Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fenerbahçe kadın futbol takımı oyuncuları

  1 ziyaretçi

  fenerbahçe kadın futbol takımı oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  FUTBOL A TAKIMI - Fenerbahçe Spor Kulübü

  Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı'nı açıkladı! Gözler Aycan Yanaç'ta!

  Fenerbahçe Futbol Kadrosu – Takım Oyuncuları ve Futbolcular

  Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı kuruldu mu, kadrosunda kimler olacak? FB Kadın Futbol Takımı kadro belirlendi mi?

  Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı kuruldu mu, kadrosunda kimler olacak? FB Kadın Futbol Takımı kadro belirlendi mi?

  Fenerbahçe resmi sitesinden kadın futbol takımının kurulması ile ilgili açıklama yaptı. Peki, Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı kuruldu mu, kadrosunda kimler olacak? FB Kadın Futbol Takımı kadro belirlendi mi? Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı kadroda kimler olacak? Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı kadrosunda hangi isimler var? Açıklandı mı?

  FENERBAHÇE KADIN FUTBOL TAKIMI KURULDU MU?

  Fenerbahçe'de geçtiğimiz Haziran ayında gerçekleştirilen seçimli genel kurulda kararı alınan kadın futbol takımı için çalışmalar başladı.

  Sarı-lacivertli kulüp, kadın futbol takımı için temellerin atıldığına vurgu yaparken, resmi internet sitesinden konuyla alakalı şu açıklamaları yaptı:

  "Fenerbahçe Spor Kulübü olarak mücadele ettiğimiz 9 branşta sporun lokomotifi olup, Türk sporunun geleceği için aydın ve başarılı sporcular yetiştirme bilinciyle çıktığımız yolda, ülkemizin değerlerini sahiplenerek ait olduğumuz toplum için katma değer yaratmayı, kadınlar ve kız çocukları için adımlar atmayı görevlerimizden biri olarak kabul ettik.

  Şimdi, Fenerbahçe olarak bu bilinç ve yaklaşımla önemli bir adım daha atıyor; UEFA'nın Avrupa'nın gelişime en açık alanı olarak tespit ettiği, dünyanın birçok ülkesinde yoğun ilgi ile desteklenen, her geçen gün daha da gelişen kadın futbolunda yer alacağımızı ve bu alanda başarı çıtasını daha da yukarılara taşımayı misyon edindiğimizi duyuruyoruz. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

  Haziran ayında yapılan Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantımızda, kongre üyelerimizden aldığımız yetki ile bu önemli adımı hayata geçiren Kulübümüz için; gerek kutsal formamızla mücadelelerinde gerekse tribünlerimizde Kulübümüzün yanında duruşlarıyla tarihimizde eşi benzeri görülmemiş izler bırakan kadınlar, her zaman çok özel ve önemli bir yere sahiptir.

  Dünyada bir ilk olarak kadın-erkek eşitliğinin sağlanması, kadınlar ve kız çocuklarının toplumun her alanında katılımlarının artması için Birleşmiş Milletler'in hayata geçirdiği HeForShe ile güçlerini birleştiren Fenerbahçe Spor Kulübü olarak kadınların her alanda olduğu gibi futbolda da temsil edilmesini destekliyor; Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

  Fenerbahçeli kadınların, geçmişte olduğu gibi gelecekte de tarihe damgalarını vuracaklarına,

  Kadın Futbol Takımımızın, Kulübümüzü şampiyonluklarla gururlandıracağına ve gelecek nesillere iyi birer örnek teşkil edeceklerine inanıyoruz."

  FENERBAHÇE KADIN FUTBOL TAKIMI KADROSU BELLİ OLDU MU?

  FB kadın futbol takımı kurulması için çalışmalara başlandı. Fakat henüz takımda yer alacak olan isimler, futbol takımı kadrosu belirlenmedi. Takım kadrosu netleşince isimleri açıklanacaktır.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Son dakika: Aycan Yanaç'tan Fenerbahçe cevabı! Kadın futbol takımına transfer olacak mı? ALG Spor başkanı açıklama yaptı

  Son dakika: Aycan Yanaç'tan Fenerbahçe cevabı! Kadın futbol takımına transfer olacak mı? ALG Spor başkanı açıklama yaptı

  Fenerbahçe Kulübü, kadın futbol takımının kurulduğunu geçen haftalarda açıklamıştı. 10 Eylül Cuma günü Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı iiçin Ülker Stadyumu'nda imza töreni düzenlenecek.

  Survivor ayrışmasıyla ünlenen ve Fenerbahçe sevgisini her fırsatta dile getiren futbolcu Aycan Yanaç için kadın futbol takımı kurulduktan sonra Sarı-lacivertli taraftarlarca çok sayıda mesaj ve tweet atılmıştı. Aycan Yanaç'ın Fenerbahçe'ye gelmesini isteyen taraftarlar, futbolcuyu sosyal medya gündemine sokmuştu.

  AYCAN YANAÇ'TAN FENERBAHÇE SORUSUNA YANIT

  Geçtiğimiz gün sosyal medyadan soru - cevap etkinliği yapan Aycan Yanaç, 'Fenerbahçe'ye transfer olacak mısın?' şeklindeki soruya; "Şu an konsantrasyonum sadece ALG Spor' yanıtı verdi.

  'FUTBOL TAKIMI AÇILSA İLK FUTBOLCUSU BANKO BEN OLURUM'

  Survivor'da Fenerbahçe sevgisiyle bilinen Aycan Yanaç, "Tabii ki Fenerbahçeliyim, çünkü Fenerbahçe'den başka bir takım göremiyorum. Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı açılsa, ilk futbolcusu banko ben olurum." demişti.

  ALG SPOR'DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

  Aycan Yanaç'ın forma giydiği Gaziantep ALG Spor'un başkanı Ali Gözcü, ünlü futbolcunun Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönündeki söylentiler hakkında açıklama yaptı:

  Geçen sezon biliyorsunuz pandemiden dolayı çok fazla maç oynama şansına sahip olamadık. Aycan Yanaş yine bizim takımımızda, biz yine anlaşmamızı yaptık. Bu kadarmagazinin içerisinde olmasına rağmen antrenmanlarına çıkıyor. Normal futbol hayatında başarı olacağına inanıyorum. Aycan yeni sezonda da bizimle ve anlaşması var. Oyuncularımız şu anda ligde şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi'ni hedefliyor."

  Son dakika: Aycan Yanaçtan Fenerbahçe cevabı Kadın futbol takımına transfer olacak mı ALG Spor başkanı açıklama yaptı

  Pro Sanal Bahis sadece Misli.com'da! Türkiye'de ilk ve tek, hemen üye ol...

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Fenerbahçeliler çok istedi, o futbolcu yanıt verdi

  Fenerbahçeliler çok istedi, o futbolcu yanıt verdi

  Fenerbahçe Kulübü, geçtiğimiz hafta kadın futbol takımının kurulduğunu açıklamıştı. 10 Eylül Cuma günü Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı için Ülker Stadyumu'nda imza töreni düzenlenecek.

  Survivor ayrışmasıyla ünlenen ve Fenerbahçe sevgisini her fırsatta dile getiren futbolcu Aycan Yanaç için kadın futbol takımı kurulduktan sonra sarı-lacivertli taraftarlarca çok sayıda mesaj ve tweet atılmıştı. Aycan Yanaç'ın Fenerbahçe'ye gelmesini isteyen taraftarlar, futbolcuyu sosyal medya gündemine sokmuştu.

  AYCAN YANAÇ'TAN FENERBAHÇE SORUSUNA YANIT

  Geçtiğimiz gün sosyal medyadan soru - cevap etkinliği yapan Aycan Yanaç, 'Fenerbahçe'ye transfer olacak mısın?' şeklindeki soruya; "Şu an konsantrasyonum sadece ALG Spor' yanıtı verdi.

  ALG SPOR'DAN DA AÇIKLAMA GELDİ

  Aycan Yanaç'ın forma giydiği Gaziantep ALG Spor'un başkanı Ali Gözcü, ünlü futbolcunun Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönündeki söylentiler hakkında açıklama yaptı:

  Geçen sezon biliyorsunuz pandemiden dolayı çok fazla maç oynama şansına sahip olamadık. Aycan Yanaş yine bizim takımımızda, biz yine anlaşmamızı yaptık. Bu kadar magazinin içerisinde olmasına rağmen antrenmanlarına çıkıyor. Normal futbol hayatında başarı olacağına inanıyorum. Aycan yeni sezonda da bizimle ve anlaşması var. Oyuncularımız şu anda ligde şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi'ni hedefliyor."

  "FUTBOL TAKIMI AÇILSA İLK FUTBOLCUSU BANKO BEN OLURUM"

  Survivor'da Fenerbahçe sevgisiyle bilinen Aycan Yanaç, "Tabii ki Fenerbahçeliyim, çünkü Fenerbahçe'den başka bir takım göremiyorum. Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı açılsa, ilk futbolcusu banko ben olurum." demiş; Emre Belözoğlu ise "Fenerbahçeli olduğu için elbette Aycan'ı destekliyorum. Ondan gelen Fenerbahçe'nin bir kadın futbol takımı kurması talebini de başkana ileteceğim." şeklinde bir mesajla destekte bulunmuştu.

  ACUN AÇIKLAMIŞTI: ALİ KOÇ ÖZEL GÖRÜŞMEK İSTİYOR

  Acun Ilıcalı ise "Aycan sana özel bir selam var onu söyleyeyim. Fenerbahçe Kulübü Başkanı sayın Ali Koç'tan. Türkiye'ye dönünce seninle özel olarak görüşmek istiyor" ifadelerini kullanmıştı.

  Odatv.com

  Yazı kaynağı : odatv4.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap