Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  galatasaray marsilya satılan bilet sayısı

  1 ziyaretçi

  galatasaray marsilya satılan bilet sayısı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Taraftarı Galatasaray’a küstü

  Taraftarı Galatasaray’a küstü

  Galatasaray Perşembe akşamı ağırlayacağı Marsilya’yı yenerse UEFA Avrupa Ligi’nde üst turu garantileyecek… ancak taraftarların bu maça ilgisi mimimum seviyede. Fenerbahçe derbisinden sonra her ne kadar taraftarlar takımı tribünlere davet edip, alkışlarla destek verse de Marsilya maçı öncesinde harekete geçmediler. 

  Şimdiye kadar maç için satılan bilet sayısı 10 bin civarında kalırken, Marsilya maçındaki seyircisi sayısının 20 bini geçmesi beklenmiyor. Stadın yarısının dolması (yaklaşık 26 bin) ise şu an için yeterli görülmeye başlandı. Maçtan önce yönetimin, oyuncuların ve teknik heyetin taraftarı tribüne davet edeceği açıklamaları olacağı gelen bilgiler arasında.

  Kaynak: Fotospor

  Yazı kaynağı : www.fotospor.com

  25 Kasım 2021 Galatasaray Marsilya Maçı - Galatasaray Sözlük

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2021 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : mobile.twitter.com

  Galatasaray-Marsilya Maç Biletleri | Hemen Satın Al | Biletalsat.com

  GALATASARAY

  GALATASARAY

  UEFA Avrupa Ligi'nde bugün Galatasaray ile Lokomotiv Moskova kozlarını paylaşacak. Zorlu karşılaşma için sarı-kırmızılı kulübün TFF'nin ret kararına uymayıp %100 kapasite kararı alması sonrası biletlere yoğun ilgi oldu. 52 bin kapasiteli Nef Stadyumu'nda bu müsabaka için satılan bilet sayısı sabah saatlerinde 47 bine ulaştı. İşte detaylar... | Son dakika Galatasaray haberleri (GS spor haberi)

  Galatasaray, TFF'nin %100 kapasiteyle oynama isteğini reddetmesinin ardından açıklama yaparak Lokomotiv Moskova maçında tribün %100 kapasiteyle seyirci alacağını açıklamıştı.

  Bu kararın ardından biletlere yoğun ilgi oldu. 52 bin kapasiteli Nef Stadyumu'nda bu maç içn satılan bilet sayısı sabah saatlerinde 47 bine ulaştı.

  Galatasaray - Lokomotiv Moskova maçı bu akşam 20:45'te başlayacak.

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap