Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gamepower fujin mavi renk ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  gamepower fujin mavi renk ne anlama gelir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gamepower Fujin RGB İncelemesi

  Gamepower Fujin RGB İncelemesi

  Aslında bir süredir oyuncu kulaklığı incelemesi yapmıyoruz. Bu durgunluğu Gamepower Fujin RGB oyuncu kulaklığı incelemesiyle birlikte bozuyoruz. Çünkü bu kulaklık fiyat/performans olarak oldukça iyi bir konumda kendine yer bulmuş durumda. Üstelik Gamepower’ın basına özel hazırladığı inceleme kitiyle birlikte oldukça özel bir ürün olmuş.

  Bugünkü incelemede bu kulaklığın bazı tasarım detaylarına, ses kalitesine ve mikrofon performansına birlikte bakacağız. Gamepower Fujin RGB oyuncu kulaklığının özellikle mikrofon performansı bizlerin büyük beğenisini kazanan bir detayı oldu. Bu fiyat seviyesi için gerçekten çok iddialı bir mikrofona sahip!

  Gamepower Fujin RGB Oyuncu Kulaklığı

  Gamepower markası bu ürüne ciddi anlamda güveniyor olmalı. Çünkü bu ürün bize özel bir inceleme kitiyle birlikte yollandı. Basına özel olan bu kitte görebileceğiniz üzere özel bir sandık tercih edilmiş. Siyah renklerde olan bu sandığın üst kapağına metalik bir “Gamepower” logosu basıldığını görüyoruz. Fiyat/performans odaklı marka olmalarına rağmen bu atılımı yapmaları gayet güzel olmuş, ayrıca bizleri de şaşırtmayı başardılar.

  Basına özel olan bu sandığı açtığımızda ise bizleri yeşil bir kaplama karşılıyor. Sandığın içerisinde kulaklığın kendisi, Starbucks markalı bir termos ve Gamepower logosu basılmış şık ve kaliteli bir polar karşılıyor. Açıkçası içerisindeki Starbucks imzalı termosun fiyatı bu kulaklıktan çok daha yüksek 🙂

  Gamepower Fujin RGB’nin kutu tasarımı diğer Gamepower markalı kulaklıklarla genel anlamda aynı aslında. Sağ tarafında şeffaf bir alan var, oradan kulaklığın kendisini görebiliyorsunuz. Kutunun içerisinden ise toplamda 3 adet Gamepower logolu sticker çıkıyor.

  Gamepower Fujin oyuncu kulaklığının tasarımı diğer kulaklıklara göre bir hayli farklı olmuş aslında. Metalik renkteki orta çerçeve, kenarlarda piano black siyah falan derken genel anlamda dikkat çeken bir tasarıma sahip. Fiyat/performans odaklı bir üründe farklı bir tasarım görmek gerçekten güzel.

  Gamepower Fujin oyuncu kulaklığı esnek bir kafa bandıyla geliyor. Bu kafa bandı suni deriyle kaplanmış ve genel anlamda dayanıklı duruyor diyebiliriz. Bu tarz kafa bantlı tasarımlar rahatlık açısından bir tık daha önce olabiliyor aslında. Üstte gördüğünüz kısımlar ise yine oldukça esnek ve metal malzemeden imal edilmiş. Eğilmelere, bükülmelere dayanıklı bir yapıda. Tasarımsal açıdan da bütünlüğü iyi sağlamış aslında.

  Kulaklığın sürücülerinin bulunduğu kısım da aslında hareket edebilir bir yapıda. Ufak bir eğilme açısına sahipler, bu da farklı kafa tipleri için daha yüksek bir konfor sunabiliyor. Ayrıca kulaklık kafanıza tam olarak oturunca ses kalitesi de bir miktar artıyor çünkü izolasyon tam olarak sağlanıyor. Bu da özellikle bass şiddeti tarafında ciddi bir artışa yol açabiliyor.

  Kulaklığın kulak yastıkları suni deri yapıya sahipler. Evet kumaş olan kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda biraz daha rahat olabiliyor. Fakat deri kaplı olanların ise izolasyon tarafında büyük bir artısı oluyor. Bu kulaklığın kulak yastıkları ise gerçekten çok yumuşak bir yapıya sahip. Haliyle kulak çevrenize bir baskı yapmıyor ve konforu beklentilerin biraz daha üzerinde kalıyor diyebiliriz. Tabii bunda 233 gram ağırlığın da etkisi büyük.

  Gamepower Fujin RGB çok büyük bir kulaklık değil. Kafa yapınız eğer çok büyükse bu kulaklığın kafanızı sıkma ihtimali yüksek. Fakat küçük ve orta boy bir kafa yapınız varsa oldukça konforlu bir yapıya sahip diyebiliriz.

  Kulaklığın ortasında kalan üçgenimsi parlak kısım ise aslında RGB bir aydınlatmaya sahip. Bu RGB aydınlatmayı kulaklığın kumandasından kontrol etmek, kapatmak mümkün, ayrıca yazılımı üzerinden de rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. Bu fiyat seviyesinde kontrol edilebilir RGB olması gerçekten güzel.

  Bunun yanı sıra bu kontrolcünün üzerinde ön tanımlı bazı ekolayzer modları da bulunuyor. Örneğin bassı yükselten mod, film dizi modu gibi farklı modlar bulunuyor. Mikrofon kapatıp açma, kulaklığın ses seviyesini yükseltip kısma gibi ayarlar da bu kontrolcüde bulunuyor.

  Gamepower Fujin RGB Teknik Detaylar

  Ayrıca Gamepower Fujin’in kendine özel bir yazılımı da bulunmakta. Bu yazılımla birlikte ses seviyesi kontrolü, 7.1 kanallarının kontrolü, mikrofon ses değiştirme, ekolayzer ve RGB aydınlatma kontrolü gibi şeyleri yapmanız mümkün. Eski fiyat/performans oyuncu kulaklıklarını düşündüğümüzde bu yazılımın bir hayli geliştiğini görmek güzel açıkçası.

  Gamepower Fujin RGB Ses Performansı

  Bu oyuncu kulaklığının en öne çıkan noktalarından biri kesinlikle mikrofon performansı olmuş. Fiyat/performans odaklı bir kulaklık olmasına rağmen mikrofon performansı üst seviye kulaklıkların çoğundan daha iyi. Çünkü gürültü engelleme filtresini dengesiz bir şekilde kullanmıyorlar. Bu kulaklıkta da yerinde kullanılmış, ses hem çok net hem de oldukça anlaşılır bir şekilde iletiliyor. Sesteki o gereksiz incelmelerin olmaması büyük bir avantaj. Mikrofon performansını canlı olarak dinlemek için yukarıdaki otomatik dakikalı videoyu izleyebilirsiniz.

  Oyun performansı tarafında da 50 MM özel sürücüler işini gayet iyi yapıyor. Özellikle ekolayzer ayarlarıyla da birlikte ses kasmanın önemli olduğu oyunlarda fiyatının daha üzerinde bir performansa sahip. 7.1 sanal sesle de birlikte Düşmanların geldiği yönü anlamak konusunda bizi gayet memnun etmeyi başardı. Tepe seviye kulaklıklar kadar tabii ki değil fakat bu fiyat seviyesinde gayet iyi işlere imza attığını söyleyebiliriz.

  Genel ses performansı tarafında ise aslında ekolayzer ile birlikte kendinize uygun ses profiline yaklaşmanız mümkün. Fakat bu bir oyuncu kulaklığı olduğu için genel ses profili müzik severlere çok hitap etmeyebilir. Genel olarak tok bir sese sahip diğer modellerde de olduğu gibi. Fakat dilerseniz ekolayzer ayarı ile bu durumu biraz daha lehinize çekmeniz mümkün.

  Yazı kaynağı : donanimarsivi.com

  Gamepower Fujin Siyah 7.1 Surround Rgb Gaming Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Gamepower Kulaklık Fiyatları ve Modelleri, Kablolu - Kablosuz Kulaklıklar | incehesap

  Gamepower Kulaklık Fiyatları ve Modelleri, Kablolu - Kablosuz Kulaklıklar | incehesap

  Müşteri Hizmetleri

  0850 800 46 23

  Hafta içi: 09:30 - 18:00

  Cumartesi: 10:00 - 13:00

  Yazı kaynağı : www.incehesap.com

  Gamepower Fujin Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık

  Gamepower Fujin Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık

  Müşteri Hizmetleri

  0850 800 46 23

  Hafta içi: 09:30 - 18:00

  Cumartesi: 10:00 - 13:00

  Yazı kaynağı : www.incehesap.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap