Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  garanti bankası müşteri hizmetleri bağlanma

  1 ziyaretçi

  garanti bankası müşteri hizmetleri bağlanma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi | Garanti BBVA

  Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ile bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz an, dilediğiniz yerden kolayca gerçekleştirin.Sesle Yönlendirme özelliği sayesinde Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'ni aradığınızda herhangi bir tuşla yönlendirme menüsü ile karşılaşmadan sadece konuşarak istediğiniz adıma kolayca yönlendirilebilirsiniz.

  Üstelik Garanti BBVA Mobil kullanıyorsanız ve 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayarak sesle doğrulama için tanımlama yaparsanız; ek doğrulamaya gerek kalmaz. Bu özellik ile müşteri temsilcimizle konuşurken mobil bildirim veya SMS şifresiyle ek doğrulamaya gerek kalmadan, doğal konuşmanız esnasında sesinizle doğrulama yapılır.

  Self-Servis Sesle İşlem adımlarından yalnızca konuşarak işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Hesap bakiyesini öğrenme, ekstre hafta değişikliği, kredi kartı borç sorgulama, dönem içi işlemler ve daha bir çok işlemin konuşarak tamamlanabileceği sesle işlem adımlarında, sistem yönlendirmeleri ve kullanıcıların konuşarak verdikleri bilgiler ile işlemler rahatça tamamlanabilmektedir.

  Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ne yurt dışından +90 212 444 0 333’ü veya +90 444 0 333’ü arayarak ulaşabilirsiniz.

  Kredi kartınız veya Paracard’ınız varsa sağdaki Şifre Al butonunu kullanarak anında 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni kullanmaya başlayabilirsiniz. Şirketlerin Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.

  ** Tüzel müşterilerimiz Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifrelerini şubelerinden alabilirler.

  Yazı kaynağı : www.garantibbva.com.tr

  Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi

  444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ile işlemlerinizi ofisinizden çıkmadan kolayca gerçekleştirin.

  Henüz 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ile tanışmadıysanız, hemen arayın. Bankacılığın ne kadar kolay ve hızlı yapılabildiğini göreceksiniz. 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi menüsünü nasıl kullanacağınızı  görmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

  444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi Menüsü

  Yazı kaynağı : www.garantibbva.com.tr

  Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  HERKESE AİDATSIZ KREDİ KARTI;

  Aidatsız kredi kartınızı almak için buraya tıklayın başvuru yapın, sonsuza kadar aidatsız olarak kullanacağınız kartınız hemen adresinize gelsin.


   

  KREDİ KARTI İSTEMİYOR MUSUN?

  Masrafsız bankacılıkla tanışmak için buraya tıklayıp Enpara'dan hemen hesap açabilirsin!

  - Yıllık ücret yok

  - EFT/FAST/havale ücreti yok

  - Masrafsız bankacılık var!

  Yazı kaynağı : www.kredibankalar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap