Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  galaksinin koruyucuları holiday special ne zaman çıkacak

  1 ziyaretçi

  galaksinin koruyucuları holiday special ne zaman çıkacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  "Galaksinin Koruyuları" serisinin yönetmeni James Gunn'ın yazıp yönetecği bu özel bölüm "Galaksinin Koruyucuları 3" filminin çekimleri sırasında çekilecek. Ayrıca "Galaksinin Koruyucuları 2" ve "Galaksinin Koruyucuları 3" arasındaki zamanda geçecek.

  Drax ve Mantis, Peter'ın gezegeni olan Dünya'da Noel vakti olduğunu öğrenince, Gamora'yı kaybettiğinden beri çok üzgün olan Peter'ı neşelendirmek için eğlenceli bir plana girişir.

  Yazı kaynağı : www.sinemalar.com

  The Guardians Of The Galaxy Holiday Special'daki grup kimdir? - Netflix News

  *UYARI: The Guardians Of The Galaxy Holiday Special’dan sonraki spoilerlar*

  Galaksinin Koruyucuları filmlerinde müzik her zaman önemli bir rol oynamıştır ve aynı şey serinin son girişi olan bayram Özel Tatili için de söylenebilir.

  Sayısız Noel şarkısının yanı sıra, TV özel programında bir paçavra uzaylıdan bazı orijinal müzikler de yer alıyor. bant.

  Grup, The Guardians Of The Galaxy Holiday Special’da öne çıkarken, hayranlar hemen müzik grubunun kim olduğunu ve gerçek hayattan olup olmadıklarını sordular. grubu.

  BridTV

  11465

  Marvel Studios’un Özel Sunumu: Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel | Resmi Fragman

  https://i.ytimg.com/vi/OYhFFQl4fLs/hqdefault.jpg

  1127171

  1127171

  merkez

  13872

  The Guardians Of The Galaxy Holiday Special’daki uzaylı grubu

  The Guardians Of The Galaxy Holiday Special, Mantis, Drax ve diğerleri Gardiyanlar, Gamora yüzünden hâlâ çöplükte olan Peter Quill’in moralini yükseltmek için Knowhere’deki yeni evlerine biraz Noel neşesi getirmeye çalışıyor.

  Çetenin derme çatma kutlamalarının bir kısmı da müziktir. grup üyeleri Kortolbookalia, Sliyavastojoo ve Phloko’dan oluşan Bzermikitokolok ve Knowheremen adlı uzaylı bir grubun izniyle geliyor (birkaç şenlikli yumurta liköründen sonra bu isimleri söylemeyi deneyin).

  Grup, özel etkinlik sırasında iki şarkı seslendiriyor. , ilki, Noel ve onun çeşitli gelenekleri hakkında tam bir bilgi eksikliğini gösteren canlı bir rock numarasıdır. Noelin Ne Olduğunu Bilmiyorum (Ama Noel Zamanı Geldi).

  İkincisi daha sonra öne çıkarken the özel ve grubun Kevin Bacon ile birlikte Here It Is Christmastime adlı daha uygun bir Noel şarkısında performans sergilediğini görüyor.

  Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Programı © Marvel Studios | Disney+ | Jessica Miglio

  The Guardians Of The Galaxy Holiday Special’daki grup kim?

  Uzaylı grubu, gerçek hayattaki Old 97’s grubu canlandırıyor.

  Dallas’ta kuruldu. 1992’de Teksas, grup dört üyeden oluşuyor-Rhett Miller, Murry Hammond, Ken Bethea ve Philip Peeples-hepsi uzaylı muadilleri gibi görünüyor.

  Grubun adı, Wreck of the Old 97, 1903’te Virginia’da yoğun bir programa uymak için aşırı hızla giderken raydan çıkan bir posta treni.

  2022 itibariyle, Old 97’ler 12 stüdyo albümü yayınladı. En son-uygun bir şekilde Twelfth-2020’de piyasaya sürüldü.

  Old 97’nin dahil edilmesinin nedeni, James Gunn’ın favori gruplarından biri olmaları.

  Marvel özel, James Gunn şunları söyledi: “Uzaylı grup pl dünyadaki en sevdiğim grup olan Old 97’s tarafından yayınlandı, 90’lardan beri onların büyük bir hayranıyım.

  “Orada ilk şarkıyı yazarken,’I Don’t Noelin Ne Olduğunu Bilin (Ama Noel Zamanı Geldi)’, Yardıma ihtiyacım vardı. Old’s’un solisti Rhett Miller’ı aradım ve bir araya geldik ve o şarkıyı yazdık.

  “İşte o noktada, şey, ben aslında sizi yapacağım beyler. gösterideki grup.”

  Galaksinin Koruyucuları Tatile Özel © Marvel Studios | Disney+ | Jessica Miglio

  Özel etkinlikte öne çıkan şarkılar

  Old 97’lerle ortaklaşa oluşturulan iki orijinal şarkının yanı sıra The Guardians Of The Galaxy Holiday Special’da çok sayıda bayram ezgisi yer alıyor.

  Galaksinin Koruyucuları Tatile Özel © Marvel Studios | Disney+ | Jessica Miglio

  Galaksinin Koruyucuları Yılbaşı Özel Etkinliği şu anda Disney+, 25 Kasım 2022’de yayınlandıktan sonra.

  Tümünü göster

  Öte yandan, Jenna Ortega vs Christina Ricci: Hangi Çarşamba daha iyi?

  Yazı kaynağı : netflix-news.atsit.in

  Guardians of the Galaxy Holiday Special fragmanı, çıkış tarihi, oyuncu kadrosu ve daha fazlası

  Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel bize Star-Lord’un hüzünlerini hatırlatmak ve beklenmedik (ve şimdi ortaya çıkmış) bir kamera hücresiyle zenginleştirilmiş basit bir tatil hikayesi sunuyor. Öyleyse, MCU projesi hakkında bildiğimiz her şeyi parçalayalım.

  Guardians of the Galaxy Holiday Özel fragmanı

  Star-Lord tatil sezonunu yalnız geçiriyor (en azından Gamora olmadan) ve bu onu gözle görülür bir şekilde çöplüklere soktu. Ancak Kraglin Dünya takvimini Muhafızların geri kalanına açıklayana kadar kimse bunu bilemezdi.

  Nebula kötü biriyken ve tatilleri önemseme fikrini benimserken, Drax ve Mantis en büyük hediyeyle Quill’i neşelendirmeleri gerektiğine karar verirler. Bu, onları beklediğiniz son kişiye gönderir – ve bunu bozmak istemeyiz, bu yüzden izlemek için yukarıdaki ‘oynat’ düğmesine basın.

  Guardians of the Galaxy Holiday Special çıkış tarihi

  Guardians of the Galaxy Holiday Special, 25 Kasım 2022’de Disney Plus’ta çıkıyor. Ve evet, takvime bakanlarınız için bu, 4. Aşama’nın sonu olduğunu düşündüğümüz yeni Marvel filmi Black Panther: Wakanda Forever’dan sonra olduğu anlamına geliyor. James Gunn (yeni sekmede açılır) çevrimiçi olarak bu özel etkinliğin “4. Aşamanın epilogu” olduğunu açıkladı.

  Guardians of the Galaxy Holiday Özel oyuncu kadrosu

  Guardians of the Galaxy Holiday Special kadrosuna gelince, bir sorumuz var: Zoe Saldaña’yı Gamora oynarken görecek miyiz? Özel bölümün tüm hikayesi, onun etrafta olmaması gerçeğinden kaynaklanıyor, bu yüzden cevabın “hayır” olduğunu düşünürsünüz.

  Bununla birlikte, Marvel’in kendi sitesi (Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün prodüksiyona başlamasıyla ilgili bir gönderide) temelde “Galaksinin en son Guardians of the Galaxy filmi için geri dönen oyuncular arasında Chris Pratt, Zoe Saldaña, Dave Bautista, Karen” diyerek bunu zaten bozdu. Gillan, Pom Klementieff ve Sean Gunn, bir sonraki Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel’inde, 2022 Tatili’nde görünecek!”

  Bununla birlikte, bir tür geri dönüşte görünebilir – ya da hiç görünmeyebilir. Yeni fragmanı duyuran blog yazısında, Saldaña’nın adı listelenmedi, ancak Michael Rooker’ın adı listelendi. Ve onun karakteri Yondu’nun öldüğünü biliyoruz.

  The Old 97’s grubu da görünecek.

  Guardians of the Galaxy Holiday Özel çalışma süresi

  Gunn (yeni sekmede açılır) ayrıca “özel”in “40 dakika civarında” süreceğini ve bunun ne bir film ne de kısa bir film olduğunu doğruladı.

  Yazı kaynağı : teknomers.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap