Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gönül dağı gülsim ali diziden ayrılıyor mu

  1 ziyaretçi

  gönül dağı gülsim ali diziden ayrılıyor mu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Dilek, Gönül Dağı’ndan ayrılıyor mu? Gülsim Ali hangi bölümde diziden ayrılacak?

  Dilek, Gönül Dağı’ndan ayrılıyor mu? Gülsim Ali hangi bölümde diziden ayrılacak?

  Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisi her hafta cumartesi akşamları ekranlara damgasını vuruyor. Eskişehir’de çekilen dizide ayrılık rüzgarları esiyor. Gülsim Ali İlhan’ın  diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor.

  GÜLSİM ALİ GÖNÜL DAĞI’NDAN AYRILIYOR MU?

  Dizinin fanatik seyircileri bu konuda sosyal medyada Gönül Dağı Dilek’siz Olmaz başlıklarıyla kampanyalar yapıyor.

  Diziyle ilgili kulislerde konuşulan bilgilere göre; iddialar doğru. Yani Gülsim Ali diziden ayrılacak.

  Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Gülsim Ali “Gönül Dağı”na veda ediyor. Peki bu veda ne zaman gerçekleşiyor diyorsanız; cevabı 65. bölümde…

  Yazı kaynağı : www.trhaber.com

  Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu? Gülsim Ali diziden çıkıyor mu?

  Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu, çıkacak mı? Gülsim Ali Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu?

  Gönül Dağı Dilek diziden ayrılıyor mu, çıkacak mı? Gülsim Ali Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor mu?

  Son günlerde TRT1'in ilgiyle takip edilen dizilerinden Gönül Dağı ile alakalı bir çok bilgi paylaşımı yapılmaya başlandı. Bunlardan biri de dizide bulunan Duygu karakterinin öleceğine dair söylentiler oldu. Peki Dilek ölecek mi ya da Gülsim Ali diziden ayrılıyor mu, işte cevabı...

  Gönül Dağı Dilek ölüyor mu?

  Dizinin en önemli karakterlerinden olan Duygu ile Taner çocukluktan bu yana birbirlerine tutkuyla bağlı olan iki aşıktır. Belli bir zaman sonra Dilek şehirden eğitimi dolayısıyla ayrıldığı için ayrı kalan ikili Dilek'in tesadüfen işinin köye çıkmasıyla tekrar bir araya gelirler. Bundan sonra herkesin beklediği anlar gelmiştir. Bir çok defa sayısız sorunla baş başa kalan ikilimiz bütün sorunların üzerinden gelmeyi başarırlar. Bugün sosyal medya üzerinden Dilek karakterinin öleceğine dair iddialar ortaya atıldı. Fakat bu iddiaların gerçek dışı olduğu ortaya çıktı. Yani Gönül dizide Taner'le beraber aşklarını yaşamaya devam edebilecek.

  Gülsim Ali kimdir?

  Gülsim Ali yani Gönül Dağı'nın Dilek'i 1995 yılının 18 Şubat'ında dünyaya gözlerini açmıştır. Dizi oyuncusu olarak tanıdığımız Gülsim Ali aynı zamanda mankenlik de yapmaktadır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu bir film ve dizide rol almaya devam edecek gibi.

  Oynadığı diziler

  Payitaht Abdülhamid

  Diriliş Ertuğrul

  Hanım Köylü

  Son Yaz Balkanlar

  Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

  Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali diziden ayrılıyor mu? izleyiciler isyan etti!

  Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali diziden ayrılıyor mu? izleyiciler isyan etti!

  Gönül Dağı‘nın Dilek’i Gülsim Ali’nin diziden ayrılacağı iddiası dizinin hayranlarını çılgına çevirdi.

  Yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği TRT 1’in reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisi, birbirinden sıcak ve güzel hikayeleriyle milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

  “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı dizisi, cumartesi akşamlarına damga vuruyor.

  Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Hazal Çağlar, Cihat Süvarioğlu, Ferdi Sancar gibi isimlerin yer aldığı dizi, sevdanın hem hüzünlü hem de en güzel yanlarını izleyicilere aktarıyor.

  14 Mayıs Cumartesi akşamı 63. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanan Köprü Film imzalı dizi hakkında şoke edici bir iddia ortaya atıldı.

  GÜLSİM ALİ AYRILIYOR İDDİASI

  Gönül Dağı dizisinde Taner’in eşi Dilek karakterine hayat veren Gülsim Ali’nin projeye veda edeceği öne sürüldü.

  Söz konusu iddiaları güçlendiren detay ise Gülsim Ali’nin dizinin yapımcısı Ferhat Eşsiz’i Instagram’da takipten çıkması oldu.

  İddiaların ardından çılgına dönen izleyiciler, Twitter’da ”Dilek karakteri ölemez. Dilek ölürse dizi biter” şeklinde paylaşımlarda bulundu.

  “GÖNÜL DAĞI DİLEK’SİZ OLMAZ” DEDİLER

  Dilek karakterinin Gönül Dağı dizisinden ayrılmaması için sosyal medyada kampanya başlatan izleyiciler, #GönülDağı Dileksizolmaz etiketini Twitter gündemine sokmayı başardı.

  Dizinin hayranları, Gülsim Ali İlhan’ın projenin başarısındaki büyük katkısına dikkat çekerken Berk Atan ile ne kadar uyumlu bir dizi çifti olduklarından bahsetmeyi de ihmal etmedi.

  Ancak ne yapımcıdan ne de oyuncunun kendisinden söz konusu iddialara ilişkin resmi bir açıklama gelmedi.

  Gönül Dağı dizisinin 63. yeni bölümü 14 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’’a TRT1 ekranlarında olacak.

  Yazı kaynağı : habermotto.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap