Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fortuna sittard sahibi kim

  1 ziyaretçi

  fortuna sittard sahibi kim bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Işıtan Gün kimdir? Fortuna Sittard'ın Başkanı Işıtan Gün'ün biyografisi

  Fortuna Sittard

  Fortuna Sittard'a Türk ortak

  Fortuna Sittard sahibi Işıtan Gün kimdir? Işıtan Gün kaç yaşında, serveti ne kadar? Fortuna Sittard sahibi Işıtan Gün hakkında bilgiler

  Fortuna Sittard sahibi Işıtan Gün kimdir? Işıtan Gün kaç yaşında, serveti ne kadar? Fortuna Sittard sahibi Işıtan Gün hakkında bilgiler

  26 Nisan 2021 yılında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, satın almış olduğu Hollandalı futbol kulübü olan Fortuna Sittard 2dan ayrıldığını açıkladı ve sosyal medya hesabından da duyuruyu yayınlayan Ilıcalı 'nın açıklaması şu şekildedir:

  '' İngiltere liginden bir kulüp satın alıp devam etmek istiyoruz. Çok güzel başarılar yaşadığımız Fortuna Sittard kulübüne veda ediyoruz. ''

  Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda da Fortuna Sittard kulüp başkanı olan Işıtan Gün, söyledikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Galatasaray 'da meydana gelen olayları ele alan Işıtan Gün, hayatı ile kariyerine dair bilgilerle araştırma konusu oldu. Peki Fortuna Sittard 'ın yeni başkanı Işıtan Gün kim? İşte detaylar..

  Fortuna Sittard Sahibi Işıtan Gün Kimdir

  Işıtan Gün hayatı ve biyografisi

  Özgür Işıtan Gün 7 Aralık 1975 yılında Ankara 'da doğdu. Türk iş insanı ve spor yöneticisi olan Işıtan Gün, şimdilerde Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesidir ve Fortuna Sittard Kulüp Başkanı olarak da görev yapmaktadır.

  Gün, Kadıköy Anadolu Lisesini bitirdikten sonra 1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden ve 2000 yılında da City University of New York 'ta Uluslararası Finas Master Bölümünden mezun olmuştur. Amerika Birleşik Devletleri 'nde proje geliştirme ile proje finansmanı alanlarında çalışıp 2006 'da Türkiye 'ye dönmüş ve enerji sektöründe yatırım yapan Met Capital Partners şirketinde yönetici olarak çalışmaya başlamıştır. Işıtan Gün, 2013 'te Galatasaray Spor Kulübünde Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden sorumlu olan İcra Kurulu 'nda görev yapmıştır. Daha sonrasında ise kulüpte mali işlerden sorumlu olan COO ünvanı ile görev almaya başlamıştır. 2016 'dan itibaren de Fortuna Sittard kulübünün başkanlığını yapmaktadır.

  Özgür Işıtan Gün'ün Hayatı

  Fortuna Sittard Kulüp başkanı Işıtan Gün kimdir? Işıtan Gün ne kadar servete sahip?

  1975 'de doğan Özgür Işıtan Gün, Kadıköy Anadolu Lisesini tamamladıktan sonra 1998 'de İstanbul Boğaziçi Üniversitesi ekonomi bölümünü ve 2000 'de de City University of New York 'ta Uluslararası Finans Master bölümünü bitirmiştir. Amerika Birleşik Devletleri 'nde proje geliştirme ile proje finansman alanlarında çalışarak 2006 'da Türkiye 'ye dönüş yapmış ve burada da enerji sektörüne yatırım yapan Met Capital Partners şirketinde yönetici olarak çalışmaya başlamıştır.

  Işıtan Gün, 2013 'te Galatasaray Spor Kulübünde Stratejik Planlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu 'nda görev almaya başlamıştır. Daha sonradan da kulübün mali ilerinden sorumlu olan COO olarak görev yapmaya başlamış ve 2016 'dan itibaren de Fortuna Sittard Kulüp Başkanı olarak görev yapmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

  Fortuna Sittard taraftarı, takımın sahibi olan Acun Ilıcalı hakkında ne düşünüyor?

  Fortuna Sittard taraftarı, takımın sahibi olan Acun Ilıcalı hakkında ne düşünüyor?

  Acun Ilıcalı'nın ortağı olduğu Hollanda ligi ekiplerinden Fortuna Sittard, önceki yıllarda 2. ligin dibine demir atan bir takımken 2017-18 sezonunda büyük bir çıkış yakaladı. Ligi ikinci sırada bitirmesine rağmen Ajax II'nin üst lige çıkamaması nedeniyle Fortuna Sittard doğrudan Eredivisie'nin yolunu tuttu. Üstelik Hollanda ekibi bu başarıyı çok düşük bir bütçeyle gerçekleştirdi.

  Fortuna Sittard 2020 yazında Türkiye'de gündem oldu. Acun Ilıcalı kulübü satın aldığını açıkladı. Ilıcalı yönetimindeki Fortuna Sittard yeni sahipleriyle yükselişini sürdürdü. Eredivisie'deki ilk sezonlarda üst üste küme düşme tehlikesi yaşayan takım bu sezon durumu tersine çevirdi. Seri galibiyetlerin ardından Fortuna Sittard ligin güvenli bölgesinde yerini aldı.

  Acun Ilıcalı'ya güveniyor

  Peki Fortuna Sittard'ın bu değişimi ve yükselişinde taraftarlar ne düşünüyor? Ünlü bir Türk iş insanı tarafından satın alınan bir kulübün Hollanda'daki bilinirliği ne kadar? Acun Ilıcalı yönetimine güveniyorlar mı?  Acun Ilıcalı ismi onlar için ne ifade ediyor?

  Goal Türkiye’yekonuşan bir Fortuna Sittard taraftarı, kulübün durumunu taraftar gözüyle anlatıyor...

  Fortuna Sittard'ı yakında tanıyan Puk de Haas, Işıtan Gün'ün kulübü satın almasından bu yana yaşananları anlattı. Puk'a göre Fortuna Sittard taraftarları Acun Ilıcalı'ya güveniyor.

   "Işıtan Gün'ü uzun zamandır zaten tanıyorduk. Bu yüzden Fortuna'ya bir Türk'ün daha gelmesi şaşırtıcı değildi. Başlarda Acun Ilıcalı hakkında çok şey bilmiyorduk. Ancak kulübün gelişimi için daha fazlasını yapacağından emindik ve hepimiz mutluyduk. Evet, Fortuna Sittard taraftarları mutluydu ama diğer takım taraftarları, kulüp yabancılar tarafından yönetildiği için bize gülüyorlar. Fakat bu duruma alıştık...''

  "Türkiye'de ünlü ve başarılı"

  Puk, Acun Ilıcalı'nın kulübün özgünlüğünü korumasına izin verdiğinden bahsederek bu misyonunun başarılı olduğunu dile getirdi.

  ''Kulüp için şu an değişen en net şey oyunculara harcanan bütçe. Geri kalan şeyler perde arkasında. Ilıcalı'nın Fortuna Sittard'ın büyüyüp daha iyi bir kulübe dönüşmesine izin veren bir misyonu var ve başarılı görünüyor. Acun Ilıcalı'nın kişisel olarak başarılı olmayı amaçladığı için Fortuna Sittard'ı aldığını düşünüyoruz. Yaptığı işlerle Türkiye'de zaten ünlü ve başarılı. Sanırım yeni bir şeyler denemek ve ufkunu genişletmek istiyor. Öyle de olsa sevdiği şeyi yapıyor.''

  Yazı kaynağı : t24.com.tr

  Fortuna Sittard Sahibi Kim?

  Fortuna Sittard Sahibi Kim?

  Fortuna Sittard Sahibi Kim?

  Son günlerde Acun Ilıcalı ile birlikte kulaklarımızın aşina olduğu Fortuna Sittard takımı oldukça gündemde. Peki Fortuna Sittard Nedir? Fortuna Sittard Başkanı Kim? Fortuna Sittard Sahibi Kim? Fortuna Sittard Takımı Kaçıncı Sırada? Fortuna Sittard Stadyumu Nerededir? Fortuna Sittard Şampiyonlukları Neler? Fortuna Sittard Sosyal Medyası? İşte Fortuna Sittard hakkındaki tüm detaylar…

  Fortuna Sittard Nedir?

  Fortuna Sittard 1 Temmuz 1968 yılında kurulan ve Hollanda’da bulunan bir futbol takımıdır. Tam adı Fortuna Sittard Combinatie’dir. Takımın renkleri yeşil ve sarıdır. Takım güncel olarak Hollanda Eredivisie liginde top koşturmaktadır. 

  Fortuna Sittard Başkanı Kim?

  Fortuna Sittard Başkanı Özgür Işıtan Gün’dür. Özgür Işıtan Gün, eski bir Galatasaray yöneticisidir.

  Fortuna Sittard Sahibi Kim?

  Fortuna Sittard’ın sahibi Acun Ilıcalı’dır. Ilıcalı, "Konuştuğum zaman manşet oluyorum. Adamızda konuştuğumuz şeyi alıp manşete taşıdığında ben burada oturup açıklama yapan bir tipe dönüşüyorum. Bundan çok mutlu değilim açıkçası. Mesela geçen gün bir yayında 'Bir hayalin var mı?' dediler. 'Avrupa'da bir kulüp alabilirim' dedim. Ertesi gün her yerde 'Acun kulüp alıyor' haberleri çıktı" diye konuştu. Ünlü televizyoncu, kulüp alma düşüncesiyle ilgili olarak da "Öyle bir şey düşünüyorum gerçekten. Bakış açım Abramovic gibi Chelsea'yi almak değil. Güzel bir kulüp almak istiyorum. Alacağım kulüpte de hedefim Türk ve dünya futboluna yıldız kazandırmak" ifadelerini kullandı.

  Fortuna Sittard Takımı Kaçıncı Sırada?

  Fortuna Sittard Takımı 19-20 futbol sezonunu Eredivisie liginde 18 takım arasından 16. olarak tamamlamıştır.

  Fortuna Sittard Stadyumu Nerededir?

  Fortuna Sittard Stadyumu olan Wagner & Partners Stadion, Hollanda’nın Sittard kentinde yer almaktadır. Stadyum 13,000 izleyiciye ev sahipliği yapmaktadır.

  Fortuna Sittard Şampiyonlukları Neler?

  Fortuna Sittard şimdiye kadar şampiyonluk kazanamamıştır. 

  Fortuna Sittard Sosyal Medyası?

  Fortuna Sittard’ın Instagram hesabı olan @fortuna.sittard 105 bin takipçi tarafından takip edilmektedir. Twitter hesabı olan @FortunaSittard ise 25,4 bin takipçi tarafından takip edilmektedir.

  Spor kulüplerinin 1 Temmuz-31 Temmuz arasındaki sosyal medya etkileşimlerini mercek altına alan Football Benchmark, Temmuz 2020’de sosyal medyada en fazla büyüyen kulüpleri ortaya çıkardı. Araştırmaya göre Acun Ilıcalı’nın takımı Fortuna Sittard, geçtiğimiz ay sosyal medyada en fazla büyüyen kulüp oldu. Tüm sosyal medya platformlarında (Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube) ortalama yüzde 160,3 büyüme gösteren Fortuna Sittard, bu alanda dünyada 1. oldu. Fortuna Sittard’ı sırasıyla sosyal medyada yüzde 16,8 büyüyen Leeds United, yüzde 15,7 büyüyen Sheffield United, yüzde 11,5 büyüyen Fluminense ve yüzde 10,4 büyüyen son Türkiye Süper Lig şampiyonu Başakşehir takip etti. 

  Yazı kaynağı : merak.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap