Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gaziantep havalimanı araç kiralama

  1 ziyaretçi

  gaziantep havalimanı araç kiralama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Car Rental Gaziantep Havalimanı -GarentaDAY

  Car Rental Gaziantep Havalimanı -GarentaDAY

  Adres: Gaziantep Havalimanı Oğuzeli-Gaziantep

  Email: [email protected]

  Telefon:03422713535- 05382769124

  Fax:

  Çalışma Saatleri:

  Hafta İçi: 07:00 - 02:00 Hafta Sonu: 07:00 - 02:00

  Yazı kaynağı : www.garenta.com.tr

  Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama | Rent Go

  Ön ödemeli rezervasyonlar rezervasyon saatinden 24 saat evveline kadar hiçbir ücret kesintisi olmadan iptal edilebilir.

  Rezervasyon saatine 24 saatten az bir zaman kalmışsa ve iptal edilmek isteniyorsa toplam kiralamanın ilk gün bedeli iade edilmez.

  Bu durumda rezervasyon kira günü bir gün ise iade yapılmaz.

  Yazı kaynağı : www.rentgo.com

  Ucuz Fiyatlı Gaziantep - Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Araç Kiralama

  Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama

  Binlerce yıllık kültürün bir arada olduğu zengin mutfağı, doğası ve tarihiyle dikkat çeken bir kent olan Gaziantep’i yaz kış çok sayıda insan Gaziantep Havalimanı yoluyla ziyaret ediyor.

  gaziantep havalimanı araç kiralama

  Dillere destan olmuş zengin mutfağı birbirinden değerli tarihi eserleri ve kendine has şehir dokusu Gaziantep tarihi ile yılın her döneminde insanların ilgi odağı olmayı da başarıyor. Roma sanatına ışık tutan antik kent Zeugma, binlerce yıllık heykellerin sergilendiği Yesemek açık hava müzesi gibi değerli alanları ile Gaziantep sadece Türkiye’de değil Dünyada da sayılı kentleri arasında. Gaziantepte gezilecek yerlerin güzelliği ile yılın her döneminde Gaziantep yerli yabancı ziyaretçi ağırlıyor. Gaziantep Havalimanı bu talebi karşılamakla birlikte Gaziantep araç kiralama ofisleri de günden güne çeşitlenerek gelen ziyaretçilere birçok kolaylık sunuyor. Gaziantep Havalimanı araç kiralama ofisleri ile araç kiralamak havalimanında zaman kaybı olabiliyor. Onun yerine online kiralama hizmeti olan yolcu360 sistemine kayıtlı Gaziantep Oğuzeli Havalimanı araç kiralama şirketleri arasından dilediğiniz aracı dilediğiniz zaman aralığını seçerek dakikalar içinde kiralayabilirsiniz. Gaziantep Havalimanı kiralık araç fiyatları olmak üzere genel kiralama koşulları ve fiyat kıyaslaması yapan yolcu360 ille araç kiralamak çok kolay. yolcu360’ın birbirinden farklı Gaziantep Havalimanırent a car firması içinden dilediğiniz marka modelde aracı kiralayabilir, ya da şehir merkezindekiGaziantep araç kiralamaseçeneklerini değerlendirerek konforlu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

  Gaziantep Havalimanı Transfer Seçenekleri

  Türkiye turlarının belki de en önemli duraklarından biri Gaziantep’tir. Çünkü Gaziantep hem yerli hem de yabancı turistler için ilgi çekici çok sayıda özellik barındırır. Öncelikle Gaziantep mutfağı, gerçekten çok özel menülere sahip. Baklava, fıstıklı tatlılar, kebaplar, et yemekleri, mezeler ve adeta bir lezzet şölenini andıran kahvaltısı ile bu şehir en çok lezzet meraklılarını ağırlar. Gaziantep yemekleri kadar tarihi eserleriyle de ünlü ve önemli bir şehir. Gaziantep tarihi görülecek birçok değer sunuyor. Zeugma mozaikleri ve şehirde farklı noktalara dağılmış olan hanlar, tarihi çarşılar, camii ve kiliseler mutlaka görülmesi gerekenler arasındadır. Dikkat çeken tarihi Bey Mahallesi, Gaziantep Atatürk Müzesi, Gaziantep Etnografya Müzesi ve Gaziantep Oyuncak Müzesi de gitmişken mutlaka görülmeli.

  Dülükbaba Tabiat Parkı ve Botanik Bahçesi gibi yerlerinin yanı sıra Dünyanın en büyük hayvanat bahçelerinden Gaziantep Hayvanat Bahçesi de gezilmeli. Gaziantepte gezilecek yerlerin yanı sıra özellikle günübirlik yemek turları için sıklıkla tercih edilen şehirlerimizden. Bu güzel şehirde pek çok eski han ve konak turistlere özel konaklama seçenekleri sunuyorlar. Şehre gelenler de otel olarak kullanılan bu noktalarda kalmayı tercih ediyorlar. Birbirinden lezzetli yöresel yemeklere Gaziantep oto kiralama yoluyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  Gaziantep’in ilçeleri:

  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

  Gaziantep uzun yıllardır gerek yeri gerek ise yabancı turistlerin ilgisini çekmekte. Bu sebeple lüks hotellerden başlayarak uygun fiyatlı kent hotellerine kadar Gaziantepte gezilecek yerlerin dışında konaklayacak pek çok alan da bulunuyor. Online rezervasyon yaptırdığınız otelinize Gaziantep Oğuzeli Havalimanı araç kiralama seçenekleri ile kolaylıkla ulaşabilir, Gaziantep Havalimanı araç kiralama telefon araması ile zaman kaybetmeden yolcu360’ın online kiralama hizmeti ile dakikalar içinde kiralayabilirsiniz. Havalimanı içinde bulunan oto kiralama Gaziantep ofisleri ile fiyat teklifi almak için zaman kaybetmek yerine yolcu360’ın sistemine kayıtlı Gaziantep Havalimanı kiralık araç firmaları arasından bütçenize en uygun aracı bulabilirsiniz. Kiraladığınız araç ile havalimanından kalacağınız yere rahatlıkla ulaşabilir, sonrasında şehri konforla keşfedebilirsiniz.İstanbul Atatürk Havalimanı araç kiralamakadar yoğun olmayan Gaziantep’i Taş zeminli dar sokakları, tarihe meydan okuyan mimarisi ile Gaziantep’i yolcu360'tan hızlıca bulacağınız kiralık araç ile konforlu bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

  Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Kiralık Araç

  Ailenizle birlikte gerçekleştireceğiniz Gaziantep ziyaretlerinizde yolcu360’ın sistemine kayıtlı olan Gaziantep Havalimanı rent a car firmaları içinden dilediğiniz marka modelde aracı kiralayabilir konforlu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Şehrin binlerce yıllık kültürel mirasının bir yansıması olan mutfağının lezzetli yemekleri bu şehre gitmek için başka bir sebebe gerek bırakmıyor. UNESCO tarafından da koruma altına alınan Gaziantep yemekleri saymakla bitmez. Bu lezzetleri keşfetmek ve birbirinden farklı kültürü yansıtan yemeklerini tatmak için hiç vakit kaybetmeyin. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı araç kiralama seçeneklerini kullanarak hemen şehri keşfetmeye başlayın ve bu eşsiz lezzetlerin tadına yerinde varın. Dilerseniz havalimanından kiraladığınız araç ile Şanlıurfa’ya Gaziantep araç kiralama fiyatları arasından fiyat kıyaslama modülü ile bütçenize en uygun araçları listeleyen yolcu360’ın online kiralama hizmeti sayesinde size en uygun aracı dakikalar içinde bulabilirsiniz. Gaziantep araç kiralama telefon trafiğine ya da oto kiralama Gaziantep araç kiralama ofislerini tek tek gezmenize gerek yok. yolcu360’a sadece aracı teslim alacağınız yeri ve zaman aralığını girerek istediğiniz araçları fiyat karşılaştırmaları ile birlikte görüntüleyin.

  Gaziantep Havalimanı Kiralık Araç & Oto Seçenekleri

  Gaziantep tarihi ile uzun yıllardır hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri. Birbirinden lezzetli yemeklerin olduğu zengin mutfağı, Dünya’nın en büyük mozaik müzesi olma özelliğini taşıyan Zeugma Mozaik Müzesi, taş zeminli dar sokakları ve mistik şehir dokusu işe Gaziantep’te gezip görülecek çok fazla yer bulunuyor. Gaziantep Havalimanı’na iniş yaptığınız andan itibaren şehri keşfetmeden önce mutlaka yolcu360’ın Gaziantep Oğuzeli Havalimanı araç kiralama seçeneklerine göz atın. yolcu360’ta oto kiralama Gaziantep şirketleri sıralayarak, kalacağınız yerden Gaziantep’in birbirinden lezzetli restoranı başta üzere birçok alanı kiralık araç ile keşfe çıkabilirsiniz. Gaziantep’e ailenizle birlikte gelerek birbirinden farklı konaklama seçeneği ile konforlu bir tatil deneyimi yaşayabilir, yolcu360’ta sıralanan onlarca Gaziantep Havalimanı kiralık araç fiyatları arasından bütçenize uygun tipte aracı kiralayabilirsiniz. Gaziantep’i keyifle gezmek, kentin çevresini de görmek üzere Gaziantep Havalimanından araç kiralama yapabilirsiniz. Gaziantep Havaalanı en ucuz kiralık araç seçeneğine yolcu360.com ile en hızlı biçimde ulaşabilir online olarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

  Gaziantep Havalimanı Kiralık Araç

  Kültürlerin kesiştiği bir bölge olan Gaziantep’i her yıl çok sayıda insan ziyaret ediyor. Gaziantep geneleksel el sanatlarıyla da dikkat çeken bir şehir. Değerli taşları, rengarenk kilimleri aynı zamanda davul zurna gibi enstrümanların el yapımı gibi sanat dalları da var. Halfeti ise Fırat Nehri kıyısındaki konumu ve tarihi taş evleriyle dünyada 'Cittaslow' (sakin şehir) ünvanını kazanmış şehirler arasında. Tarihi Gaziantep Kalesi, tarihi Antep evleri, Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Antik Kenti gibi alanlarıyla görülmeye değer. Farklı yapısıyla Kaleoğlu Mağarası da görülmesi gereken noktalardan. Gaziantepte gezilecek yerlerin birçoğu dağınık halde bulunuyor. Gerek Gaziantep tarihi gerek ise kültürü ile gezilip görülecek pek çok alana sahip Gaziantep, bu sebeple Gaziantep Havalimanından araç kiralayacaklar için birçok seçenek sunuyor. Gaziantep Havalimanı kiralık araba fiyatları ve genel kiralama koşullarını görüntüleyebildiğiniz yolcu360ın sistemine kayıtlı onlarca oto kiralama Gaziantep ofisleri sayesinde kolaylıkla istediğiniz aracı bulabilirsiniz. Gaziantep Havalimanı kiralık araba konusunda oldukça gelişmişken yolcu360’ın oto kiralama Gaziantep şirketleri ile dakikalar içinde birçok marka modelde aracı farklı fiyat teklifleri ile görüntüleyebilirsiniz. Gaziantep Havalimanı kiralık araç telefon trafiği veya ofisleri tek tek gezmeye gerek kalmadan yolcu360 sayesinde kolayca araç kiralayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : yolcu360.com

  Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama

  Gaziantep Havalimanı araç kiralama konusunda güvenilir hizmeti Otorento’da bulabilirsiniz. Antep’te günlük, haftalık ya da aylık araç kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gün sayısı arttıkça günlük kiralık araba fiyatları ucuzlar. Antep uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçları için telefon veya e-posta aracılığı ile bize ulaşıp özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Gaziantepte son dönemde özellikle Suriye’den gelen göçmenlerin yoğunluğu nedeniyle konut ve araç kiralama fiyatları ortalamanın üzerinde artmıştır. Gaziantep Şehitkamil ve Şahinbey ilçeleri de özellikle araç kiralama talebi açısından önemli yerlerdir. Gaziantep araba kiralama için 444 30 09 üzerinde iletişim kurabilirsiniz. 

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin tarım, ticaret ve sanayisi ile önde gelen şehirlerinden olan Gaziantep’i dünyaya bağlayan Gaziantep Havalimanı, 1976 yılından beri hava trafiğine açık. 2006 yılında biten modernizasyon çalışmaları ile pisti ve yolcu terminalleri genişletilen havalimanı uluslararası uçuşlara da uygun hale getirildi.

  Yolcuların kullanımına sunulan toplam terminal alanı 5,799 metrekare olan havalimanının 400 araç kapasiteli bir otoparkı bulunuyor. 3000 x 48 ve 3000 x 30 ebatlarında iki beton pisti olan havalimanı, son yıllarda artan yolcu trafiği ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en hareketli havalimanları arasında.

  Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) kodu GZT, Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu (ICAO) kodu LTAJ olan Gaziantep Havalimanı, Gaziantep şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunuyor.


  Gaziantep Havalimanı’ndan Nereye Uçabilirim


  Gaziantep Havalimanı’ndan yurtiçinde İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes ve Antalya havalimanlarına direkt uçuş; yurtdışında ise Stuttgart, Düsseldorf, Schonefeld ve Frankfurt’a direkt uçak seferi bulunuyor.

  Gaziantep Havalimanı’ndan Türk Havayolları, Anadolujet, SunExpress, Onur Air, Pegasus Havayolları, Atlas Global ve XL Airways Germany havayolu şirketlerinin seferlerine uçak bileti almak mümkün.

  Gaziantep Havalimanı İletişim Bilgileri

  Adres  : Oğuzeli, Gaziantep
  Telefon: 0 (342) 582 11 11
  Faks  : 0 (342) 582 10 11
  E-Posta: [email protected]

  Gaziantep Havalimanı’na Nasıl Gidilir

  Gaziantep Havalimanı, Gaziantep şehir merkezine 20 km uzaklıkta. HAVAŞ ve belediye otobüsleri ile toplu ulaşım imkanının bulunduğu güzergahta taksi ve özel araç seçenekleri de ulaşım sağlanıyor. Rahat, konforlu bir yolculuk ve zaman tasarrufu yapmak isteyenler için Gaziantep Havalimanı araç kiralama seçeneği daha uygun. Bu yöntemle havalimanına iner inmez araç teslim almak, dönüş sırasında yine havalimanında aracı teslim etme avantajı bulunuyor.

  Gaziantep Havalimanı’ndan Kilis 47 km, Şanlıurfa 179 km, Osmaniye 160 km, Kahramanmaraş ise 106 km uzaklıkta. Bu şehirler ve çevre ilçelerde yaşayanlar için de Gaziantep Havalimanı önemli bir bağlantı merkezi konumunda.

  Anadolu’nun kültür hazinesi Gaziantep dillere destan lezzetleri, bölgenin en önemli müzeleri arasında gösterilen Zeugma Mozaik Müzesi, Tarihi Bakırcılar Çarşısı, Gaziantep Kalesi, el sanatları atölyeleri, muhteşem atmosfere sahip kahvehaneleri, tarihe meydan okuyan mimari yapıları ve misafirperver halkıyla ülkemizin en güzel köşelerinden. Sadece yemek yemek için bile kısa süreli turların düzenlendiği şehir, çok daha fazla zaman geçirmeyi hak ediyor.

  Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

  Gaziantep Havalimanı içerisinde ofisleri bulunan rent a car şirketleri arasında Avis, Budget, Europcar, Enterprise, Garenta, Rent Go, Sixt, Hertz ve ADT firmaları bulunur. Havalimanı dışında olup hizmet veren güvenli firmalar arasında Ekspress Oto Kiralama yer alır. Gaziantep Havaalanı Rent a car firmaları içinde en uygun fiyatlarla kiralık araç bulmanızı sağlıyoruz. Havaalanı içinde bulunan oto kiralama şirketleri ve havalimanı dışında yer alan kiralama şirketlerini bir arada karşılaştırmalı olarak sunuyoruz. Otorento’da yer alan tüm araç kiralama şirketleri özenle seçilir ve hizmetleri düzenli olarak kalite kontrolü süreçlerinden geçirilir.

  Gaziantep Oto Kiralama Fiyatları

  Gaziantep havalimanı kiralama açısından özellikle farklı dönemlerde talep yoğunluğunun değişmesinden dolayı farklı fiyatlarla karşılaşılabilmektedir. Türkiye’nin birçok bölgesinde olduğu gibi özellikle yaz döneminde fiyatlar yükselmektedir. Kış döneminde ise özellikle hafta içi araç kiralama talebi firmaların talepleri nedeniyle yoğundur. Bu nedenle mutlaka en az 1 ay öncesinden kiralama rezervasyonu yapmanızı öneriyoruz. Otorento’da en ucuz ve en uygun Gaziantep araba kiralama fiyatları bulmak için en uygun platformdur.

  Yazı kaynağı : otorento.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap