Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gültepe imam hatip ortaokulu nasıl gidilir

  1 ziyaretçi

  gültepe imam hatip ortaokulu nasıl gidilir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Gültepe Imam Hatip Ortaokulu, Kagithane nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Gültepe Imam Hatip Ortaokulu, Kagithane nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Kagithane şehrinde Gültepe Imam Hatip Ortaokulu konumuna Toplu Taşıma

  Kagithane, Türkiye'deki Gültepe Imam Hatip Ortaokulu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Gültepe Imam Hatip Ortaokulu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Gültepe Imam Hatip Ortaokulu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Gültepe Imam Hatip Ortaokulu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Talatpaşa Caddesi-3; Harmantepe Mahallesi - Kagithane Yönü; Kuştepe - Son Durak Yönü; Filiz Camii - Mecidiyeköy Yönü; Güzeldere - Ayazaga Yönü.

  Gültepe Imam Hatip Ortaokulu adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 41ST, 62, 63, 65G Metro: M2, M7 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-33, MİNİBÜS: B-46

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Gültepe Imam Hatip Ortaokulu için yol tarifi alın.

  Gültepe Imam Hatip Ortaokulu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kagithane konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Gültepe Imam Hatip Ortaokulu için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  gültepe imam hatip lisesi, Kagithane nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  gültepe imam hatip lisesi, Kagithane nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Kagithane şehrinde gültepe imam hatip lisesi konumuna Toplu Taşıma

  Kagithane, Türkiye'deki gültepe imam hatip lisesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile gültepe imam hatip lisesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak gültepe imam hatip lisesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  gültepe imam hatip lisesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Gültepe (Harmantepe); Harmantepe Mahallesi - Kagithane Yönü; Güzeldere - Ayazaga Yönü; Filiz Camii - Zincirlidere Yönü; Kuştepe - Son Durak Yönü.

  gültepe imam hatip lisesi adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 41ST, 62, 63, 65G Metro: M2 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: B-33, MİNİBÜS: B-46

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca gültepe imam hatip lisesi için yol tarifi alın.

  gültepe imam hatip lisesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Kagithane konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  gültepe imam hatip lisesi için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Gültepe İmam Hatip Ortaokuluna Nasıl Gidilir? Nerede?

  Gültepe İmam Hatip Ortaokuluna Nasıl Gidilir? Nerede?

  Adres  :

  Gültepe Mah. Talatpaşa Cad. Nu:219 Kağıthane/ İSTANBUL

  Ulaşım: 

  1. Beşiktaş yönünden gelenler         62 - Kabataş/Kağıthane  

                                                              62G - Beşiktaş / Güzeltepe

  2. Mecidiyeköy yönünden gelenler  65G Mecidiyeköy / Kahıthane

  3. Topkapı veya Seyrantepe yönünden gelenler 41ST Seyrantepe/ Topkapı

  ( Bu hatle gelenler Genç Osman durağında inip Dernek Sokak yönünden 400 metre kadar yürümesi gerekmektedir.)

  4. Metro ile gelenler Hacıosman-Yenikapı Metrosu ile gelip Levent istasyonunda inerek yukarıda belirtilen İETT hatlarına veya Beşiktaş yönünden gelen Gültepe minübüslerine binebilir.

  5. Metrobüs ile gelenler Zincirlikuyu´da inerek yukarıda belirtilen İETT hatlarına veya  Beşiktaş yönünden gelen Gültepe minibüslerine binebilir.

  6. Okulumuz cadde üzerindedir. İETT otobüsleri ile gelenler  

     "Okul Durağında" inmeleri gerekmektedir.

                                                                             

  Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.okulhaberleri.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap