Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gazapizm ankara konseri 2022

  1 ziyaretçi

  gazapizm ankara konseri 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gazapizm

  2022 Gazapizm Konserleri | Bilet fiyatları ve konser takvimi

  2022 Gazapizm Konserleri | Bilet fiyatları ve konser takvimi

  'Bu Hayatın Heyecanı Meyecanı Yok' şarkısıyla adını milyonlara duyuran Gazapizmi her geçen gün daha da fazla kitleye ulaşarak dinleyicilerinin karşısına çıkan başarılı şarkıcının ne zaman, nerede konser vereceği ve bilet fiyatlarının kaç lira olacağı merak edilerek araştırılıyor ve öğrenilmek isteniyor. Etkinliklere dinleyicilerinin alınma kararının yayımlanması sonrasında herkes ünlü rapçiyi dinlemek adına konser alanlarına gitmeyi hedefliyor. Bu nedenle de sorgulamalar yapılıyor. 2022 Gazapizm konserleri, bilet fiyatları ve konser takvimi haberimizde yer alıyor. 


   

  2022 Gazapizm konserleri nerede ve ne zaman?

  1 Temmuz'da yayımlanan genelge ile birlikte konserlere dinleyicilerinin alınmaya başlanmasının ardından kısa bir süre önce de açık alanlarda maske takılması ve HES kodu uygulaması kaldırılmıştı. Bu sebeplerden dolayı biraz daha rahat hareket edebileceklerini düşünen dinleyiciler de takvimi öğrenebilmek adına soegulamalarda bulunuyor. Ancak şu an için ünlü şarkıcının herhangi bir konser programı açıklanmadı. Duyrulduğu takdirde haberimizde yer alacak.

  2022 Gazapizm konserleri

  Söylediği şarkıların yanısıra yaptığı düet parçalarla da adından söz ettiren ve listelerin üst sıralarında kendine yer bulan Gazapizm'i dinlemek isteyenlerin karşısına geniş yelpazede bir fiyat alternatifleri çıkıyor. Tüm listelere konser takvimi açıklanınca sitemizde yer vereceğiz.
   

  gazapizm 2022 konser takvimi
   


   

  Gazapizm kimdir?

  Gazapizm, gerçek adıyla Anıl Acar, 20.01.1988 yılında Elazığ’da doğdu. Acar, 1997 yılında ailesiyle birlikte İzmir’e yerleşti. Lisede tanıştığı rapçiler Engin Erel (Gardiyan) ve Aykut Şahin (Sivo) ile birlikte hiphop kültürüyle ilgilenmeye başladı.

  Gazapizm’in ilk albüm çalışması olan "Az Kaldı" isimli mixtape albümünü Gardiyan’la birlikte çıkarttı. Gazapizm, 2008 senesinde yeniden Gardiyan ile birlikte 2. ortak albümü olan "Kan Değil Katran" isimli albümünü internette paylaştı. Bu albümle birlikte dikkatleri üzerine çeken Gazapizm, İzmir, İstanbul, Antalya, Isparta, ve Bursa’da ardı sıra konserler verdi.

  Gazapizm, 2008 senesinde Gardiyan ve Sivo ile kaydettikleri Tehlikeli isimli demo parça Fuat Ergin’in ilgisini çekti ve şarkı yeniden düzenlenerek Fuat Ergin’in 2009 yılında çıkan KALBÜM isimli albümünde yer aldı.

  Gazapizm, 2009 yılında psikolojik sorunlar yaşamaya başladı. O dönemde Klinik Majör Depresyon teşhisi konuldu ve uzun bir dönem tedavi görmeye başladı. Tedavi gördüğü dönemde de şarkılar yazan Anıl Acar, 2009 senesinin ortalarında adını hastalığından alan Majör Depresyon albümünü satışa sundu ve beklenen rakamların çok üstünde sattı.

  Rap dünyasında büyük bir tanınırlığa sahip olan Gazapizm, pek çok başarılı şarkıcıyla da düetler yaptı. Çukur Dizisi için ünlü şarkıcı Cem Adrian ile birlikte yaptığı ‘Kalbim Çukurda’ isimli şarkının yanı sıra Sivo, Zorba, Fuat Ergin, Rapangels, Kadıköy Acil, Sansar Salvo, Narkoz, Sayedar, Despo ve Talking Gunz gibi başaralı isimlerle düetler yaptı.

  Başrollerini, Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkal ve Dilan Çiçek Deniz’in paylaştığı Çukur Dizisinin de müziği olan Heyecanı Yok şarkısı YouTube’da şimdiye kadar 150 milyon kez dinlendi.

  Gazapizm, 45. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde ‘Heyecanı Yok’ şarkısıyla En İyi Şarkı ödülünü kazandı.

  Albümleri:

  Bir Gün Her Şey (2016)
  Yeraltı Edebiyatı (2014)

  Yazı kaynağı : www.gazetedamga.com.tr

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı-Gazapizm Konseri | Bandırma Belediyesi Resmî Web Sitesi

  A: 17 Eylül Mh., Atatürk Cd., No: 88, Bandırma / Balıkesir

  T: 444 7 105

  F: 0 266 711 11 44

  E: [email protected]

  Yazı kaynağı : www.bandirma.bel.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap