Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  game of thrones house of the dragon izle türkçe dublaj

  1 ziyaretçi

  game of thrones house of the dragon izle türkçe dublaj bilgi90'dan bulabilirsiniz

  House of the Dragon 1.Sezon 1.Bölüm izle - Dizitime

  House of the Dragon 1.Sezon 4.Bölüm izle - Yabancı Dizi izle - Yabancı Diziler, Full HD Dizi izle

  House of the Dragon : 1.Sezon 3.Bölüm İzle - diziday

  House of the Dragon izle | House of the Dragon 5. bölüm full izle

  House of the Dragon izle | House of the Dragon 5. bölüm full izle

  Game of Thrones'un yan dizisi House of the Dragon, izlenmeye devam ediliyor. İşte  House of the Dragon 5. bölüm izle linki...

  HOUSE OF THE DRAGON'UN KONUSU NEDİR?


  House of the Dragon dizisi, Game of Thrones serisinden 300 yıl öncesini konu alıyor ve Targaryen iç savaşını (Ejderhaların Dansı) anlatıyor. George R. R. Martin'in Buz ve Ateşin Şarkısı, kitap serisinden uyarlanan House of the Dragon, Targaryen ailesine odaklanacak. Targaryanler'in Demir Taht'ı korumak için verdiği mücadeleler ve kendi aralarında savaşa girmeleriyle başlayan Ejderhaların Dansı kitapta işlenen olaylardan biri.

  DİZİNİN DİĞER BÖLÜMLERİNİN YAYIN TARİHLERİ:

  1 sezon 6. bölüm 25 Eylül 2022

  1 sezon 7. bölüm 2 Ekim 2022

  1 sezon 8. bölüm 9 Ekim 2022

  1 sezon 9. bölüm 16 Ekim 2022

  1 sezon 10. bölüm 23 Ekim 2022

  HOUSE OF THE DRAGON 5.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : www.ulusal.com.tr

  House Of The Dragon 6.Bölüm Full İzle Türkçe Dublaj Altyazılı 1080P

  House Of The Dragon 6.Bölüm Full İzle Türkçe Dublaj Altyazılı 1080P

  House Of The Dragon full tek parça izle Türkçe altyazılı dublaj izle Dizibox House Of The Dragon 6.Bölüm Full İzle Türkçe Dublaj izle.

  House of the Dragon 6. bölüm izlemek isteyenler araştırmalarına hız verdi. House of the Dragon Türkçe Dublaj ve Türkçe altyazılı full HD izle. House Of The Dragon full tek parça izle Tükçe altyazılı dublaj izle  Dizibox House Of The Dragon 6.Bölüm Full İzle Türkçe Dublaj izle.

  House of the Dragon 6. bölüm  | House of the Dragon 7. bölüm ne zaman çıkacak?

  Dragon House'un ikinci bölümü çıktı mı? Game of Thrones hayranlarının merakla beklenen devam filmi House of the Dragon, ilk bölümü HBO'da yayınlandı. Dizi ilk bölümüyle izlenme rekorları kırdı. Ülkemizde hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan House of the Dragon'un ikinci bölümü merakla bekleniyor. Peki Game of Thrones House of the Dragons 2. Bölüm ne zaman çıkıyor?

  house-of-the-dragon-1-bolum-izle
  House of the Dragon dizisinin bölümleri haftalık olarak yayınlanacağı açıklandı. İlk bölümün ardından 2. bölüm ise sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Dünya genelinde en çok izlenen dizilerden biri olması beklenen House of the Dragon dizisinin 2. bölümü 28 Ağustos'ta ABD'de yayınlanacak. Ülkemizde ise 29 Ağustos günü dizinin 2. bölümü yayınlanacak.

  Game of Thrones tutkunlarının merakla beklediği yeni dizi House of the Dragon'un ikinci bölümü henüz yayınlanmadı. Aşağıda yer alan bölümler ve yayın tarihlerine bakarak House of the Dragon dizisi bölümlerinin ne zaman gösterime gireceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  House of the Dragon dizisinin bölümleri haftalık olarak yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümleri 1 hafta ara ile yayına girecek. İşte Game of Thrones House of the Dragon dizisi bölümleri ve çıkış tarihleri;

  House of the Dragon Konusu Hakkında

  House of the Dragon dizisi Game of Thrones olaylarından yaklaşık 200 yıl önce ve Daenerys Targaryen'in doğumundan 172 yıl önce geçiyor. Targaryen Hanesi'nin sonunun başlangıcını, "Ejderhaların Dansı" olarak bilinen Targaryen arka arkaya savaşına giden ve bu savaşı kapsayan olayları tasvir eder.

  House of the Dragon Hakkında

  House of the Dragon, Game of Thrones'un (2011-2019) öncesini anlatan bir Amerikan fantastik drama televizyon dizisidir. Her iki seri de George R. R. Martin'in A Song of Ice and Fire romanlarından uyarlanmıştır. House of the Dragon, Martin ve Ryan Condal tarafından HBO için üretildi.  Dizi 21 Ağustos 2022'de yayınlanmaya başladı ve ilk sezonu on bölümden oluşacak.

  Yazı kaynağı : www.okubak.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap