Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fenerbahçe samandıra tesisleri

  1 ziyaretçi

  fenerbahçe samandıra tesisleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri

  Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri

  Futbol A Takımımızın eskiden Samandıra olarak bilinen şimdilerde ismi Sancaktepe olarak değişen ilçede bulunan idman sahası, geçtiğimiz yıllar içerisinde "Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri" adını almıştır.

  80.000 metrekarelik bir alanda yer alan ve Aziz Yıldırım’ın başkanlık dönemi içerisinde 1997-2000 yılları arasında devam eden inşaat ile daha çağdaş bir alt yapı ve daha modern bir görünüme kavuşmuş olan tesis, Türkiye genelindeki diğer spor kulüplerinin de gıpta ederek baktığı bir donanıma sahiptir.

  Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri, 5 yıldızlı bir otel konforuna sahip iç dizaynıyla oyuncuların ve çalışanların rahatlarını sağlayacak şekilde inşaa edilmiştir. Tesislerin içinde kış bahçesi, yemekhanesi, yüzme havuzu, kapalı spor salonu, power plate salonu, kum voleybol sahası, 2 ayrı çim sahası, oyun salonu, basın odası ve oyunculara özel odalar bulunmaktadır.

  Ayrıca tesislerin hemen yanında bulunan çam ağaçlarıyla kaplı ormanda bulunan parkurlar da oyuncularımız dönemsel olarak dayanıklılık çalışmaları yapma şansı buluyorlar.

  Yazı kaynağı : www.fenerbahce.org

  Fenerbahçe Tesisleri | Fenerbahçe

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Fenerbahçe SK Samandıra Can Bartu Tesisleri

  Fenerbahçe'nin 28 kupasının görselleri Samandıra Tesisleri'nde

  Fenerbahçe'nin 28 kupasının görselleri Samandıra Tesisleri'nde

  28 Kupa ve 5 yıldızlı Fenerbahçe logolarının asıldığı tesislerde, dünyaca ünlü teknik adam Jorge Jesus’un isteği ile gerçekleştirilen değişiklikler devam ediyor.

  Fenerbahçe’nin tarihinden aldığı güce inanan ve futbolcularının bu ruhla hareket etmesini isteyen Teknik Adamın talebiyle tesis duvarları Fenerbahçe taraftarının birliktelik ve aidiyet duygularını ortaya koyan görselleri ile kaplanırken takımın toplantı odası da baştan aşağı yenilendi.

  Jorge Jesus’un isteği ile takımın kendisini Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nun yüksek atmosferinde hissetmesini sağlayacak, motivasyonlarını artıracak duvar kaplamaları salonda yerini alırken, koltuklar da buna uyumlu şekilde yenilendi.

  Kazanan takım olma ve hırsla mücadele etme bilincinin oyunculara yüklenmesinin hedeflendiği bu değişikliklerle birlikte Fenerbahçeli futbolcular Jorge Jesus liderliğinde yeni sezonda “sahne bizim” diyecekler.

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap