Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  garanti bankası bireysel emeklilik iptali

  1 ziyaretçi

  garanti bankası bireysel emeklilik iptali bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Otomatik BES İptali | Garanti BBVA Emeklilik

  Bu sorunun yanıtını araştırdığınız için çok üzüldük.

  Otomatik BES’in düzenli birikim yapmak için avantajlarla dolu birçok fırsat sunduğunu biliyor muydunuz? Üstelik sistemde kalmanız halinde; bu avantajlardan faydalanırken, dilediğiniz zaman katkı payı ödemelerinize ara verip, sonrasında ödeme yapmaya tekrar devam edebilirsiniz.

  Sistemden ayrılma kararınız hala devam ediyorsa, emeklilik planınızın başlaması ve ilk ödeme itibarı ile ilk 2 aylık başlangıç dönemi başlar.Başlangıç dönemi içerisinde ödediğiniz katkı payının tamamını geri alabilecek şekilde sistemden ayrılabilirsiniz. Sistemden ayrılma işleminizi,  Garanti BBVA İnternet / Mobil'e giriş yaparak "Sözleşmeden Ayrılma" adımı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  2 aylık başlangıç süresi sonrasında da dilediğiniz zaman sistemden ayrılabilirsiniz. Erken çıkış işlemlerini 444 0 336 Garanti BBVA Emeklilik Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak sesli yanıt sisteminden gerçekleştirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.garantibbvaemeklilik.com.tr

  Garanti BBVA Emeklilik Müşteri İletişim Merkezi | Garanti BBVA

  Garanti BBVA Emeklilik Müşteri İletişim Merkezi | Garanti BBVA

  Garanti BBVA EmeklilikMüşteri İletişim Merkezi

  444 0 336 numaralı Müşteri İletişim Merkezi, her türlü sorunuza cevap vermek için hazır!

  Resmi tatiller hariç, hafta içi 08.30–17.30 saatleri arasında 444 0 336 numaralı Garanti BBVA Emeklilik Müşteri İletişim Merkezini arayarak müşteri temsilcileriyle görüşebilir, ayrıca 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman "sesle yönlendirme" özelliğini kullanarak müşteri temsilcisine bağlanmadan hizmet alabilirsiniz.

  Sesle Yönlendirme ile Müşteri Temsilcisine Bağlanmadan Alabileceğiniz Hizmetler 

  Bireysel Emeklilik:

  Hayat Sigortası:

  İşsizlik Sigortası:

  Yönlendirme

  444 0 336 Müşteri İletişim Merkezi’ni Arayarak Yapabileceğiniz İşlemler

  Bireysel Emeklilik

  Hayat / İşsizlik Sigortası

  Yazı kaynağı : www.garantibbva.com.tr

  Garanti BES İptal - Garanti BBVA Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır?

  Garanti BES İptal - Garanti BBVA Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır?

  Garanti bireysel emeklilik sistemini kullanıyorsanız ve bunu iptal etme kararı aldıysanız, birçok yol ile bireysel emeklilik sisteminizi iptal edebilirsiniz. İptalin ardından kesilmiş olan ücretler kişilere geri iade yapılır. İptal işlemleri için yapmanız gereken adımları hazırladık. Garanti BBVA BES iptali nasıl yapılır? Garanti BES iptal telefon numarası, SMS ve iptal formu ve daha fazlası…

  GARANTİ BES İPTALİ NASIL YAPILIR?

  Bireysel Emeklilik Sisteminizi kapatmak istiyorsanız bir başka deyişle iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken adımlar çok basittir. Garanti BBVA BES iptali işlemleri mobil bankacılık yöntemi, telefon ile, SMS yolu ile veya Garanti şubesine giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  GARANTİ BES İPTALİ İŞLEMİ TELEFONDA NASIL YAPILIR?

  Bireysel emeklilik sisteminizi telefon yolu ile iptal etmek istiyorsanız saat 17:00'a kadar 444 0 336 numarayı tuşlayarak mevcut iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu numarada sesli yönlendirme mevcuttur. Sistemde konu kısmına BES iptali işlemi demeniz yeterli olacaktır. İşlemi adını söylemenizin ardından müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

  GARANTİ BES İPTAL İŞLEMİ MOBİL BANKACILIKTAN NASIL YAPILIR?

  Bireysel emeklilik işleminiz iptalini mobil bankacılık aracılığıyla gerçekleştirmek istiyorsanız; Play storedan veya da APP Store'dan Garanti BBVA Emeklilik Mobil uygulamasını mevcut android telefonunuza yüklemelisiniz. Daha sonra uygulamaya girerek T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi doğru bir şekilde giriniz. Giriş sağlandığında sağ üst kısımda yer alan menü kısmına tıklayınız. Açılan menüde BES seçeneği ile primlerinizi görüntüleyebilir ve iade hesabınıza bakabilirsiniz.

  Menüden BES ayarlarını seçiniz. Sayfanın altında yer alan BES sözleşmeden ayrılma butonuna tıklayınız. Ve bu şekilde iptal işleminizde ilerleyiniz.

  Garanti Bireysel emeklilik iptali para iadesi nasıl olur?

  Bireysel emeklilik sistemini bağladıktan sonra iki ay süre içinde cayma hakkınız vardır. İki aylık süreçte BES iptali yaparsanız birikim hesabınızdan kesinti olmaz. Fakat, iki aydan uzun zamandır çalışanların hesabından bir miktar kesintiler söz konusudur.

  Garanti BBVA bireysel emeklilik iptal işlemi (şubeden)

  Bireysel emeklilik sisteminizi iptal etmek istiyorsanız şubeye giderek de işleminizi gerçekleştirme imkanınız vardır. Şubeye gittiğinizde size Garanti BES iptal formu verilecektir. Bu formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. BES iptali için size SMS mesaj gelecektir. Gelen mesajına ardından geri mesaja "evet" yanıtını vermelisiniz. İşlemlerinizi tamamlamanızın ardından ise 10 iş günü içerisinde talebiniz değerlendirilmeye alınacaktır.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap