Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  final okulları bursluluk sınavı 2023 sonuçları

  1 ziyaretçi

  final okulları bursluluk sınavı 2023 sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  | Online Sınav Kayıt

  Final Eğitim Kurumları Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

  Genel Bilgi

  6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) 24 Mart 2016 tarihinde kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemek amacıyla kabul edilmiş olup 29677 nolu, 7 Nisan 2016 tarihli Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

  “Final Okulları Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası” ile, ilgili kanun uyarınca veri sorumlusu sıfatıyla hareket eden Final Okulları tarafından kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin olarak sizleri bilgilendirmek amaçlanmaktadır.

  Final Okulları Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasında Değişiklik ve Güncelleme

  Final Okulları KVK politikası, Final Okulları tarafından internet sitesinde yayımlanarak ilgililere sunulmuş olup yeni hizmetlerin sunulması ve/veya yasa ve ilgili mevzuattaki olabilecek değişikliklerin karşılanabilmesi amacıyla değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Kişisel Verilerinizin İşlenme Amaçları

  Final Okulları tarafından aşağıda belirtiler kişisel verileriniz, ilgili kanun ve mevzuata uygun olarak işlenmektedir.

  Kişisel Verilerinizin İşlenme İlkeleri

  Kişisel verileriniz ilgili kanunun 4. maddesinde belirtildiği üzere;

  Kişisel Verilerinizin İşlenme Şartları

  Kişisel verileriniz ilgili kanunun 5. maddesindeki şartlara uygun olarak işlenmektedir. Kişisel veriler kişinin açık rızası olmaksınız işlenemez ancak;

  İlgili kanunun 6. maddesinde belirtildiği üzere özel nitelikli kişisel veriler, ilgili kişinin açık rızası olmaksızın işlenmemektedir.

  Kişisel Verilerinizin Aktarılması

  Kişisel veriler ilgilinin açık rızası olmadan aktarılamaz ancak, kanunun 5. maddesinde belirtilen “kişisel verinin kişinin açık rızası olmaksınız işlenebilmesi”ni kapsayan durumlarda, yine kanunda belirtilen yeterli önlemlerin alınması kaydıyla yurt içine ve yurt dışına aktarılabilir.

  Kişisel Verilerinizin Silinmesi

  Kişisel veriler politikamız ve kanunda belirtilen esaslara uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel veriler resen veya ilgili kişinin talebi üzerine veri sorumlusu tarafından silinebilir, yok edilebilir veya anonim hâle getirilebilir.

  Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız

  Kanunun 11. maddesinde belirtildiği üzere kişisel veri sahibinin bilgi talep etmesi durumunda gerekli kurumumuz ilgili başvuruya ait bilgilendirmeyi yapmaktadır. Kanun kapsamındaki haklarınıza ilişkin taleplerinizi Final Okulları’na şahsen veya mevzuata uygun olarak posta adresimize iletebilirsiniz.

  Diğer Hususlar

  Kurum sitemizden başka sitelere bağlantılar verilebilmekte olup bu sitelerin kanuna uygun hareket edip etmedikleri hususunda hiçbir etkimiz ve içerikleri bakımından herhangi bir yetkimiz bulunmamaktadır.

  Yazı kaynağı : dbs.finalokullari.com.tr

  Hem Yaşam Hem Sınav Başarısı İçin - Final Okulları

  Final Okulları öğrencileri için seçkin içerikleri barındıran çevrimiçi eğitim platformu Final SmartZone ile öğrenciler evlerinden dijital ortama ulaşarak konu takibi yaparken, sınıf ortamında proje ve aktivitelerle kazanımlarımızı özümsüyorlar.

  Flipped Classroom (Ters yüz model) ile zaman ve mekan gözetmeksiniz derslere ön hazırlık yapılıyor, bunun sayesinde proje, grup çalışması ve konu etkinliklerine sınıfta daha fazla vakit ayırabiliyoruz. Derslerin interaktif, etkileşimli ve uygulamalı işlenmesi ile konular daha kolay özümseniyor.

  STEM projeleri ile farklı disiplinleri birlikte kullanıyor, proje hazırlıyor ve bu projelerin üretime dönüşerek hayata geçmesini sağlıyoruz. Öğrencilerimiz, eğitim müfredatında öğrenmekte oldukları teorik bilgilerin gerçek hayattaki karşılıklarını ve uygulamalarını deneyimleyerek öğrenme imkânı buluyorlar.

  FinalMaker ile temel kompütasyonel becerilere ek olarak; algoritma tasarlayarak problem çözüyor, elektronik kartları programlıyor ve robotik kodlamayla robot ve sensörlerin çalışma mantığını kavrıyoruz. Günlük hayatta kullanabileceğimiz 3B ürünler tasarlayabildiğimiz gibi, mobil cihazlarımızda faydalanacağımız uygulamaları programlıyoruz.

  Finansal Okuryazarlık içerikleri ile bütçe yönetimi, tasarruf, tüketim vb. konularında farkındalık sağlanırken ve öğrencilerimizin yatırımlarımızda da kendi yaklaşım tarzımızı oluşturmaysı amaçlanıyor.

  Girişimclik etkinlikleri ile öğrencilerimize girişimciliğin bir şirket kurmanın çok ötesinde, kendini ifade edebilme, yeni fikirlere hayat verme, fırsat oluşturma ve değerlendirme, proje geliştirme ve organizasyon düzenleyebilme gibi kavramlarıda barındırdığını farkına varmalarını sağlıyoruz.

  Yazı kaynağı : www.finalokullari.com.tr

  2023 Final okulları bursluluk sınav sonuçları ne zaman? Final Koleji bursluluk sonuçları açıklandı mı?

  2023 Final okulları bursluluk sınav sonuçları ne zaman? Final Koleji bursluluk sonuçları açıklandı mı?

  © Copyright 2023 - Timeturk İnternet Haber Ajans LTD. ŞTİ.

  Bu sitede yer alan tüm içerikler Timeturk'e aittir. Kopyalanması kesinlikle yasaktır.

  Timeturk basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz vermiştir.

  timeturk.com not a part of (Facebook.com or Facebook Inc.
  Additionally, timeturk.com is not endorsed by Facebook, Inc. in any way Facebook is a trademark of Facebook, Inc)

  Yazı kaynağı : www.timeturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap