Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  galatasaray giresunspor bilet

  1 ziyaretçi

  galatasaray giresunspor bilet bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Galatasaray-Giresunspor Maç Biletleri | Hemen Satın Al | Biletalsat.com

  Giresunspor-Galatasaray Biletleri | Hemen Satın Al | Biletalsat.com

  GZT Giresunspor maçı biletleri satışta - GALATASARAY.ORG

  GZT Giresunspor maçı biletleri satışta - GALATASARAY.ORG

  Futbol takımımız Spor Toto Süper Lig 20. Hafta maçında, 8 Ocak Cumartesi günü saat 19.00’da GZT Giresunspor takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri 4 Ocak Salı günü itibarıyla saat 14.00’te passo.com.tr adresinden 25 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

  Maçın biletleri 4 Ocak  Salı  günü saat 14:00‘da, 2019-2020 sezonu kombine sahiplerine, GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine; 5 Ocak Çarşamba günü saat 14:00’da rakip takım hariç, tüm takım logolu passolig kartlarına satışa çıkacaktır.

  Bilet satın almak için TIKLAYIN!

  TFF Yönetim Kurulu’nun 2021-2022 sezonunda oynanacak profesyonel müsabakalara stadyum kapasitelerinin %100 olarak  seyirci alınmasına dair kararına istinaden TFF Sağlık Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu ile yaptığı istişareler sonucunda seyircilerin stadyumlara giriş şartları aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

  - Seyircilerin stadyumlara girişleri, HES/Passolig entegrasyonu ile Passolig üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerini, Hayat Eve Sığar uygulamasından paylaşıma açmaları gerekmektedir.

  -T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler (çift doz Covid 19 aşısı olmuş kişiler), son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile; Covid-19 geçirmiş, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma girebilirler. Aşı takviminin tamamlanmasını takip eden 180 günü doldurmuş olan kişilerin kombine veya bilet almak sureti ile karşılaşmalara girebilmesi için hatırlatma aşılarını olmaları gerekmektedir. 180 günlük süreyi tamamlamış olmasına rağmen hatırlatma aşılarını olmayanların müsabakalara katılmaları mümkün olmayacaktır. 3. aşılarını veya daha sonraki aşılarını yaptırmış olan kişiler için 14 günlük bağışıklık süresi aranmayacaktır.

  -T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan aşılarını yurtdışında tamamlamış kişiler, sadece stadyum gişelerinden olmak kaydıyla genel satış günü, aşı sürecini tamamlayarak oluşturulan aşı sertifikasını stadyum bilet gişe yetkililerine ibraz etmeleri koşulu ile biletlerini pasaport numaraları ile almış oldukları elektronik kartlarına yükleterek satın alabilirler. Stadyum bilet gişe yetkilileri tarafından aşı kartının yanı sıra son aşı tarihinden 14 gün geçmiş olması kuralı ve aşı sertifikası ile pasaportun uyuşup uyuşmadığı kontrolü yapılır. Ayrıca T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan aşılarını yurt dışında tamamlamış T.C. kimlik numarası sahibi kişiler ise İl Sağlık Müdürlüklerine giderek aşılarını HES Kodu ve T.C. kimlik numaralarına işletmeleri koşulu ile gişelerden ya da online olarak bilet alabilirler.

  -Maç günleri maça giriş hakkı olan tüm bilet sahiplerine HES Kodu üzerinden tekrar sorgulama yapılacaktır. Riskli olan veya belirlenmiş kriterlere uymayan kişilerin stadyuma girişleri bloke edilecek olup, bilet sahibine sms ve e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilet sahibi maç günü biletini gerekli kriterleri sağlayan bir başkasına transfer edebilir.

  -12 yaş ve üzeri taraftarların aşı takvimini tamamlamış olması gerekmektedir.

  - 0 - 12 yaş altındaki çocuklar stadyumlara giremeyecektir.

  -Bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı ve HES kodu olması zorunludur.

  -Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

  -Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

  -Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

  -Maça gelecek kişilerin stadyum girişinde HES kodları sorgulanacaktır.

  -E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara

  -Aslanıyol Passolig Gişeleri çalışma Saatleri;

  Hafta içi ve Hafta sonu 09:00-18:00

  Yazı kaynağı : www.galatasaray.org

  Giresunspor Resmi Sayfası

  YENİ SEZON BİLET FİYATLARI AÇIKLANDI.

  📌 Süper ligin ilk haftasında 16 Ağustos Pazartesi günü saat 21.45’te oynayacağımız Galatasaray maçı biletleri yarın satışa çıkacak.

  Yeni sezonda uygulanacak bilet fiyatları;

  Yazı kaynağı : www.giresunspor.com.tr

  Galatasaray - Giresunspor maçı bilet fiyatları

  Galatasaray - Giresunspor maçı bilet fiyatları

  Galatasaray, Süper Lig 20. Hafta maçında, 8 Ocak Cumartesi günü saat 19.00’da GZT Giresunspor takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

  Maçın biletleri 4 Ocak Salı günü itibarıyla saat 14.00’te passo.com.tr adresinden 25 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulduğu açıklanmıştı.

  Galatasaray yönetimi bilet fiyatlarında büyük indirime gitti.

  Galatasaray - Giresunspor maçı bilet fiyatları

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Giresunspor Maçı Biletleri Satışa Çıkıyor

  Giresunspor maçı biletleri bugünden itibaren satışa çıkıyor.

  Bilet Fiyatları:

  Kapalı Tribün 22TL

  Kapalı Kale Arkası- Misafir 29 TL

  Bilet satışları;

  - www.passo.com.tr ,

  - passo mobil uygulaması ,

  - N kolay noktaları ,

  - passolig çağrı merkezi ,

  - passolig aktif satış noktaları, üzerinden gerçekleştirilecektir.

  İSTANBULSPOR A.Ş.

  Yazı kaynağı : istanbulspor.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap