Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  garanti kredi kartı şifre alma

  1 ziyaretçi

  garanti kredi kartı şifre alma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Şifre Nasıl Alınır? İnternet Bankacılığı Şifre Alma | GarantiBBVA

  Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, BonusFlaş ve mobil uygulamalarda güvenliğinizi artıracak, sadece rakamlardan oluşan yeni Garanti BBVA parola yapısına geçmek için internet bankacılığı parola alma işlemini hemen yapın!

  İnternet Bankacılığı Parolası Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Garanti BBVA Mobil ve  İnternet'i kullanabilmek için parola almanız gerekir. Yeni belirlenen parola yapısına göre parolanızı belirlerken:

  -Rakamlardan oluştuğuna,

  -Toplam 6 karakter içerdiğine,

  -Doğum tarihi, T.C. kimlik numarası, telefon ya da müşteri numarası gibi tahmin edilebilir rakam sıralamalarının yer almadığına,

  -Bugüne kadar kullandığınız son 3 paroladan farklı olduğuna emin olmalısınız.

  İnternet bankacılığını hem bireysel hem de kurumsal hesaplarınız için kullanıyorsanız hızlı geçiş avantajından yararlanabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet ana sayfasında, sağ üst köşede yer alan hızlı geçiş butonu sayesinde müşteri numarası, ve kullanıcı kodunu yeniden girmenize gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken kullandığınız hesabın şifresini girmek.

  Garanti BBVA İnternet'e girişte birden fazla kurumsal hesap için aynı Şifrematik’i kullanıyorsanız şifre kullanmadan da geçiş yapabilirsiniz.

  Garanti BBVA İnternet Parolası Nasıl Alınır?

  Garanti BBVA İnternet parolası alma işlemini birkaç farklı nedenden ötürü gerçekleştirebilirsiniz.

  1- Garanti BBVA İnternet ya da Mobil uygulamasını ilk kez kullanacaksanız:

  Bankacılık işlemlerinizi daha kısa sürede kolayca halletmek için Garanti BBVA Mobil ya da İnternet'i kullanmaya karar verdiyseniz ilk şifrenizi Garanti BBVA kart şifreniz ile ya da yeni kimlik bilgilerinizi kullanarak alabilirsiniz.

  İnternet bankacılığı giriş sayfasında yer alan “İlk kez parola almak istiyorum.” sekmesine tıklayarak gerekli alanları doldurmanız yeterli.

  Garanti BBVA İnternet parolası alma işlemini dilerseniz şubelerimizden ya da 444 0 333 numarasını arayarak Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

  Eğer Garanti BBVA kartınız yoksa hemen başvuru yapabilirsiniz.

  2- Yeni parola yapısı ya da herhangi bir nedenden ötürü parolanızı değiştirmek istiyorsanız:

  Mobil uygulama ya da internet bankacılığı şifre değiştirme işlemleri için bu ilgili dijital kanalları kullanabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet parolası için “Tanımlamalar” menüsünü kullanıp yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Garanti BBVA Mobil uygulamasında parola değiştirmek içinse “Giriş ve Güvenlik Ayarları” menüsünde yer alan "Parola Değişiklik" sekmesine tıklayabilirsiniz.

  3- Parolanızı unuttuysanız:

  Parolanızı unuttuysanız Garanti BBVA İnternet parola alma işlemlerinde olduğu gibi internet bankacılığı ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  Bu sayfada yer alan “Parolamı unuttum” kısmına tıklayıp kişisel bilgilerinizi girerek yeni bir parola tanımlayabilirsiniz. Dilerseniz Garanti BBVA Mobil uygulamasında “Parolamı Unuttum” butonuna tıklayarak, yeni kimlik bilgileriniz ve ya kartınız ile kolayca yeni şifre alabilirsiniz. Şubelerimiz ya da 444 0 333 numaralı Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla da parolanızı yenileyebilirsiniz.

  Parolanızı hatırlamaya çalışırken birkaç kez hatalı deneme yapmış olabilirsiniz. Bu da parolanızın bloke olmasına yol açabilir. Garanti BBVA İnternet parolası bloke olduğunda da 44 0 333 numarası üzerinden Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir ya da internet bankacılığı ana sayfasından ulaşacağınız "Parola Yenile/Al" adımını kullanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.garantibbva.com.tr

  Kart Başvuru&Şifre - Yardım ve Öneriler | Garanti BBVA

  Kredi Kartı Şifresi

  Chip & PIN | Garanti Bonus

  Chip & PIN | Garanti Bonus

  Daha güvenli ve hızlı alışveriş için kredi kartı şifrenizi almayı unutmayın!

  Kredi kartı şifrenizi ilk defa alacaksanız, unuttuysanız ya da değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki kanalları kullanarak kredi kartı şifrenizi belirleyebilirsiniz.

  Belirlediğiniz şifreniz ilk alışverişiniz veya Garanti BBVA ATM işleminizde kartınıza yüklenecektir. Sonraki  işlemlerinizde ise şifreniz size sorulacaktır.

  Şifre almanız gereken durumlar;

  Şifre almanıza gerek olmayan durumlar;

  Ek kartlar için şifre almanız gereken durumlar;

  Ek kartlar için şifre almanıza gerek olmayan durumlar;

  Kredi kartı şifrenizi aşağıdaki kanallardan alabilir ya da değiştirebilirsiniz.

  BonusFlaş: Daha Fazlası > Kart Şifre Belirleme adımlarını seçerek istediğiniz kredi kartınızın şifresini belirleyebilirsiniz.

  Garanti BBVA Mobil: Hesap ve Kart > Kartlar > Seçeceğiniz Kredi Kartınız > Kart Ayarları > Kart Şifre İşlemleri adımından seçtiğiniz kart için şifrenizi belirleyebilirsiniz.

  Garanti BBVA ATM'leri: Kredi kartı şifrenizi ilk defa alacaksanız, Garanti BBVA ATM'lerinde iki farklı yöntemden birini tercih edebilirsiniz.

  Garanti BBVA İnternet Bankacılığı: Kart > Kart Şifre İşlemi > Kart veya Kartlarınızı seçip devam tuşuna basarak seçtiğiniz kart veya kartların şifresini belirleyebilirsiniz.

  SMS: SIFRE yazıp, kartınızın son 6 hanesi ve kartınızın arkasındaki güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakıp 3340'a göndererek şifrenizi belirleyebilirsiniz.

  Şifre almak için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

  Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi: 444 0 333 / 0850 222 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'ni aradıktan sonra "Kart şifresi alacağım" diyerek kart şifre alma adımına geçebilirsiniz. Kredi kartı şifrenizi belirlemek için Kart Numarası > Kart Son Kullanma Tarihi > CVV (kredi kartının arka yüzündeki son 3 hane) > Cep Telefonu Numarası girildikten sonra telefonunuza gelen SMS ile doğrulama işlemini tamamlayarak kredi kartı şifrenizi belirleyebilirsiniz.

  Şube: Şube çalışanı tarafından kimlik kontrolü ve telefon numarası seçimi gerçekleştirildikten sonra PIN oluşturduğunuza dair onay vermeniz durumunda, şifreniz SMS ile size gönderilir.

  Kredi kartı şifrenizi belirledikten sonra henüz şifresini belirmediğiniz kartlarınız bulunuyorsa, bu kartlarınızın şifresini, şifresini almış olduğunuz kartınız ile 444 0 333 / 0850 222 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'nden veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan eşitleyebilirsiniz.

  Kartınızı yurtdışında kullanırken

  Kredi kartınızı yurt dışında şifrenizle kullanmaya devam edebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz ülkelerde chip&PIN sistemine geçildiyse ülkemizde kullandığınız gibi mevcut şifreniz ile kartınızı kullanmaya devam edersiniz. Bu sisteme geçmeyen ülkelerde ise sizden eskiden olduğu gibi imzanız istenecektir.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yazı kaynağı : www.bonus.com.tr

  Kredi Kartı Kılavuzu | Garanti Bonus

  Kredi Kartı Kılavuzu | Garanti Bonus

  3 Boyutlu Güvenlik Sistemi, internetten güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen bu sistem internette güvenli alışveriş yaparak kartınızı sadece sizin kullanabilmeniz için ilave güvenlik sunmaktadır. Sistemin Visa kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartı kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

  3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ile internet alışverişi sırasında; müşteri, banka ve işyeri arasındaki bilgi akışı özel şifre ile sağlanır. Bu sistemi entegre eden işyerlerinden alışveriş yapan kart hamilleri işlem sırasında bankanın güvenli ortamında 3D Secure şifresini girerek alışveriş yapmaktadır.

  Alışveriş esnasında cep telefonunuza gelen tek kullanımlık Akıllı SMS ile alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.bonus.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap