Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gültekin uysal eşi hatice uysal

  1 ziyaretçi

  gültekin uysal eşi hatice uysal bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Hatice Uysal Haberleri

  ‘Afganistan’dan akrabam gelecek’ diyen mülk sahibi, Gültekin Uysal’ı evden çıkardı

  ‘Afganistan’dan akrabam gelecek’ diyen mülk sahibi, Gültekin Uysal’ı evden çıkardı

  Yükselen ev kiraları siyasi parti liderlerini de etkilemeye başladı.Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın da kira zammından etkilendiği ortaya çıktı. Gültekin, Afgan ev sahibinin isteği üzerine evini boşaltmak zorunda kaldı.

  Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın İstanbul’da oturduğu evin Afgan sahibi, “Afganistan’dan akrabalarım gelecek” diyerek, evin boşaltılmasını istedi.

  Sözcü’den Cem Yıldırım’ın haberine göre Uysal’ın büyük kızı Berrin, geçen yıl İstanbul’da bir liseyi kazanınca annesi Hatice Uysal ile birlikte İstanbul’a taşındı ve Zeytinburnu’nda bir ev kiraladılar. Uysal, Afgan uyruklu ev sahibi ile TÜİK’in yıllık ortalama kira artışları konusunda anlaşmıştı. Ancak hükümetin bu yıl kiralara yüzde 25’den fazla zam yapılamayacağı kararının ardından ev sahibinin tutumu değişti.

  YÜZDE 25 ZAMMI BEĞENMEDİ 

  Yüzde 25 zammı az bulan ev sahibi Uysal’ın evden çıkmasını istedi. “Afganistan’dan akrabalarım gelecek, ev bizim aileye lazım” dedi. DP lideri Uysal, bu gerekçeyi inandırıcı bulmasa da itiraz etmedi, aynı sitede başka bir kiralık daire tuttu. Uysal, “Konut sorunu herkesin başında bir dert. Bizim ev sahibi de ‘Almanya’dan oğlum gelecek’ misali Afganistan’dan akrabalarının geleceğini söyleyip tahliye istedi, biz de taşınıyoruz” dedi.

  Yazı kaynağı : kronos36.news

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap