Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  güney kıbrıs bulgaristan maçı hangi kanalda

  1 ziyaretçi

  güney kıbrıs bulgaristan maçı hangi kanalda bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Güney Kıbrıs - Bulgaristan maçı CANLI İZLE (16.11.2022 Hazırlık Maçı)

  Güney Kıbrıs - Bulgaristan maçı CANLI İZLE (16.11.2022 Hazırlık Maçı)

  Ülkeler hazırlık maçları ile milli takım maçlarına hazırlıklarını sürdürüyor. Hazırlık maçında Güney Kıbrıs ile Bulgaristan karşı karşıya geliyor. Bugünkü maçlardan biri de Güney Kıbrıs ile Bulgaristan arasındaki mücadele olacak. 16 Kasım 2022 Çarşamba günü ve saat TSİ 21:00 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

  Peki Güney Kıbrıs - Bulgaristan maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol seyircisi Güney Kıbrıs ile Bulgaristan arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Güney Kıbrıs Bulgaristan maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

  Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, Güney Kıbrıs ile Bulgaristan arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Güney Kıbrıs Bulgaristan maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Güney Kıbrıs Bulgaristan maçı izle, Güney Kıbrıs Bulgaristan maçı canlı izle, Güney Kıbrıs Bulgaristan canlı izle, Güney Kıbrıs Bulgaristan maçı izle, Güney Kıbrıs Bulgaristan canlı yayın, Güney Kıbrıs Bulgaristan canlı periscope, Güney Kıbrıs Bulgaristan kaçak izle, Güney Kıbrıs Bulgaristan maçını canlı yayın, Güney Kıbrıs Bulgaristan maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca hazırlık maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

  Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'de hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

  Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

  Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

  Yazı kaynağı : www.ajansbesiktas.com

  Güney Kıbrıs - Bulgaristan Maç özeti, canlı maç anlatımı

  16/11/2022 21:00 | Hazırlık Ülkeler - 3.Tur

  GÜNEY KIBRIS

  02

  BULGARİSTAN

  84.Dakika

  Yazı kaynağı : www.trtspor.com.tr

  14 Haziran 2021 Güney Kıbrıs vs Bulgaristan maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

  Maç Kaçta

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap