Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fifa 23 game pass ne zaman gelecek

  1 ziyaretçi

  fifa 23 game pass ne zaman gelecek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  FIFA 23 Çıkış Tarihleri

  FIFA 23 Çıkış Tarihleri

  Yeni sezon başlamak üzere. FIFA 23 tüm dünyada 30 Eylül 2022’de PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC ve Stadia’da yayınlanıyor.

  FIFA 23, yeni nesil platformlarda* HyperMotion2 teknolojisini, sezon içerisinde oyuna eklenecek olan erkekler ve kadınlar FIFA World Cup™ turnuvalarını, kadınlar kulüp futbolunu, çapraz oyun özelliklerini** ve daha fazlasını içeriyor.

  Sahaya erken çıkmak ister misiniz? FIFA 23 Ultimate Sürüm için ön sipariş vererek 27 Eylül 2022’den itibaren Dünyanın Oyununa üç gün erken erişebilir, 23 Ağustos’a kadar ön sipariş vererek satılamayan bir FIFA World Cup™ FUT Kahraman dahil harika ön sipariş bonusları, satılamayan Dikkat Çekenler Oyuncu Ögesi, 4.600 FIFA Points ve daha fazlasını elde edebilirsiniz! Şartlar ve kısıtlamalar vardır. Ayrıntılar için buraya tıklayın.

  İşte FIFA 23’ün çıkış tarihleriyle ilgili tüm ayrıntılar:

  FIFA 23’teki yenilikler hakkında buradan ayrıntılı bilgi edinin.

  Şimdi PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC ve Stadia’da FIFA 23 ön siparişi verin.

  *HYPERMOTION TEKNOLOJİSİ YALNIZCA PLAYSTATION 5, XBOX SERIES XS, PC VE STADIA SÜRÜMLERİNDE MEVCUTTUR.

  **Çapraz oyun aynı nesil platformlarda etkindir.

  Yazı kaynağı : www.ea.com

  FİFA 23 Game Pass Ne Zaman Gelecek? 2023

  FIFA 23 Coming To Xbox Game Pass: Expected Release Date

  FIFA 23 Coming To Xbox Game Pass: Expected Release Date

  FIFA 23 has been available in stores since September 30, 2022. If you want to play it for free on Xbox, you have to wait until it will be part of theXbox Game Pass Games.

  We'll show you the expected release date for FIFA 23 on Game Pass.

  FIFA 23 On Xbox Game Pass – Possible Release In June 2023

  Currently, FIFA 23 isn't part of Game Pass. But EA has been working with Microsoft for a long time, so it is likely that FIFA 23 will come to Game Pass. FIFA 19 to 22, for example, are already part of the service. However, it should be said that this will probably happen later in the FIFA season.

  For example, FIFA 22 was added to Game Pass in June. FIFA 21 in May. So if you have a little patience, you can play the last FIFA game of EA Sports via Game Pass. Since EA games are usually part of EA Play, FIFA 23 will probably only be available on Game Pass Ultimate.

  So nothing is confirmed yet, but if you look at the last few years, you see that FIFA 23 could be part of Game Pass sometime in May or June 2023. Of course, we will keep you up to date as soon as there are announcements for Game Pass from Microsoft or EA Sports. How things will look like in this year's fall with FIFA 24 – or EA Sports FC– remains exciting.

  Is FIFA Coming To PS Plus?

  There's also hope for all PlayStation fans. FIFA 22 has been one of the PS Plus games in June 2022. So we expect that FIFA 23 will be free to play for PS5 and PS4 one day.

  Yazı kaynağı : earlygame.com

  FIFA 23 Sonunda Çıktı! İşte Tüm Yenilikler

  FIFA 23 Sonunda Çıktı! İşte Tüm Yenilikler

  EA Games'in en başarılı serilerinden olan FIFA, her sene binlerce kopya satmaya devam ediyor. Bu senenin merakla beklenen yeni oyunu FIFA 23, 1 Ekim itibarıyla tüm kullanıcılar için açıldı.

  Bu sene pek çok yeni özelliğin bulunduğu FIFA 23, ön sipariş veren kullanıcılar için 3 gün önce oynanabilir hale gelmişti. Bugün ise saat 24:00'dan sonra yani 1 Ekim'in erken dakikalarında oyun tüm platformlarda çıktı.

  FIFA 23 Yenilikleri

  Her sene üzerine katarak ilerlemeye devam eden FIFA serisi, oyunseverleri mutlu etmeyi başarıyor.  Bu sene çıkan FIFA 23'te de fizik motorundan görüntü kalitesine kadar pek çok iyileştirme bulunuyor. 

  En başta tahmin edebileceğiniz üzere FIFA 23'teki tüm kadrolar ekim ayı için güncel hale getirildi. Bu sene FIFA'da bulunan en büyük değişiklerden biri de kadınlar kulüp futbolunun eklenmesi oldu. Aynı zamanda bu senenin en büyük spor etkinliği olan FIFA Dünya Kupası'nın da oyunda olacağı duyuruldu.

  Öte yandan önceki oyunlarda rastlanan çoğu hata FIFA 23 ile birlikte tarihe karıştı. Çünkü iki kat daha gerçekçi maç atmosferi yaratmak isteyen EA Games, FIFA 23'e 6.000'den fazla futbol animasyonu ekledi. FIFA 23 yenilikleri arasında bulunan çapraz oynama imkanı da platformlar arasındaki bariyerleri kaldırdı. Artık FIFA serisi tarihinde ilk defa PlayStation, PC, Xbox ve diğer tüm platformlardaki oyuncular tek bir ortamda oynama şansına erişti. Yeni oyunlar birlikte kariyer modunda sevdiğiniz teknik direktörü seçmek mümkün hale geldi.

  FIFA 23 Sonunda Çıktı! İşte Tüm Yenilikler

  FIFA 23 Fiyatı

  FIFA 23 Game Pass'te Var Mı?

  FIFA 23'ün çıkmasının ardından birçok kullanıcı "FIFA 23 Game Pass'te var mı?" sorusuna cevap aradı. Yüzlerce oyunu çok uygun fiyata oynamanızı sağlayan Xbox Game Pass, EA Games ile yaptığı anlaşma çerçevesinde EA Play hizmetini de abonelik içerisinde sunuyor. Bu sayede FIFA gibi oyunlar ücretsiz olarak oynanabiliyor. Şu an Game Pass'te FIFA 22 bulunuyor. Fakat FIFA 23, şimdilik Game Pass'e gelmeyecek. Game Pass kullanıcılarının FIFA 23'ü ücretsiz oynamak için birkaç ay daha beklemesi gerekiyor.

  Yazı kaynağı : www.tamindir.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap