Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  gölbaşı belediyesi emlak vergisi ödemesi

  1 ziyaretçi

  gölbaşı belediyesi emlak vergisi ödemesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ankara Gölbaşı Belediyesi - Sorgulama İşlemleri

  Üye Değilim

  Şifremi Yenile

  Yazı kaynağı : webportal.ankaragolbasi.bel.tr

  Ankara Gölbaşı Belediyesi - Online Odeme

  Üye Değilim

  Şifremi Yenile

  Yazı kaynağı : webportal.ankaragolbasi.bel.tr

  Ankara Gölbaşı Belediyesi - Online Tahsilat

  Üye Değilim

  Şifremi Yenile

  Yazı kaynağı : webportal.ankaragolbasi.bel.tr

  GÖLBAŞI BELEDİYESİ'NDEN VERGİ MESAİSİ

  Gölbaşı Belediyesi 2 Aralık Pazartesi günü sona erecek olan Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergileri 2019 yılı ikinci taksit ödemeleri nedeniyle hafta sonu da veznelerini açık tutacak.

  Gölbaşı Belediyesi, mükelleflerin 2 Aralık’ta sona erecek olan Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerini zamanında yatırabilmeleri için ek mesai uygulaması yapacak. Vatandaşların mağdur olmaması ve vergilerini rahatça yatırabilmeleri için belediye veznesi hafta sonu da mükelleflere hizmet verecek.  

  VEZNELER HAFTA SONU AÇIK

  Gölbaşı Belediyesi’nin giriş katında bulunan vezneler Cumartesi ve Pazar günü açık tutulacak. Vatandaşlar Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerinde 2019 yılı ikinci taksit ödemelerini 2 Aralık Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeyebilecekler.  Vatandaşlar vergilerini Halk Bank Şubeleri ve ATM'lerinden veya belediyenin www.ankaragolbasi.bel.tr  resmi internet sitesindeki  ‘Vergi Borcu Ödeme’ kısmını tıklayarak ödemelerini gerçekleştirebilecekler.

  Yazı kaynağı : www.ankaragolbasi.bel.tr

  GÖLBAŞI BELEDİYESİ UYARDI! SON GÜN 2 ARALIK

  Emlak, Çevre Temizlik ve İlan Reklam Vergilerinin ikinci taksit ödemeleri devam ediyor. Vergi ödemelerini yapacak vatandaşlar için Gölbaşı Belediyesi veznelerinin hafta sonu da hizmet vereceği açıklandı.

  Gölbaşı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, 2019 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödeme ödemeleri 2 Aralık 2019 günü mesai bitimi saatine kadar ödeyebileceklerini hatırlattı.

  Gölbaşı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre; borç yükümlülüğü olan vatandaşların cezalı duruma düşmemesi için 2019 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin ikinci taksit ödemelerini, belediye veznesine nakit veya kredi kartı ile yapabileceği açıklandı.

  Emlak vergi ödemelerini banka şubesinden gerçekleştirmek isteyen vatandaşların taksit ödemelerini, Türkiye Halk Bankası şubeleri ve ATM’lerinden yatırabilecekleri duyuruldu. Vatandaşların ödemelerini, https:// ankaragolbasi.bel.tr adresi üzerinden de online olarak gerçekleştirebileceği bildirildi.

  VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK OLACAK

  Yetkililer 2019 yılı emlak vergisi ikinci  taksiti ödeme tarihi olan 30 Kasım’ın hafta sonu tatiline rastlaması nedeniyle belediye veznelerinin hafta sonunda da açık olacağını belirtti. 

  Yazı kaynağı : www.ankaragolbasi.bel.tr

  Ankara Gölbaşı Belediyesi

  Ödeme Sorgulama

  Gölbaşı Belediyesi Emlak Vergisi Oline Ödeme için Lütfen Tıklayınız

  Gölbaşı Belediyesi TC Kimlik Numara ile Tahsilat için BURAYA TIKLAYINIZ

  Gölbaşı Belediyesi - Belediye İletişim

  Santral : 0 312 485 55 55
  Belediye Faks: 0 312 485 55 60
  e-mail :[email protected]

  Diğer Ödemeler

  VERGİ ÖDEMELERİNİZ İÇİN IBAN NUMARALARIMIZ

  Vakıfbank : TR470001500158007285996277
  Halkbank : TR600001200938500007000017

  Telefon Numaralarımız:
  485 51 24-31

  Emlak Vergisi Ne Zaman Ödenir?

  Emlak vergisi,ülkemiz sınırları içerisinde mevcut arsa, arazi, konut ve işyeri gibi taşınmaz mallar için,iki eşit taksit halinde ödenen vergidir.Emlak vergileri için ilk taksitler Mart, Nisan ve Mayıs aylarında ödenmesi gerekiyor, ikinci taksitler ise Kasım ayında ödeniyor.

  Emlak Vergisi Hesaplama

  Emlak vergileri için ödeme miktarı, söz konusu taşınmazın hangi belediye sınırları içerisinde yer aldığına göre değişiklik gösterir.

  Büyükşehir belediye sınırları içerisinde yer alan bir taşınmaz mal için ödenecek miktar,normal yörelerde ödenecek bedelin 2 katına kadar çıkıyor.Aşağıda emlak vergilerinin 2014 oranları görülmektedir.

  Emlak vergileri oranları

  Binalarda Binde 2
  Meskenlerde Binde 1
  Arazilerde Binde 1
  Arsalarda Binde 3

  Büyükşehir Belediyesi

  Binalarda Binde 4
  Meskenlerde Binde 2
  Arazilerde Binde 2
  Arsalarda Binde 6

  Yazı kaynağı : odeme.ebordro.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap