2023

  Şahinbey Belediyesi sömestr tatili etkinlikleri 2023

  Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Twitter hesabından etkinlik takvimini duyurdu.

  İşte Başkan Tahmazoğlu‘nun paylaşımı;

  “Sevgili çocuklar,

  2022-23 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini geride bırakırken sizlere masal tadında bir tatil hazırladık.

  Hazır mısınız sevdiğiniz oyunlarla ve müzikallerle buluşmaya?

  Bu Cumartesi,

  Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi'mizde buluşalım.”

  Şahinbey Belediyesi sömestr tatili etkinlikleri, 21-29 Ocak günleri saat 19.00-19.00 saatleri arasında Şahinbey Kongre ve sanat merkezinde yapılacak.

  İşte etkinlik takvimi:

  sahinbey-belediyesi-somestr-tatili-etkinlikleri-2023.jpg

  Haber Dairesi (Gaziantep Haber)

  Yazı kaynağı : haberdairesi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap