Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fifa 2022 apk indir, android oyun club

  1 ziyaretçi

  fifa 2022 apk indir, android oyun club bilgi90'dan bulabilirsiniz

  fifa mobile soccer 2.0.0 apk arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  FIFA Mobile 22 APK v15.3.02 - BETA / TAM SÜRÜM İndir

  FIFA Mobile 22 APK v15.3.02 - BETA / TAM SÜRÜM İndir

  Ünlü FIFA oyun serisinin gelecekte nereye gideceğini bilmiyoruz ancak şimdilik FIFA Mobile 22 APK’nin BETA sürümünün keyfini tam anlamıyla çıkarmak için tüm söylentileri geçici olarak bir kenara bırakalım.

  FIFA Mobile 22 hakkında

  FIFA Mobile 22, FIFA serisinin mobil cihazlarda en son sürümüdür. Hala gergin maçlar, hala harika 3D grafikler, yine önceki bölümlerden çok tanıdık olan kontroller. Ancak FIFA Mobile 22, önceki oyunların yapamadığı birçok ilginç yeni özelliğe sahip.

  Oyun aynı ama duygu çok farklı

  Önceki versiyonda FIFA oynarken, muhteşem bir gol atmaya hazırlanmak için top kaleye yakın dripling yaparken en çok çekingen hissettim, o zaman amacın çok doğru olduğu açıktı, ancak ayak hala topu ıskaladı. Bu tür çok fazla hata yok, ama yine de bazen ortaya çıkıyorlar ve bende telefonu pencereden dışarı atmak istememe neden oluyorlar.

  Ancak FIFA Mobile 22’ye geldiğinde işler farklıydı. Hala efsanevi FIFA serisinin klasik geleneksel oyunu. Genel kural, takımı seçmek, dizilişi düzenlemek, topu rakibin kalesine sokmak amacıyla herhangi bir üyeyi kontrol etmektir. Oyun sırasında süperstar oyuncunuza katılarak, bazıları futbol tarihinde rekora değer birçok muhteşem şut çekebilirsiniz. Veya takımı onurlandırmak ve becerileri kademeli olarak yükseltmek için yeni bir oyuncuya eşlik edin. Hemen hemen her şeyin değişmeden kaldığı doğrudur. Tek şey, FIFA Mobile 22, AI’da büyük ölçüde yükseltildi ve topun, atışların ve topun yolunun doğruluğunu ve esnekliğini daha doğru, mükemmel ve keskin hale getirdi.

  Genel olarak, topu daha gerçekçi hissedeceksiniz. Bu oyunda “VAR teknolojisi” varmış gibi kornerler, penaltılar ve ofsaytlar bile daha doğru görünüyor.

  Gerçekçi grafikler

  Oyuncular için en heyecan verici anlardan biri, oyuncuların her gol attıklarında kutlanmasıdır. Önceki versiyonlar olsa da bu kısım da belli bir uzunluğa sahip ve net bir şekilde gösteriliyor ama yine de bizi tatmin etmedi. FIFA Mobile 22 ile oyuncunun kutlamaları, son derece gerçekçi arka planla yakından yakınlaştırılır ve sizi özellikle Dünya Kupası veya Şampiyon Ligi gibi büyük liglerde unutulmaz anlara götürmeyi vaat eder.

  Taktikler giderek daha önemli hale geliyor

  FIFA Mobile 22’de yeni bir özellik eklendi: Tüm takım için bir oyun stili seçme. Bu, bir maça girerken üç tarzdan birini seçebileceğiniz anlamına gelir: Defansif, Hücum veya Dengeli. Her seçime karşılık gelen takıma önceden atadığınız diziliş ile tüm takımın oyuna farklı bir yaklaşımı olacaktır.

  Örneğin, oyun tarzı Ofansif ise, o zaman her durumda oyuncular ileri atılır, rakibin kalesine doğru ilerlemeye devam eder, birçok tehlikeli saldırı gerçekleştirir.

  Defansif stili seçerseniz, birçok oyuncu savunmak için ana sahaya çekilme eğilimi gösterir ve topu almak için en etkili hamleleri başlatmaya hazırdır. Dengeli stil, güçlerinizi yaymanıza, saldırı ve savunmayı birleştirmenize, sahadaki alanı ılımlı bir tempo ile kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

  Bu özellikle ilgili en önemli şey, maç sırasında istediğiniz zaman takımınıza uygun Stili özgürce değiştirip seçebilmenizdir. Bu sayede FIFA Mobile 22’deki taktikler daha özel hale geliyor, oyun durumu sürekli değişiyor ve sürprizlerle dolu.

  Birçok modern taktik kadro

  FIFA Mobile 22, oyuncunun gereksinimlerine bağlı olarak birçok farklı şema ve taktik getiriyor. Maçı kazandığınızda, artan esneklik ve çekicilik ile birçok yeni taktik şemanın kilidini açma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca kaptan, köşe vuruşları, penaltıların “uzmanı” olacak bir oyuncu seçebilirsiniz. Bu özellik, özellikle takımınızdaki her oyuncudan yararlanmanıza yardımcı olacak serbest vuruşların olduğu durumlarda kullanışlıdır.

  Oyun modları ve dünya çapında yüzlerce lig

  FIFA Mobile 22, 5 farklı oyun modu sunuyor. Çevrimiçi oynamak istiyorsanız, şunları seçebilirsiniz:

  Ek olarak, oyunun birkaç çevrimdışı modu vardır:

  Görünüm ve bazı ayrıntılar iyileştirildi

  Her maçın ekranında görüntülenen arayüz artık daha düzenli, düzenli ve kullanışlı. Yakından bakarsanız, yazı tipinden, yazı tipi boyutundan kontrol düğmelerine, ardından futbol sahasının sınırına kadar birçok küçük ve büyük tweaks var…

  Ancak benim gibi basit eğlence oyuncuları için FIFA mobile 22 arayüzünün en büyük genel izlenimi yine de düzgünlük. Her şey düzgün, dikkatli, oyuncuya rahatsızlık vermiyor. Birçok insan için bu sadece küçük bir gelişme olabilir, ama ben şahsen bunu takdir ediyorum. Uzun süreli bir deneyim beklemek için her şeyin ilk bakışta gerçekten rahat olması gerekir. FIFA Mobile 22, bunu önceki sürümden bir seviye daha iyi yapıyor.

  Diğer bazı küçük iyileştirmeler, örneğin: oyunculara daha fazla çok dilli yorum indirme veya seyirci tezahüratları ekleme seçeneği. Bu aynı zamanda oyun sırasında oyunun boyutunu daha iyi kontrol etmeye yardımcı olur ve her kişinin farklı tercihlerine daha uygundur (örneğin bazı insanlar sessizce futbol oynamayı sever, bazıları tribünlerin heyecanlı atmosferini sever).

  FIFA Mobile 22 BETA sürümü

  Şu anda oyun yalnızca 3 bölgeyi desteklemektedir:

  Oyunu deneyimlemek için yukarıdaki üç bölgeden birine sahte IP göndermek için herhangi bir VPN (ExpressVPN, AdGuard VPN, 1.1.1.1) kullanırsınız.

  Android için FIFA Mobile 22 APK indir

  FIFA Mobile 22, iyi bilenmiş bir bıçak gibidir, şimdi daha önce hiç olmadığı kadar parlamak için iyi bilenmiş değerli bir mücevherdir. Çok fazla değil ama hissedecek kadar. FIFA Mobile 22’deki görseller, diyagramlar, taktiklerden oynanışa ve isabetliliğe kadar her iyileştirme, en titiz futbol tutkunlarını bile tatmin edebilir.

  Yazı kaynağı : apkoyun.club

  FIFA Mobile

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap