Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gazi üniversitesi diş hekimliği fakültesi randevu alma

  1 ziyaretçi

  gazi üniversitesi diş hekimliği fakültesi randevu alma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Diş Hekimliği Fakültesi | İletişim

  GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
  Adres: Bişkek Cd.(8.Cd.) 1.Sk. No:4 06490 Emek - ANKARA

  Telefon: (0 312) 203 40 00

  Fax: (0 312) 223 92 26

  E-Posta: [email protected]

  Yazı kaynağı : dent.gazi.edu.tr

  Gazi Üniversitesi | İletişim

  GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
  Adres: Bişkek Cd.(8.Cd.) 1.Sk. No:4 06490 Emek - ANKARA

  Telefon: (0 312) 203 40 00

  Fax: (0 312) 223 92 26

  E-Posta: [email protected]

  Yazı kaynağı : gazi.edu.tr

  Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

  Bugünkü Gazi Diş Hekimliği Fakültesi, 1968-1968 senelerinde Ankara’da Özel Öğretim Kurumları Yasası, 625 sayılı kanun açılan iki özel diş hekimliği yüksek okulunun temelleri üzerine kurulmuştur. Sonrasında bu iki özel yüksekokul kapatılmıştır. Ardından 08 Kasım 1978 tarihinde, Diş Hekimliği Fakültesi açılmış 20 Temmuz 1982 tarihinde 41 sayılı Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile açılan fakülte yeni kurulmuş olan Gazi Üniversitesi bünyesine dâhil edilerek şimdiki adı olan Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi adını resmi olarak almıştır.

  Gazi Diş Hekimliği, Üniversitede olmak üzere Fakülte içi eğitim ve araştırma dâhilinde hasta kabulü yapmaktadır. Fakülte içinde farklı anabilim dalları ve uzmanlık alanları ile hastalara oldukça mühim katkılar sağlamaktadır. Genelde doktora öğrencileri tarafından ve hastanın bilgisi ve rızası dâhilinde yapılan tanı ve tedavi sürecinde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Hasta kabulü ve gerekli detaylar eğitim ve araştırma standartları dâhilinde her anabilim dalının ilan ettiği şekilde gerçekleşmektedir.

  Kaliteli bir eğitimin ve gelen başarılı bir tedavi sürecinin ardından, hekim alanı için gerekli olan araştırma verilerini toplayarak ilerleme kaydetmeyi amaçlayan Gazi Diş Hekimliği, eğitim ve araştırma alanlarında en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Yazı kaynağı : www.uzmandoktor.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap