Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fenerbahçe dünya kupası oyuncuları

  1 ziyaretçi

  fenerbahçe dünya kupası oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Fenerbahçe'de Dünya Kupası'na gidecek futbolcular! Fenerbahçe'de Dünya Kupası'na giden oyuncular kimler?

  Fenerbahçe'de Dünya Kupası'na gidecek futbolcular! Fenerbahçe'de Dünya Kupası'na giden oyuncular kimler?

  Fenerbahçe'de dünya kupasına giden oyuncular! Katar'da düzenlenecek olan 2022 Dünya Kupası'na kısa bir süre kala aday kadrolar açıklanmaya başladı. Peki, Fenerbahçe'de Dünya Kupası'na giden oyuncular kimler? Fenerbahçe'de Dünya Kupası'na gidecek futbolcular Fenerbahçeli taraftarlar tarafından merak ediliyor. İşte, Fenerbahçe'de Dünya Kupası'na gidecek futbolcular haberimizde...

  FENERBAHÇE'DE DÜNYA KUPASINA GİDECEK OYUNCULAR

  2022 Dünya Kupası'na kısa bir süre kala milli takımların aday kadroları açıklandı. Dünya Kupasına gidecek Fenerbahçeli futbolcular merak ediliyordu. İşte, Dünya Kupası'na giden Fenerbahçeli futbolcular:

  2022 DÜNYA KUPASI NE ZAMAN?

  2022 FIFA Dünya Kupası, 21 Kasım - 18 Aralık 2022 tarihleri arasında Katar'da düzenlenecek olan 22. FIFA Dünya Kupası turnuvasıdır. 2 Aralık 2010'da yapılan oylama sonucunda, FIFA tarafından açıklanan ev sahibi ülke Katar olmuştur. Turnuvadaki maçlar, 5 farklı şehirde ve 8 farklı stadyumda oynanacaktır.

  Bu, Katar'ın ev sahipliği yaptığı ilk Dünya Kupası organizasyonu olacaktır. Katar Futbol Federasyonu tarafından organize edilecek olan bu turnuva; Arap ve Müslüman dünyasında düzenlenecek olan ilk, Orta Doğu'da düzenlenecek olan ilk ve Güney Kore ile Japonya'nın ev sahipliği yaptığı 2002'deki FIFA Dünya Kupası'ndan beri Asya'da düzenlenecek olan ikinci Dünya Kupası olacaktır. Ayrıca bu turnuva, 32 millî takımın yer aldığı son Dünya Kupası turnuvası olacaktır ve 2026'dan itibaren takım sayısının 48'e çıkarılması planlanmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Fenerbahçe

  Fenerbahçeli futbolcuların hedefi Dünya Kupası!

  Fenerbah�e'de hedef D�nya Kupas�

  Fenerbahçe Futbol Kadrosu – Takım Oyuncuları ve Futbolcular

  Fenerbahçe'den, Katar'daki Dünya Kupası'na gidecek 3 isim... | FenerKolik

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap