Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  festival park kadıköy nerede

  1 ziyaretçi

  festival park kadıköy nerede bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Festival Park Kadıköy nerede?

  Festival Park Kadıköy nerede?

  Festival Park Kadıköy nerede? sorusunun cevabı çok basit!

  İBB Kültür AŞ tarafından #kutlamayadeğer her şey için İstanbullularla buluşturulan yeni kültür sanat mekânı Festival Park Kadıköy, şehrin merkez noktalarından birinde, toplu taşımayla rahatlıkla ulaşılabilecek bir noktada yer alıyor. 

  6, 7 ve 8 Haziran tarihlerinde birbirinden keyifli etkinliklerle 3 gün boyunca devam eden açılış programıyla şehrin kültür sanat hayatına merhaba diyen Festival Park Kadıköy; yaz kutlamalarıyla İstanbulluları ücretsiz etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Denizin güneşle buluştuğu, Kadıköy’ün enerjisini yansıtan İstanbul’un en güzel noktalarından birinde yer alan Festival Park’a ulaşım ise çok kolay!

  8.500 m2 alanı ve 10.000 kişi kapasitesi ile şehrin yeni yaşam alanı Festival Park Kadıköy; metrobüs, metro, vapur ve dolmuş olmak üzere neredeyse tüm toplu taşıma hatlarının kesiştiği bir nokta olan Kadıköy Burun’da; Haydarpaşa Garı’ndan Moda Sahili’ne uzanan rıhtımın son noktasında yer alıyor.

  Lokasyon: Kadıköy Burun; https://goo.gl/maps/nMKkmbcmTuNmUCY48

  Festival Park İstanbul güncel etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : kultur.istanbul

  Festival Park Kadıköy Yaz Kutlamaları

  Festival Park Kadıköy Yaz Kutlamaları

  Şehrin dinamizmini ve heyecanını yansıtan Festival Park Kadıköy’de “Yaz kutlamaları” başlıyor!

  Denizin güneşle buluştuğu İstanbul’un yeni açık hava etkinlik mekânı Festival Park Kadıköy, İstanbullu sanatseverleri bu sefer kültür-sanatla yazı kutlamaya davet ediyor.

  Konserlerle müziği, stand-up gösterileri ile gülmeyi, partiler ile dansı, eşsiz manzara ile yazı kutlayacağımız Festival Park Kadıköy’e tüm İstanbullular davetlidir.

  21 Haziran 2022
  Saat: 21.00 – İBB Kent Orkestrası

  22 Haziran 2022
  Saat: 20.00 – Mesut Süre
  Saat: 21.00 – Şener Çetin ile2000’ler Parti

  24 Haziran 2022
  Saat: 19.00 – Gülinler
  Saat: 20.30 – Kaan Tangöze

  25 Haziran 2022
  Saat: 17.30 – Roller Skate Türkiye ile Paten Partisi
  Saat: 20.30 – Çelik

  26 Haziran 2022
  Saat: 17.30 – dansfabrika ile Hip-Hop
  Saat: 20.30 – Anıl Piyancı

  *Etkinlikler ücretsizdir.
  *Giriş için Radar İstanbul mobil uygulaması üzerinden kayıt yapılması gerekmektedir.

  Yazı kaynağı : kultur.istanbul

  Açık hava konserlerinin yeni adresi: Festival Park Kadıköy| Haberler

  Açık hava konserlerinin yeni adresi: Festival Park Kadıköy| Haberler

  Açık hava konserlerinin yeni adresi ‘Festival Park Kadıköy’, iki muhteşem konserle kapılarını açtı. Binlerce İstanbullunun akın ettiği konserlerde Anatolian Sessions ritimleriyle coşturdu, Gaye Su Akyol performansıyla büyüledi

  İstanbul yepyeni bir açık hava etkinlik mekanı ile buluşuyor. Şehrin kalbinde konumlanan ‘Festival Park Kadıköy’; müziği, kültür-sanatı, İstanbul’u ve hayatı kutlamak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden Kültür AŞ tarafından İstanbullulara kazandırılıyor. Şehrin dinamizmini ve heyecanını yansıtan, farklı sanat dallarına ev sahipliği yapması için tasarlanan Festival Park Kadıköy, yaz boyunca kültür-sanat etkinliklerine sahne olacak. Ayrıca yeme-içme alanları ve tasarım dükkanları ile İstanbullulara yeni bir deneyim yaşatacak.

  AÇILIŞ KONSERLERİ GERÇEKLEŞTİ

  Festival Park Kadıköy, açılış kapsamında üç gün süren açılış konserleri ile başladı. Birbirinden değerli müzisyenler açılış konserleri kapsamında verdikleri ücretsiz konserlerle İstanbullular ile buluştu. Açılışın ilk günü olan 6 Haziran tarihinde Anatolian Sessions ve Gaye Su Akyol sahne aldı. Açılış konserlerinin ikincisi 7 Haziran tarihinde yapıldı. İkinci gün, Avrupa’nın en önemli müzik festivallerinde sahne alan Yasak Helva ve Türk psikedelik müziğinin kendine has ekiplerinden Baba Zula sahneye çıktı. Açılışın son konseri 8 Haziran’da düzenlendi. Alternatif popun yeni kuşak yorumcularından Soft Analog ve Fransız müzik sahnesinin yıldızlarından Papooz, son gün İstanbullularla buluştu.

  YAZ BOYUNCA ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

  Kadıköy İSKİ arıtma tesislerinin karşısında yapılan Festival Park Kadıköy, 8 bin 500 metrekare alanıyla 10 bin kişiye unutulmaz deneyimler yaşatmaya devam edecek. 

  Yazı kaynağı : www.gazetekadikoy.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap