Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  güneş tutulmasının aslan burcuna etkisi

  1 ziyaretçi

  güneş tutulmasının aslan burcuna etkisi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek? 25 Ekim Güneş tutulmasının burçlara etkisi ne olacak?

  Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek? 25 Ekim Güneş tutulmasının burçlara etkisi ne olacak?

  Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek? 25 Ekim Güneş tutulmasının burçlara etkisi ne olacak?

  Yılın önemli doğa olaylarından biri olan Güneş tutulması 25 Ekim’de gerçekleşecek. Güneş tutulmasının burçlara etkisi araştırılıyor. Akrep burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması ile birlikte hayatın pek çok alanında değişimler yaşanacak. Peki, Güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek? İşte Güneş tutulmasının burçlara etkisi…

  2022 yılı önemli gök olayları takviminin yayımlanmasıyla birlikte güneş tutulmasının etkileneceği burçlar belli oldu. Parçalı Güneş Tutulması, 25 Ekim Salı günü gerçekleşecek. 2022'nin son tutulması Türkiye'den de izlenebilecek. Parçalı Güneş tutulması saat 12:40 ile 15:05 arasında görülecek. Astrolojide "yeniden başlamak" anlamına gelen Güneş Tutulması, sabit burçları yakından ilgilendiriyor. Akrep burcunda gerçekleşecek olan tutulma için geri sayım başladı. Akrep burcunda güneş tutulması, sonlanan, duraklayan ve tükenen ilişkilerin, parasal krizlerin, güçlü ve yoğun duyguların simgesi olabilir.

  GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ

  Koç

  Alacak verecek konuları, krediler, borçlar, yatırımlar ve sahip olduklarınız, para kaynaklarınız ile ilgili ani değişikliklere ve yeniliklere hazır olun. Ayrıca kariyer ile ilgili konular da bu 6 aylık dönemin önemli konuları arasında.

  Boğa

  Bu Güneş tutulması uzun süreli ilişkiler alanında gerçekleşecek ve size “tamam mı devam mı?” diye sordurtacak farkındalıklar yaşatabilir. O nedenle kendinizi toparlayıp bu konu başlıklarında daha temkinli olmanızda fayda var. Kadınlarla olan ilişkinizde daha olumlu olun derim.

  İkizler

  Bu tutulma sizleri iş hayatınızla ilgili önemli kararlar vermek noktasına itebilir. Artık iş hayatınızda gördüğünüz psikolojik baskılara tahammül etmek istemeyip, ani karar alabilirsiniz.

  Yengeç

  Aşk, çocuk, hobi, borsa, şans oyunlarıyla ilgili kısmen iyi gelişmeler gerçekleşebilir. Ama evlilik ve ortaklıklarda sorunlar kendini gösterecek.

  Aslan

  Yükselen Aslan’lar için oldukça önemli ve belirgin olaylara sahne olacak bir tutulma. Gayrimenkul yatırımları, ev ile ilgili güncellemeler, aile büyükleri ile ilgili gelişmeler, harcamalar gündeme gelebilir.

  Başak

  Yay burcundaki bu tutulma sizi öncelikle kardeş, arkadaş, iletişim, kısa vadeli planlarınız konusunda sınayabilir. O nedenle bu başlıklarda açıkçası şimdiye kadar olmamış, gitmeyen konular varsa bu tutulma sizi onlarla vedalaşmaya kadar götürebilir.

  Terazi

  Bu tutulma finans alanında önemli gelişmeleri gündeminize getirebileceği gibi, bazılarınızın ise finansal açıdan keskin bazı kararlar almaları mümkün olacaktır.

  Akrep

  Sevgili Akrep; sağlık, ilişkilerde, yakın çevrenizde, seyahatlerde sorunlar kendini gösterebilir. Özellikle de 23 Ekim-28 Ekim doğumlu akrepler sağlık kontörlünüzü önceden yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

  Yay

  Sağlık ile ilgili beklenmedik konular ortaya çıkabilir. Sizi bir süre inzivaya sokacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir sağlık rutini için oldukça güzel bir zaman.

  Oğlak

  Tutulma öncelikle sizin kariyerden kazandığınız para ile ilgili olan konuları etkileyecek ve sosyal hayatınızdaki etkilerini tekrar tekrar sorgulamanıza neden olabilir.

  Kova

  Güneş tutulması sizleri kariyer alanında majör değişimlere ve ciddi güzel fırsatlara sürükleyecektir. İlk etapta bu değişim sizin hoşuna gitmese de ileriki süreçte aslında bunun ne kadar da iyi bir dönüşüm olduğunu göreceksiniz.

  Balık

  Yurt dışı, hukuk, seyahatler, yabancılar, akademik kariyer, eğitim konularında şanslar karşınıza çıkabilir ama sosyal çevrenizdeki ya da topluluklardaki güçlü insanların sert tepkilerinden dolayı bazı sorunlar yaşanabilir.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  25 Ekim 2022 Güneş tutulması İkizler, Balık, Akrep, Yengeç, Yay, Aslan, Boğa, Koç burcunu nasıl etkileyecek? Güneş tutulmasından etkilenen burçlar hangileri?

  Astrologlar uyardı! Güneş tutulmasında ilişkisi olanlar dikkat! Terazi, Aslan, Oğlak ve Yengeçler özellikle bunları yapmasın..

  Astrologlar uyardı! Güneş tutulmasında ilişkisi olanlar dikkat! Terazi, Aslan, Oğlak ve Yengeçler özellikle bunları yapmasın..

  YENGEÇ: 21 HAZİRAN - 22 TEMMUZ

  Bu süre, beklemeye alınan herhangi bir görevi sürdürmek için uygundur. Bu sefer gerçek varlıklara yatırım yapacaksınız. Hukuk davaları lehinize sonuçlanacaktır. İş yerinizde aleyhinize bazı siyasi gelişmeler sizi şaşırtacak. Kariyeriniz siyasetle bağlantılıysa, başarılı olursunuz, ancak başkalarının görüşlerine kolayca kapılırsınız. İyi kazanmaya daha fazla odaklanacaksınız ve pratik zihniyetiniz sadece size iyi yardımcı olacaktır.

  TAVSİYE: Güvenlik açıklarınızı göstermeyin. Hassas konuları kimsenin yanında tartışmayın.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Güneş tutulmasının burçlara etkileri neler? 25 Ekim Güneş tutulması Koç,Yengeç,Oğlak ve tüm burçlara etkileri

  Güneş tutulmasının burçlara etkileri neler? 25 Ekim Güneş tutulması Koç,Yengeç,Oğlak ve tüm burçlara etkileri

  25 Ekim Salı günü saat 13:49'da 2 derece Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Senenin en önemli astrolojik olaylarından biri olan bu Güneş tutulması, birebir Venüs’ün de içinde olduğu bir tutulma olacak. Dolayısıyla herkesi sağlık ve para konuları başta olmak üzere pek çok konuda etkileyecek. İşte 25 Ekim Güneş tutulmasının burçlara etkileri...

  Koç

  Koç bucu bu tutulmada devlet konuları ve ortak kazanımlar konusunda zorlu bazı deneyimler yaşayabilir. Ayrıca Venüs'ün etkisi Koçları sağlık konusunda dikkatli olmaya çağırmakta.

  Boğa

  Akrep burcundaki Güneş tutulması Boğa burçlarının uzun süreli ilişkiler alanında gerçekleşmekte. Boğa burçları özel hayatlarında bazı bitişler veya başlangıçlar yaşayabilecek. Ayrıca kadınlarla olan ilişkinizde daha olumlu olmak fayda sağlayabilir.

  İkizler

  İkizler burçları bu tutulmadan sağlık, çalışma hayatı, gündelik hayat gibi konulardan etkilenecek. Ayrıca İkizler burçları bu tutulmada yakın çevreleriyle olan ilişkilerini gözden geçirerek yeniden sorgulama imkanı bulacak. Yine sağlık konularında da özellikle dikkatli olunmalı.

  Güneş tutulmasının burçlara etkileri neler? 25 Ekim Güneş tutulması Koç,Yengeç,Oğlak ve tüm burçlara etkileri #1

  Yengeç

  Yengeç burçları bu tutulmada aşk ve ilişkiler konusunda etkilenebilir. Devam etmekte olan bir ilişkinizi sonlandırabileceğiniz gibi yeni ilişkilere de yelken açmak gibi konular söz konusu olabilir. Ancak alınan karar ne olursa olsun daha dengeli ilişkiler kurmak için sizlere yardımcı olacaktır.

  Aslan

  Bu tutulma Aslan burçlarını aile ve ev ile ilgili konularda etkileyebilir. Taşınma, alım satım konuları, gayrimenkul yenileme gibi işlerle uğraşılabilir.

  Başak

  Başak burçları bu tutulmada kardeş, arkadaş, iletişim, kısa vadeli planlarınız konusunda zorluklar yaşayabilir. O sebeple bu konularla ilgili şimdiye kadar bitmeyen bazı konular varsa bu tutulma sizi bu konularla vedalaşmaya kadar götürebilir.

  Terazi

  Terazi burçları maddi konularda iyi gitmeyen durumlar içerisinde kalabilir. Bu süreçte borçlanmamaya mutlaka dikkat edilmeli.

  Akrep

  Bu tutulma hayatınızda kendinizi konumladığınız yerle ilgili gelişmeler yaşatabilir. Daha detaylı ve akıllı planlamalar yapmalısınız.

  Yay

  Yay burçları bu tutulmada ruhsal ve manevi dünyası, inançları konusunda etkilenebilir. Ayrıca dua, ibadet ve meditasyon gibi konular için oldukça iyi bir dönem.

  Oğlak

  Güneş tutulması ilk olarak kariyerden kazandığınız para ile ilgili olan konuları etkilemiş olacak. Sosyal hayatınızdaki etkilerini yeniden sorgulayabilirsiniz. Bu süreçte konuşmalarınıza çokça dikkat etmelisiniz.

  Kova

  Kova burçları özellikle kariyer ve ortaklıklar konusunda bazı bitişler yaşayabilir. O sebeple bir türlü uzlaşılamayan bu ortaklıkların bitişi sizin yararınıza olabilir. Ancak yine de çok aceleci olmadan, doğru kararlar verilmeli.

  Balık

  Güneş tutulması sizi yurt dışı meseleleriniz ya da akademik konularda etkilemekte. Ayrıca yine sağlık ve ikili ilişkilere de bu tutulma döneminde dikkat edilmeli.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap