Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fifa 23 ea sunucularına bağlanamıyor

  1 ziyaretçi

  fifa 23 ea sunucularına bağlanamıyor bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Düzeltme: FIFA 23 EA Sunucularına Bağlanamıyor

  Düzeltme: FIFA 23 EA Sunucularına Bağlanamıyor

  Fifa 23 oyuncuları, oyun içerisinde "EA Sunucularına Bağlanamıyor, Sunucu çevrimdışı, Çok Oyunculu ve Bağlantı" sorunuyla karşılaşarak oyuna olan erişimi kısıtlanmakta. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

  FIFA 23 EA Sunucularına Neden Bağlanamıyor?

  FIFA 23 EA Sunucularına Bağlanamıyor

  Fifa 23 EA sunucularına bağlanamaması, genellikle sunucuların bakımda veya çalışmada olmasıyla birlikte istikrarsız bağlantıyla karşılaşmamıza neden olmaktadır. Elbette sadece bu sorundan dolayı değil, birçok sorundan dolayı böyle bir hatayla karşılaşabiliriz. Bunun için sizlere birkaç öneriden bahsederek sorunun çözümüne ulaştırmaya çalışacağız.

  FIFA 23 EA Sunucularına Bağlanamıyor Sorunu Nasıl Düzeltilir?

  Karşılaşılan bu hatayı düzeltmemiz için aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabiliriz.

  1-) Sunucuları Kontrol Edin

  Oyun geliştiricilerinin oyunu bakıma alması bu gibi sorunları beraberinde getirebilir. Bunun için sunucuları kontrol ederek sorunun neyden kaynaklandığını anlayabiliriz. Elbette sadece oyunun bakıma alınmasından dolayı değil sunucuların çökmesi de bu sorunla karşılaşmamıza sebebiyet verebilir.

  FIFA 23 oyununun sunucularını kontrol etmemiz için DownDetector sitesini kullanarak gözlemleyebiliriz.

  DownDetector Durum Sayfasından Sunucuları Kontrol Edin.

  Yukarıda bıraktığımız bağlantıya ulaşarak sunucuları kontrol edebiliriz. Sunucuların bakıma alınmasını anlık olarak kontrol etmemiz için FIFA 23 oyun geliştiricilerinin güncel olarak paylaşım yaptığı Twitter veya EA sayfasını kontrol ederek sunucu veya diğer bakımları görebilirsiniz.

  EA Help Twitter Resmi Hesabını Kontrol Edin.

  EA Help Sayfasından Sunucuları Kontrol Edin.

  2-) Bilgisayarı Yeniden Başlatın

  Bilgisayarı yeniden başlatmak her ne kadar basit bir öneri olarak gözüksede sizin için bir çözüm olabilir. Bunun için bilgisayarınızı yeniden başlatarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

  3-) Tarihi ve Zamanı Kontrol Edin

  Cihazınızın tarihi ve zamanı geride veya ileride olması, bu gibi sunuculara olan bağlantıyı kısıtlayabilir. Bunun için tarihi ve zamanı kontrol ederek sorunu ortadan kaldırabiliriz.

  Saati ve zamanı senkronize ettikten sonra bölge ayarını düzenleyelim.

  Bu işlemden sonra oyunu çalıştırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

  4-) Antivirüs Programını Kapatın

  Kullandığınız herhangi bir antivirüs programı varsa devre dışı bırakın veya tamamen bilgisayarınızdan silin. Eğer Windows Defender kullanıyorsanız devre dışı bırakın. Bunun için;

  Bu işlemden sonra gerçek zamanlı korumayı kapatalım.

  Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Fifa 23 ve EA Anti Cheat klasörünü istisna olarak eklememiz gerekecektir.

  Bu işlemden sonra Fifa 23 oyununu çalıştırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

  5-) Bağlantınızı Kontrol Edin

  İnternet bağlantısında oluşan sorun birçok hataları beraberinde getirebilmekte. Eğer internet bağlantınızda yavaşlama veya kopukluk yaşanıyorsa giderilmesi için birkaç öneri verelim.

  Bu işlemden sonra bilgisayarı yeniden başlatarak oyunu açabilirsiniz. Eğer sorun devam ediyorsa bir diğer önerimize geçelim.

  6-) Modeminizi Kapatıp Açın

  Modeminizi kapatıp 20 saniye bekleyerek tekrar açın. Bu işlem sırasında ip adresiniz değişecek ve çeşitli ağ sorunun önüne geçecektir. Eğer sorun devam ediyorsa bir diğer önerimize geçelim.

  7-) Başka Bir Dns Sunucusunu Kaydedin

  Başka bir dns sunucusunu bilgisayara kaydederek sorunu ortadan kaldırabiliriz.

  Bu işlemden sonra bilgisayarı yeniden başlatarak Fifa 23 oyununu çalıştırın.

  8-) Oyun Dosya Bütünlüğünü Doğrulayın

  Oyun dosya bütünlüğünü doğrulayarak eksik veya hatalı dosyaları taratıp indirmeyi sağlayacağız. Bunun için;

  Bu işlemden sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

  Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.hatauzmani.com

  EA sunucularına bağlanamıyor musunuz? [HIZLI DÜZELTME]

  EA sunucularına bağlanamıyor musunuz? [HIZLI DÜZELTME]

  Can T Connect Ea Servers

  Birçok EA hayranı bildirdiEA'ya bağlanırken bir sorun oluştu sunucular belirli oyunları çalıştırmaya çalışırken. Neyse ki, çoğu zaman büyük bir sorun değildir ve aşağıdaki çözümler genellikle yardımcı olur.

  Eğer öyleysen ne yapmalıEA sunucularına bağlanamıyor musunuz?

  1. Oyunu yeniden başlatın

  Oyunların kapatılması ve ardından yeniden başlatılması, genellikle aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok arızayı çözer.EA sunucularına bağlanırken bir sorun oluştuhata.

  Başka bir çözüm denemeden önce bunu yapın.

  2. Konsolunuzu / PC'nizi yeniden başlatın

  PC

  Xbox veya bilgisayarınızı tamamen kapatın ve yeniden başlatın. Bu, bağlantınızı yeniler ve neden olan sorun tetiklemesinden kurtulmanıza yardımcı olabilir.EA sunucularına bağlanırken bir sorun oluştuhata.

  3. Güvenlik duvarınızı / antivirüsünüzü devre dışı bırakın

  Hatalı yönlendirici veya bilgisayar güvenlik duvarı ayarları, EA'dan gelen bilgi paketlerini engelleyebilir. Güvenlik duvarınızı geçici olarak devre dışı bırakmayı deneyin ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın.

  Ayrıca, kötü amaçlı yazılım önleme yazılımı çevrimiçi olmanızı engelleyebilir, bu nedenle virüsten koruma yazılımınızı da kapatmayı düşünün. Antivirüsünüzün sorun olduğunu keşfederseniz, onu en son sürüme güncellemek veya farklı bir antivirüse geçmek iyi bir fikir olabilir.

  Bitdefender harika bir koruma sunar ve Oyun Modu özelliği sayesinde, oyun oturumlarınıza hiçbir şekilde müdahale etmez.

  - Bitdefender Antivirus'ü indirin

  Windows 10'da güvenlik duvarı bağlantı noktalarını açmanız mı gerekiyor? Adım adım kılavuzumuzla bunu kolayca yapın

  4. İnternet bağlantınızı değiştirin

  Eğer almaya devam edersenEA sunucularına bağlanırken bir sorun oluştukablolu bağlantıya geçmeyi deneyin. Bir Wi-Fi üzerinden oynuyorsanız, cihazınızı bir yönlendiriciye bağlayın ve sunucu bağlantısının tekrar kurulup kurulmadığına bakın.

  Yalnızca kablosuz bağlantınız varsa, daha kararlı olacağı için en güçlü kablosuz kanala geçmeyi deneyin.

  5. Yönlendiricinizi yeniden başlatın

  Sorunun hala devam etmesi durumunda, yönlendiricinizi yeniden başlatmayı deneyin. Bu genellikle sizinle yeni bir bağlantı oluşturur. internet servis sağlayıcısı (ISP) ve yardımcı olabilir.

  Adımlar:

  Hem modeme hem de yönlendiriciye sahipseniz, bu adımları her iki cihaz için de tekrarlayın.

  6. Ağınızı onarın

  Şimdi ana nedeni varsayacağızEA sunucularına bağlanırken bir sorun oluştuhata sizin ağınızdır. Düzeltmek için aşağıdakileri yapın:

  Hâlâ sorun yaşıyorsanız, aşağıdakileri yapın:

  Her şeyin sonunda bilgisayarı yeniden başlatın ve EA sunucularıyla bağlantınızı başarıyla kurtarıp kurtarmadığınızı kontrol edin.

  7. Diğer ipuçları

  Artan bağlantı sayısı, sunucuları boğarak çevrimiçi oynamaya çalıştığınızda bu hata mesajıyla sonuçlanır.

  Bu yüzden birkaç saat bekleyin ve sonra tekrar deneyin.

  İşte, düzeltmenize yardımcı olabilecek bazı çözümlerEA sunucularına bağlanırken bir sorun oluştuWindows 10 bilgisayarınızda.

  SSS: EA sunucuları hakkında daha fazla bilgi edinin

  EA Hesabı eski Menşei 2011 yılında başlatılan hesap.oturum açOrigin istemcisinin yanı sıra EA hesabı gerektiren diğer web siteleri ve oyunlara.

  Sunucular dolu değilse, kendi tarafınızda yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Tüm adımlara bakın EA Sunucularına bağlanma kılavuz.

  Editörün Notu: Bu gönderi ilk olarak Nisan 2019'da yayınlandı ve o zamandan beri Nisan 2020'de tazelik, doğruluk ve kapsamlılık için yenilenmiş ve güncellenmiştir.

  Yazı kaynağı : tr.cm-cabeceiras-basto.pt

  Çözüm: FIFA 23 Ultimate Team bağlantı hatası • Digital Report

  EA Sport Bağlantı Şikayetleri - Şikayetvar

  EA FIFA sunucularına nasıl bağlanılır

  EA FIFA sunucularına bağlanmak her zaman kolay değildir, kesinlikle birçok kullanıcının zaman zaman fark ettiği bir şey. Birkaç kez denememize rağmen zaman zaman bu sunuculara bağlanmanın imkansız olması şaşırtıcı değildir. İmkansız olmasının nedenleri çok çeşitli olabilir, ancak bağlantı kurma ihtiyacı açıktır. Bu nedenle, bunu yapmanın nasıl mümkün olduğunu bilmeliyiz.

  Bu konuda sorun yaşıyorsanız, aşağıda size nasıl yapacağınızı anlatacağız. EA FIFA sunucularına bağlanabilme. Bu şekilde size bir hata mesajı veriyorsa veya söz konusu bağlantıyı kurmanız imkansızsa, gerçekleştirebilmek için aşağıdaki adımları takip edebiliriz, böylece sorunsuz bir şekilde oynayabiliriz.

  Bu sunucu bağlantı sorunları, tüm platformlarda olan bir şeydir. Demek istediğim, önemli değil PC, PlayStation veya Xbox'tan bağlanmaya çalışıyorsanız, çünkü her durumda bu sorun ortaya çıkabilir. İyi haber şu ki, her durumda bir çözüm uygulanabilir, böylece sonunda bu EA FIFA sunucularına bağlanmak mümkün olacaktır. Her ne kadar platformların her birinde izlenecek adımların biraz farklı olması mümkün olsa da.

  Ardından, bu durumda izlenmesi gereken adımlarla sizi baş başa bırakacağız. Bu şekilde bir kuruluş oluşturmanız mümkün olacaktır. Xbox, PlayStation veya PC'deki bu sunuculara bağlantı. Bu bağlantıyı kurmakta sorun yaşıyorsanız, bu adımlar bunlara bir son vermenize ve herhangi bir sorun veya kesinti olmadan oyunun tadını çıkarabilmenize yardımcı olacaktır.

  İlk önce ne yapmalısın

  Sorunun EA FIFA sunucularında olması muhtemeldir.. Bir dizi ilk eylemi gerçekleştirmemiz iyi olsa da, örneğin bu soruna neden olanın İnternet bağlantımız olup olmadığını, bu sunuculara bağlanmamızı engelleyen veya konsoldaki bir arıza olup olmadığını kontrol etmek için, geçici bir şey. Bu nedenle, bunun zaten bu sunuculara bağlanmamıza izin verip vermediğini görmek için önce aşağıdaki eylemleri gerçekleştirebiliriz:

  Büyük olasılıkla, bu ayarlamaları yaptıysanız, bu sunucularla bağlantı kurmak mümkün olabilir. Çoğu durumda, sorun gerçekten İnternet bağlantısındadır veya söz konusu bağlantıyı engelleyen belirli bir arızadır. Dolayısıyla bu çözümler genellikle EA FIFA sunucularına bağlanmayı ve dolayısıyla sorunsuz oynamayı mümkün kılıyor.

  Sunucu durumunu kontrol edin

  Bu bağlantı sorunu olma ihtimali çok yüksek. tam olarak söz konusu sunucu veya sunuculardan kaynaklanır. Örneğin, aynı anda bağlı çok sayıda kullanıcı varsa, sunucuların kapandığı zamanlar vardır. Bu, bağlantı kurmanızı engelleyecektir. FIFA gibi oyunlarda, bağlanmaya çalıştığınızda, ekranda söz konusu bağlantının kurulduğuna dair bir uyarı aldığınız, ancak söz konusu bağlantıyı oyunda gerçekleştirmeden bu mesajın uzun süre ekranda kaldığı zamanlar vardır. .

  Bu tip bir durumda ne yapmalıyız sunucu durumunu kontrol etmektir. Bu sunucunun kapalı olduğunu önceden biliyorsak, bağlantı kurmaya çalışmakla uğraşmayız çünkü o anda bunun mümkün olmayacağını biliyoruz. Ayrıca, bu problemin nedeni veya kökeni hakkında bize bir fikir verir ki bu, ona çözümler uygulamaya çalışırken bir başka önemli unsurdur. Sunucunun durumunu kontrol etmenin basit bir yolu var.

  FIFA 22 gibi oyunlara bağlanmada sorun yaşıyorsanız, destek sayfasına gidebilirsiniz. Burada, belirli bir sunucunun yanı sıra genel olarak oyun sunucularının durumunu görebileceksiniz. Bu sayede bağlantı sorunlarınızın o anda bir sunucunun mevcut olmamasından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol edebileceksiniz. Bu, FIFA'nın diğer sürümleri için geçerlidir, çünkü tüm oyunların sunucuların durumunu görmenin mümkün olduğu kendi destek sayfası vardır.

  Şu anda bir sunucunun kapalı olduğunu fark ederseniz, bu çok fazla kullanıcı olabilir, ancak aynı zamanda üzerinde bakım görevleri de yürütülüyor olabilir. Bu açıklar EA FIFA'daki sunuculara bağlanma sorunları. Diğer taraftan, EA'nın Twitter'da bir yardım sayfası var, burada olası bağlantı sorunları hakkında gerçek zamanlı olarak rapor edilir, böylece bir sunucu çökerse, bunu doğrudan o sayfada görebilirsiniz.

  Bloke olmuş hesap?

  Akılda tutulması gereken bir başka husus da, hesabınız engellendi veya askıya alındı. Engellenmiş veya askıya alınmış bir EA hesabına sahip olan kullanıcılar, çevrimiçi oyunlara erişemezler. Bu pek çok kişinin bilmediği ve daha sonra normal bir şekilde çevrimiçi oynamaya çalışırken bu durumla karşılaştıkları bir şeydir. Bu, sizin özel durumunuzdaki sorunun tam nedeni olabilecek önemli bir sınırlamadır.

  Bu nedenle, hesabınızın engellenip engellenmediğini veya askıya alınıp alınmadığını kontrol edin.. Bu genellikle size e-posta ile iletilen bir şeydir, bu nedenle sunucuya bağlanmaya çalışmadan önce bunu önceden bilmelisiniz. Bu durumda hesabınız bloke olmuşsa, engelleme veya askıya alma işleminin sona ermesi için EA ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Ne yaptığınıza (veya yapmakla suçlandığınıza) bağlı olarak, sürecin çözülmesi uzun zaman alabilir. Ayrıca kilitlenme geçmişini de görüntüleyebilirsiniz., sorunun bu olup olmadığını görmek için.

  Hesap askıya alındıysa veya bloke edildiyse ve daha sonra askıya alınmayı kaldırmaya karar veren EA ile iletişime geçtiyseniz, tekrar çevrimiçi oynayabileceksiniz. Bu durumda sunucuların normal çalışıyor olması gerekir, böylece EA FIFA sunucularına bağlanıp o zaman oynamak mümkündür. İkincisi, hesabınız muhtemelen silindi, örneğin siz onu elediniz veya birisi bunu yaptı, böylece girmenizi engelliyor. Bu nedenle, durumun böyle olup olmadığını kontrol etmek iyidir, çünkü o zaman çevrimiçi oynayabilmek için yeni bir hesap oluşturmanız gerekecektir.

  abonelikleri

  Kesinlikle bildiğiniz gibi, çevrimiçi oynayabilmek için bir hesaba ihtiyacınız var Xbox Live Gold, PlayStation Plus veya Nintendo Switch'ten. Bu aboneliklerden veya hesaplardan birine sahip değilseniz, çevrimiçi oyun özelliklerine erişiminiz olmayacaktır. Yani EA FIFA sunucularına erişim sağlayan bir hesabınız olmadığı için bu sunuculara bağlanmanız mümkün değil. Bu durumda yapmanız gereken, bu hesaplardan veya aboneliklerden birini oluşturmaktır, böylece çevrimiçi oyuna bu erişim size verilecektir.

  Aynı şey EA Play üyesi olanlar için de geçerli. Üye iseniz bu çevrimiçi oyuna erişiminiz vardır, ancak üyeliğiniz sona ermişse, bu imkandan mahrum kalırsınız. Sunucular çöktüğü için EA FIFA sunucularına bağlanmanın imkansız olması değil, üyeliğinizin sona ermesi ve artık bu imkanın olmamasıdır. Bu durumda, aboneliğinizin aktif olup olmadığını kontrol etmek önemlidir, çünkü aboneliğiniz aktif ise bu bir sunucu hatası olabilir.

  Yazı kaynağı : movilforum.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap