Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fiili hizmet zammı hesaplama

  1 ziyaretçi

  fiili hizmet zammı hesaplama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fiili Hizmet Zammı Hesaplama Programı 17112022

  Fiili Hizmet Zammı Hesaplama Programı, tüm kurum ve kuruluşları kapsayacak şekilde tasarlanmış, otomatik olarak puantaj, bordro, icmal, ödeme emri, emsan metin dosyası, KBS şablonu vs. oluşturan, Excel kullanılarak yapılmış bir programdır.

  FHZ Hesaplama Programı ile hem 5510 Öncesi hem de 5510 Sonrası personeller için hesaplama yapılabilir. Sadece, eğer 5510 Öncesi personel için hesaplama yapmak istiyorsanız, Personeller sayfasına sadece 5510 Öncesi personelleri girmelisiniz. Aynı şekilde, eğer 5510 Sonrası personel için hesaplama yapmak istiyorsanız da, yine Personeller sayfasına sadece 5510 Sonrası personelleri girmelisiniz. Aynı anda hem 5510 Öncesi hem 5510 Sonrası personelleri personeller sayfasına girip iki tür için de aynı anda hesaplama yapamazsınız maalesef. Çünkü, Sabitler sayfasından seçeceğiniz Hesaplama Türü'ne göre, tüm formüller, puantaj, ve kullanılacak oranlar otomatik olarak değişmektedir. Personeliniz 5510 Öncesi iken Hesaplama Türü'nü 5510 sonrası seçip hesaplama yapacak olursanız haliyle o personelinizi 5510 Sonrası olarak hesaplayacaktır.

  Programın Açıklamalar sayfasında anlattım detaylı bir şekilde. Lütfen okuyun.

  Olabildiğince basit, herkesin anlayabileceği sadelikte oldu.

  Lütfen iletişim sayfasını kullanarak geri bildirimde bulunun. Eleştirin, hata varsa uyarın, "şu da olsa" dediğiniz bir husus olursa söylemekten çekinmeyin. Maksat, ortaya hatasız hesaplama yapan, güzel bir program çıksın.

  Saygılar...

  DİKKAT:

  Yazı kaynağı : mutemet.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap