Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  florya sosyal tesislerine nasıl gidilir

  1 ziyaretçi

  florya sosyal tesislerine nasıl gidilir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İBB Florya Sosyal Tesisleri, Bakirköy nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

  İBB Florya Sosyal Tesisleri, Bakirköy nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

  Bakirköy şehrinde İBB Florya Sosyal Tesisleri konumuna Toplu Taşıma

  Bakirköy, Türkiye'deki İBB Florya Sosyal Tesisleri adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile İBB Florya Sosyal Tesisleri adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak İBB Florya Sosyal Tesisleri adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  İBB Florya Sosyal Tesisleri için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Sosyal Tesisler - Yenikapi Yönü; Sosyal Tesisler - Küçükçekmece Yönü; Sosyal Tesisler; İstanbul Akvaryum - Florya Yönü; Yeşilköy - Sondurak Yönü; Yeşilköy.

  İBB Florya Sosyal Tesisleri adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 72T, 73Y, BN1 Tren: MARMARAY (HALKALI - GEBZE)

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca İBB Florya Sosyal Tesisleri için yol tarifi alın.

  İBB Florya Sosyal Tesisleri adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bakirköy konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  İBB Florya Sosyal Tesisleri için Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Florya sosyal tesıslerı, Bakirköy nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

  Florya sosyal tesıslerı, Bakirköy nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Metro ile nasıl gidilir?

  Bakirköy şehrinde Florya sosyal tesıslerı konumuna Toplu Taşıma

  Bakirköy, Türkiye'deki Florya sosyal tesıslerı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Florya sosyal tesıslerı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Florya sosyal tesıslerı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Florya sosyal tesıslerı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: İstanbul Akvaryum - Eminönü Yönü; Sosyal Tesisler; Prof.Dr.Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi - Sondurak Yönü; Yeşilköy - Sondurak Yönü; Yeşilköy.

  Florya sosyal tesıslerı adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 73Y, BN1 Tren: MARMARAY (HALKALI - GEBZE)

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Florya sosyal tesıslerı için yol tarifi alın.

  Florya sosyal tesıslerı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Bakirköy konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Florya sosyal tesıslerı için Otobüs, Minibüs / Dolmuş, Tren ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  iBB Florya Sosyal Tesisleri Nerede Nasıl Gidilir - Kahvaltı Fiyatı - Florya Şahin Tepesi / İstanbul

  iBB Florya Sosyal Tesisleri Nerede Nasıl Gidilir - Kahvaltı Fiyatı - Florya Şahin Tepesi / İstanbul

  Florya Sosyal Tesisinde; dingin ve huzurlu bir ortamda şehrin stresin kurtulup rahat bir nefes almak ve ailece güzel bir gün geçirmek mümkün. İstanbullunun huzura açılan kapısı olan Florya Sosyal Tesisleri; modern mimarisiyle göz kamaştıran restaurant bölümü, hemen karşı tarafta deniz manzarası eşliğinde çay ve kahvenizi yudumlayarak gezintiyi taçlandırabileceğiniz “Şahin Tepesi”, her türlü düğün ve davet gibi organizasyonların yapılabildiği kapalı ve açık salonları, geniş gezi parkurları, deniz kıyısı boyunca yer alan yaya yolları, yürüyüş ve spor alanları ile sınırsız hizmet sunuyor.

  Florya Şahin Tepesi

  florya sosyal tesisin hemen yanında bulunan mükemmel deniz manzarası olan eşsiz bir yer. Yalnız uyarmak isteriz ki hafta sonları bazen çok kalabalık olabiliyor.

  iBB Florya Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatı

  Sosyal Tesislerimizin klasik kahvaltı tabağında dört çeşitten oluşan örgü peyniri, dil peyniri, beyaz peynir ve kaşar peyniri, tavuk ve dana jambon ile zeytin, bal, tereyağı ve reçel bulunuyor.

  Fiyatları gayet ucuz olmakla birlikte ortalama bir kahvaltı kişi başı 30tl ile 45tl. arası değişmektedir.

  iBB Florya Sosyal Tesisleri Nerede Nasıl Gidilir?

  Açık Adres: Şenlikköy Mh. Eceler Sk. İtfaiye Arkası – Florya / Yeşilköy – İstanbul

  Telefon: 444 10 34

  Nasıl Gidilir?: 1) Otobüs ile: İETT’nin BN1, BN2 ve BN3 kodlu hatları size sahilyolundan kolayca Florya’ya getiriyor.
  Ayrıca Florya’nın kendi otobüs hatları var: 73T (Bakırköy, Şirinevler, Florya) 73Y (Yenibosna, Ataköy, Yeşilköy, Florya) ve 73F (Taksim, Topkapı, Florya) ama özellikle Taksim otobüsleri çok seyrek kalkıyor.

  2) “Florya-Bağlar” durağı var. Burası Florya sahile, yani Florya’nın canlı yerlerine oldukça uzak. Yaklaşık 2 kilometre kadar.

  3) Metrobüs ile: Florya durağında inip buradan minibüslere binmek. Yada son olarak Taksim’den sarı dolmuşlara binerek gidebilirsiniz. Konum bilgisi için tıklayın.

  Ve son olarak İstanbul’da bulunan diğer bütün sosyal tesislere göz atmak isterseniz İstanbul’daki Sosyal Tesisler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atmanızı öneririm. Başka bir gezide görüşmek üzere kendinize iyi bakın. :)

  Yazı kaynağı : gezilmesigerekenyerler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap