Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  galatasaray trabzonspor maç bileti

  1 ziyaretçi

  galatasaray trabzonspor maç bileti bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Galatasaray-Trabzonspor Maç Biletleri | Hemen Satın Al | Biletalsat.com

  Galatasaray-Trabzonspor Maç Biletleri | Hemen Satın Al | Biletalsat.com

  Galatasaray - Trabzonspor Maç Biletleri

  Türk Telekom Arena’da Dev Müsabaka Galatasaray Trabzonspor

  Galatasaray Trabzonspor biletleri biletalsat.com’da dev müsabakada siz de tribünde yerinizi almak istiyorsanız hemen kolayca biletalsat.com ile Galatasaray Trabzonspor biletlerinizi satın alabilirsiniz.

  Süper Lig sahnesinin dev mücadelelerinden birisi olan Galatasaray Trabzonspor maç biletleri ne zaman satışa çıkacak sorusunun yanıtı ve Galatasaray Trabzonspor bilet fiyatlarını biletalsat.com’da bulabilir ve Galatasaray Trabzonspor maç bileti alabilirsiniz.

  Aslan Kendi Sahasında Karadeniz Fırtınasını Ağırlayacak!

  Kendi sahasında Galatasaray, Trabzonspor ile karşı karşıya geliyor. İki takımda sahaya kazanmak için çıkacak. Bugüne kadar 110 kez karşı karşıya gelen iki süper lig devinin arasındaki rekabete bakıldığında Galatasaray’ın 49 galibiyeti Trabzonspor’un ise 36 galibiyeti bulunuyor.

  Süper Lig sahnesinde derbi olarak nitelendirilen karşılaşmalardan birisi olan Galatasaray Trabzonspor biletlerine biletalsat.com ile kolayca ulaşabilirsiniz. Galatasaray Trabzonspor maç bilet fiyatlarını da öğrenebileceğiniz güvenli bilet alışverişi platformu biletalsat.com ile siz de uygun fiyatlara bilet almanın keyfini yaşayın.

  Sarı kırmızılı takım Galatasaray kendi sahasında taraftarı önünde güçlü bir futbolatmosferi ile rakiplerine karşı üstünlük kurmayı başarıyor. Kendi sahasında galibiyet yüzdesi oldukça yüksek olan takımın biletleri de büyük ilgi görüyor.Siz de Galatasaray Trabzonspor biletlerinizi hemen biletalsat.com ile satın alabilir veya elinizde fazla olan biletleri kolayca satabilirsiniz.

  Türk Telekom Arena’da yaklaşık 40 bin seyirci ortalamasıyla oynayan Galatasaray, derbi maçlarda adeta kapalı gişe bir karşılaşma oynuyor. Biletler çok kısa bir süre içerisinde tükeniyor. Çeşitli Galatasaray taraftar grupları stadyumda takımlarını desteklemek için güçlü bir atmosfer oluşturuyorlar.

  Galatasaray Trabzonspor biletleri de çok ilgi gören karşılaşmalardan birisi olduğu için çok büyük bir ilgi görüyor. Galatasaray Trabzonspor biletlerinizi siz de hemen şimdi biletalsat.com ile satın alarak dev derbi atmosferini tribünde yaşayabilirsiniz.

  Karadeniz Fırtınası Trabzonspor, İstanbul’da Galatasaray karşısında galibiyet almak için Türk Telekom Arena’ya geliyor. Bordo Mavili takımın tek hedefi Türk Telekom Arena’dan 3 puan çıkarabilmek.

  Son derece heyecan dolu bir karşılaşma olması beklenen müsabaka Galatasaray Trabzonspor biletleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm kategori biletlerini biletalsat.com adresinde bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

  Süper Lig Biletlerinin Adresi Biletalsat.com!

  Biletalsat.com ile Galatasaray Trabzonspor biletlerinizi hemen satın alarak tribünde yerinizi alıp takımınızı stadyumda destekleyebilirsiniz.Galatasaray Trabzonspor biletleri gibi Galatasaray, Trabzonspor, Süper Lig biletleri veya farklı spor müsabakalarının biletlerini de biletalsat.com arama bölümünü kullanarak kolayca bulabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.biletalsat.com

  Trabzonspor maçı biletleri satışta! - GALATASARAY.ORG

  Trabzonspor maçı biletleri satışta! - GALATASARAY.ORG

  Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu 23. hafta maçında, 23 Ocak Pazar günü saat 19.00’da Trabzonspor A.Ş. takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri 21 Ocak Cuma günü saat 15.00’te passo.com.tr adresinden 40 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

  Bilet satın almak için TIKLAYIN!

  21 Ocak günü saat 15.00‘te, 2019-2020 sezonu kombine sahiplerine, GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine; 22 Ocak Cumartesi günü saat 11.00’de rakip takım hariç, tüm takım logolu passolig kartlarına satışa çıkacaktır.

  TFF Yönetim Kurulu’nun 2021-2022 sezonunda oynanacak profesyonel müsabakalara stadyum kapasitelerinin %100 olarak seyirci alınmasına dair kararına istinaden TFF Sağlık Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu ile yaptığı istişareler sonucunda seyircilerin stadyumlara giriş şartları aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

  - Seyircilerin stadyumlara girişleri, HES/Passolig entegrasyonu ile Passolig üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerini, Hayat Eve Sığar uygulamasından paylaşıma açmaları gerekmektedir.

  -T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler (çift doz Covid 19 aşısı olmuş kişiler), son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; Covid-19 geçirmiş, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler. Aşı takviminin tamamlanmasını takip eden 180 günü doldurmuş olan kişilerin kombine veya bilet almak sureti ile karşılaşmalara girebilmesi için hatırlatma aşılarını olmaları gerekmektedir. 180 günlük süreyi tamamlamış olmasına rağmen hatırlatma aşılarını olmayanların müsabakalara katılmaları mümkün olmayacaktır. 3. aşılarını veya daha sonraki aşılarını yaptırmış olan kişiler için 14 günlük bağışıklık süresi aranmayacaktır.

  -T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan aşılarını yurtdışında tamamlamış kişiler, sadece stadyum gişelerinden olmak kaydıyla genel satış günü, aşı sürecini tamamlayarak oluşturulan aşı sertifikasını stadyum bilet gişe yetkililerine ibraz etmeleri koşulu ile biletlerini pasaport numaraları ile almış oldukları elektronik kartlarına yükleterek satın alabilirler. Stadyum bilet gişe yetkilileri tarafından aşı kartının yanı sıra son aşı tarihinden 14 gün geçmiş olması kuralı ve aşı sertifikası ile pasaportun uyuşup uyuşmadığı kontrolü yapılır. Ayrıca T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan aşılarını yurt dışında tamamlamış T.C. kimlik numarası sahibi kişiler ise İl Sağlık Müdürlüklerine giderek aşılarını HES Kodu ve T.C. kimlik numaralarına işletmeleri koşulu ile gişelerden ya da online olarak bilet alabilirler.

  -Maç günleri maça giriş hakkı olan tüm bilet sahiplerine HES Kodu üzerinden tekrar sorgulama yapılacaktır. Riskli olan veya belirlenmiş kriterlere uymayan kişilerin stadyuma girişleri bloke edilecek olup, bilet sahibine sms ve e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilet sahibi maç günü biletini gerekli kriterleri sağlayan bir başkasına transfer edebilir.

  -12 yaş ve üzeri taraftarların aşı takvimini tamamlamış olması gerekmektedir.

  - T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından 12 yaş altındaki çocuklara Covid-19 aşı hakkı tanımlanması ve aşı takvimlerinin tamamlamasına kadar 12 yaşını tamamlamamış çocukların stadyumlara girişlerine izin verilmez.

  -Bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı ve HES kodu olması zorunludur.

  -Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

  -Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

  -Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

  -Maça gelecek kişilerin stadyum girişinde HES kodları sorgulanacaktır.

  -E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

  -Aslanlıyol Passolig Gişeleri çalışma Saatleri;

  Hafta içi ve Hafta sonu 09.00-18.00

  Yazı kaynağı : www.galatasaray.org

  Galatasaray Maçı Biletleri Satışa Çıktı | Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

  Galatasaray Maçı Biletleri Satışa Çıktı | Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

  Takımımızın ligin 4. haftasında 12 Eylül Pazar günü saat 20.00’de oynayacağı Galatasaray maçı biletleri satışa sunuldu.

  Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı son karara göre, Medical Park Stadyumu’nun % 50 kapasitesi oranında satışa sunulacak biletlerde çift aşı zorunluluğu getirilmiştir. İki doz aşı olan kişilerin son aşısının üzerinden de 14 gün geçmesi gerekmektedir. Ayrıca çift doz aşı olanlara HES kodu kontrolü de yapılacaktır. Yurt dışında yaşayan taraftarlarımız aynı kurallar kapsamındadır ve çift doz aşılarını ülkeye giriş yaparken gümrük memurları üzerinden pasaportlarına işletmek zorundadır..

  Bilet fiyatlarımız şu şekilde belirlenmiştir

  Vip Platinum 900 TL
  Vip Gold 700 TL
  Vip Silver 500 TL
  Batı 300 TL
  Doğu 250 TL
  Fırtına 150 TL
  Kale Arkası 100 TL

  Passolig gişeleri, Passo Uygulama ve passo.com.tr’den satışa sunulan elektronik biletler, sadece Trabzonspor passolig kartlar ile satın alınabilecektir. Engelli biletleri ise Atatürk Alanı’ndaki Passolig gişelerinden temin edilecektir.

  UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır.

  Bilet alacak taraftarlarımızın dikkat etmesi gereken hususlar şu şekildedir:

  - Bir taraftar farklı TC Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahiptir. Her taraftarın HES kodu olması zorunludur.

  - Seyircilerin müsabakaya girerken, müsabaka sırasında ve müsabaka sonrasında COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

  - Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

  - Maç, sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

  - E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya girerek kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılacaktır. Bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanacaktır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

  - Test yaptırılamayan 12 yaş altı çocukların stadyumlara girişi yasaktır. 12 yaş üzerinde ve henüz aşı tanımlanmamış kişiler maçtan 48 saat önce PCR negatif testi alarak müsabakalara giriş yapabilecektir. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı grubunda yer alan 16 yaş ve üzerindekiler ise çift doz aşı ve 14 gün kuralını tamamladıktan sonra bilet alabileceklerdir.

  - Covid-19 geçirmiş ve Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olanlar stadyuma giriş yapabileceklerdir. Bunun yanında Covid-19 geçirmiş kişiler izolasyon süreçlerini tamamladıktan sonra 180 gün süre ile stadyuma girebileceklerdir.

  - Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

  - Kapı açılış saatlerine Trabzon Emniyet Müdürlüğü karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maçtan iki saat önce kapılar açılır.

  HES kodu nasıl alınır? (TC Vatandaşları)

  1- HES uygulamasında ana sayfa açılır

  2- HES KODU OLUŞTURMA ekranına geçiş yapılır.

  3- "HES KODU OLUŞTUR" bölümünün altında "Yeni Kod Ekle" butonuna basılarak kod oluşturulur.

  4- "Yeni Kod Ekle" butonuna basıldıktan sonra açılan ekranda HES kodu için süre seçilir ve istenirse isim verilebilir.

  5- Oluşturulan HES kodu bilet alımı sırasında, atama ekranında HES kodu alanına girilir, TC kimlik numarası ile eşleşme yapılır ve maç biletiniz tanımlanarak ödeme adımına geçilir.

  HES kodu nasıl alınır? (Diğer Ülke Vatandaşları)

  Aralarda boşluk olacak şekilde HES (PASAPORTTA YAZAN UYRUK) (PASAPORT NO) (DOĞUM YILI) (SOYISIM) yazılarak 2023'e SMS gönderilerek HES kodu alınabilir.

  Ayrıca; yurtiçi GSM operatörüne ait numarası bulunmayan yabancı kişiler için pasaport bilgileri ile HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla uyruk, pasaport seri numarası, doğum yılı ve soyadı yazdıktan sonra +90555 944 3821’e SMS göndererek HES Kodu alınabilir.

  Yazı kaynağı : www.trabzonspor.org.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap