Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  galatasaray fenerbahçe kadın futbol maçı hangi kanalda

  1 ziyaretçi

  galatasaray fenerbahçe kadın futbol maçı hangi kanalda bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Galatasaray - Fenerbahçe kadın şiddete karşı maç hangi kanalda? Ne zaman, saat kaçta? - Haberleri - Bursa Hakimiyet

  Galatasaray - Fenerbahçe kadın şiddete karşı maç hangi kanalda? Ne zaman, saat kaçta? - Haberleri - Bursa Hakimiyet

  Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki tarihi rekabet, kadın futboluna da taşınıyor.

  7 ARALIK GALATASARAY - FENERBAHÇE KADIN ŞİDDETE KARŞI MAÇ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  İki kulübün bu yıl kurdukları kadın futbol takımları, yarın ilk kez karşı karşıya gelecek.

  Kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak amacıyla oynanacak özel maç, Nef Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak.

  Takımlar arasındaki ikinci maç, 2022 yılında belirlenecek bir tarihte Ülker Stadı'nda yapılacak.

  7 ARALIK GALATASARAY - FENERBAHÇE KADIN ŞİDDETE KARŞI MAÇI HANGİ KANALDA? YAYIN LİNKİ VAR MI?

  Galatasaray ve Fenerbahçe kadın futbol takımlarının tarihinde ilk kez karşı karşıya geleceği bu maç beIN Sports ekranlarından yayınlanacak.

  GALATASARAY - FENERBAHÇE KADINA ŞİDDETE HAYIR MAÇI BİLETLERİ NE KADAR?

  Galatasaray ve Fenerbahçe kadın futbol takımları arasında 7 Aralık Salı günü saat 19.00'da oynanacak olan karşılaşmanın biletleri satışa çıktı. 5 Aralık Pazar günü itibariyle bilet satışları başlarken Bütün takım logolu Passolig kartları için satışlar başladı. Ancak Fenerbahçe logolu Passolig kartlarına satış yapılmıyor.

  Yazı kaynağı : www.bursahakimiyet.com.tr

  Fenerbahçe - Galatasaray rekabetinde bir ilk yaşanacak! Kadın futbol maçı hangi kanalda?

  Or6.Net Teknoloji ve Güncel Bilgi Merkezi

  Or6.Net Teknoloji ve Güncel Bilgi Merkezi

  Galatasaray ve Fenerbahçe Kadın Futbol Ekipleri, tek galibinin ‘Bayanlar ve Türk Sporu’ olacağı hususi bir maç meydana getirecek. Nef Stadyumu’nda oynanacak zamanı maçın biletleri 5 TL ve 10 TL’lik fiyatlarla satışa çıktı. Bayana şiddete karşı toplumsal farkındalık yaratmak maksadıyla oynanacak ikinci maç ise 2022 senesinde belirlenecek bir tarihte Ülker Stadyumu’nda yapılacak.

  Galatasaray – Fenerbahçe hanımefendi futbolu maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

  Bayana şiddete karşı toplumsal farkındalık yaratmak hedefiyle oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe maçı, 7 Aralık Salı günü oynanacak ve saat 19.00’da başlamış olacak. Zamanı yarışma Nef Stadyumu’nda oynanacak ve TRT Spor’dan şifresiz olarak ekranlara gelecek.

  Galatasaray Kadın Futbol Ekibi

  Fenerbahçe Kadın Futbol Grubu

  Galatasaray – Fenerbahçe maçının biletleri ne kadar, nasıl bilet alınır?

  Galatasaray – Fenerbahçe maçı biletleri 5 TL ve 10 TL’lik fiyatlarla satışa çıktı. BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

  Sarı Kırmızılı gruptan meydana getirilen açıklamada şu laflara yer verildi:

  TFF İdare Kurulu’nun 2021-2022 döneminde oynanacak ustalaşmış karşılaşmalara stadyum kapasitelerinin %100 olarak izleyici alınmasına dair sonucuna istinaden TFF Sağlık Şurası, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Konseyi ile yapmış olduğu istişareler sonucunda seyircilerin stadyumlara giriş kaideleri aşağıdaki suretiyle belirlenmiştir.

  – Seyircilerin stadyumlara girişleri, HES/Passolig entegrasyonu ile Passolig üstünden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak şahısların, HES kodu bilgilerini, Yaşam Konuta Sığar uygulamasından paylaşıma açmaları gerekmektedir.

  -T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış bireyler (çift doz Covid 19 aşısı olmuş kişiler), son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün müddet ile; Covid-19 geçirmiş ve bir doz aşı yaptırmış bireyler ise, yalıtım süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün mühlet ile stadyuma girebilirler.

  -T.C. Sağlık Bakanlığı tarafınca tanınan aşılarını yurtdışında tamamlamış şahıslar, yalnızca stadyum gişelerinden olmak kaydıyla genel satış günü, aşı sürecini tamamlayarak oluşturulan aşı sertifikasını stadyum bilet gişe yetkililerine ibraz etmeleri şartı ile biletlerini geçişlik numaraları ile almış oldukları elektronik kartlarına yükleterek satın alabilirler. Stadyum bilet gişe yetkilileri tarafınca aşı kartının yanı sıra son aşı tarihinden 14 gün geçmiş olması kuralı ve aşı sertifikası ile pasaportun uyuşup uyuşmadığı denetimi yapılır. Ayrıyeten T.C. Sağlık Bakanlığı tarafınca tanınan aşılarını yurt haricinde tamamlamış T.C. kimlik numarası sahibi şahıslar ise Vilayet Sağlık Müdürlüklerine giderek aşılarını HES Kodu ve T.C. kimlik numaralarına işletmeleri şartı ile gişelerden ya da online olarak bilet alabilirler.

  -Maç günleri maça giriş hakkı olan tüm bilet sahiplerine HES Kodu üstünden yine sorgulama yapılacaktır. Riskli olan veya belirlenmiş kriterlere uymayan bireylerin stadyuma girişleri bloke edilecek olup, bilet sahibine sms ve e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilet sahibi maç günü biletini lüzumlu kriterleri elde eden bir diğerine aktarma edebilir.

  -12 yaş ve üstü taraftarların aşı takvimini tamamlamış olması gerekmektedir.

  – 0 – 12 yaş altındaki çocuklar stadyumlara giremeyecektir.

  -Bir yandaş değişik T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına haiz olacaktır. Her taraftarın passolig kartı ve HES kodu olması mecburidir.

  -Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

  -Tüm seyircilerin maske takma mecburiliği vardır.

  -Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden müracaat yaptıktan sonrasında bilet satın alabilirler.

  -Maça gelecek şahısların stadyum girişinde HES kodları sorgulanacaktır.

  -E-Bilet uygulamasının zarurî olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş meydana getirilen karşılaşmalarda oburu ismine düzenlenmiş elektronik kart ile karşılaşmaya giren ve kartını diğerine kullandıran şahıslar hakkında 6222 sayılı kanunun 15. hususu kararları çerçevesinde cezai süreç yapılmakta ve bu şahıslar hakkında ayrıyeten seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten dolayı taraftarlarımızın rastgele bir cezaya maruz kalmamaları için diğerine ilişkin elektronik kart (PassoLig) ile karşılaşmalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını diğerlerine kullandırmamaları gerekmektedir.

  Kaynak: Fanatik

  Yazı kaynağı : www.or6.net

  Galatasaray ve Fenerbahçe kadın futbol takımları ilk kez karşılaşıyor! Anlamlı maç...

  Galatasaray ve Fenerbahçe kadın futbol takımları ilk kez karşılaşıyor! Anlamlı maç...

  Galatasaray ve Fenerbahçe kulüpleri, kadına şiddete son vermek için farkındalık yaratmak amacıyla kadın futbol takımlarının ilk kez özel bir maçta karşı karşıya geleceklerini duyurdular.

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap