Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  fatmanur boylu karne hediyesi

  1 ziyaretçi

  fatmanur boylu karne hediyesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  HaberTürk, "karne hediyesi et" haberinin ham görüntülerini paylaştı: "Ayazcığım 'annem karne hediyesi bana et aldı' der misin?"

  HaberTürk,

  TIKLAYIN | Kasapta mikrofon uzatılan çocuk: Annem karne hediyesi olarak et aldı

  TIKLAYIN | "Karne hediyesi olarak kendisine et alındığı" söyleyen çocuğun annesi, Sabah'a konuştu: Fakir değiliz; evimiz, arabamız var

  TIKLAYIN | 'Annem karne hediyesi et aldı' haberine soruşturma

  TIKLAYIN | HaberTürk, "Karne hediyesi et" haberini yapan muhabirin işine son verdi

  TIKLAYIN | Yaptığı haber sonrası HaberTürk'ün işine son verdiği Fatmanur Boylu'dan açıklama: Vicdanım rahat, gazeteciliğimden eminim

  Yazı kaynağı : t24.com.tr

  Habertürk muhabirinin kurgusu ham görüntülerde ortaya çıktı: Annem karne hediyesi et aldı der misin?

  Karneye et haberi sonrası kovulan Habertürk muhabiri sadece Yeniçağ’a konuştu

  YENİÇAĞ/ TOLGA ŞAHİN- ÖZEL HABER

  Habertürk’te yaptığı “Karne hediyesi et alan çocuk” haberi sonrası kanaldan kovulan muhabir Fatmanur Boylu, Yeniçağ’dan Tolga Şahin’e konuştu.

  “MAĞDUR YARATMA İHTİYACIM YOK. BU DURUMDA ÇOK İNSAN VAR”
  Ülkenin içinde bulunduğu konum gereği kimseyi mağdur gibi konuşturmaya ihtiyacının olmadığını belirten Boylu, “Benim mağdur yaratma gibi bir amacım olsa. Haberi yaptığım esnada kasaba gelen ve bedava et isteyen kadını haber yapardım. Kadının et istemesi sonrası kasap bana ‘bu şekilde o kadar çok insan geliyor ki’ dedi. Ki benim o an yaptığım haber yoksulluk haberi değildi. Haber Et ve Süt Kurumu’nun karkas et satışı kararının fiyatları etkileyip etkilemeyeceği üzerine bir haberdi. Karne günü olması nedeniyle o güne bağlayarak haberi gündeme bağlamak adına çocuğa böyle bir soru yönelttim.

  “OLAY TAMAMEN SAPTIRILDI”
  Çocuklarla yapılan röportajlarda teknik olarak o sesi düzgünce vermemiz gerekiyor. Bu nedenle çocuğun söylediği şeyi tekrar düzgünce tekrar etmesini istedim sesi düzgün almak adına ancak orada bir fısıldama falan yok bangır bangır soruyorum. Annesi orada kasap orada sesimi herkes duyuyor. Hatta çocuğun açıklaması sonrası kasap da devamını getiriyor. 3 tane anktrikot hediye ediyor. Şekerci olsa şeker verecekti, pastane olsa kurabiye verecekti. Olay tamamen saptırıldı
  ” dedi.

  “AMACIM MAĞDURİYET OLSA GÖRÜNTÜYÜ SONA KOYMAM”
  “Haberde mağduriyet yaratma gibi bir amacı olsa bu görüntüyü haberin en sonuna koymam en başa koyar bangır bangır verirdim. Bundan gram da gocunmazdım”
  diyen Boylu, “Habertürk’te emekli maaşıyla geçinemeyen 2 kişinin haberini de yapmışlığım var. O insanlar bana her şeyi anlattı. Hatta öyle ağır şeyler anlattılar ki rencide olurlar mı düşüncesiyle habere koymadım bile. Benim mağdur yaratma gibi bir ihtiyacım asla söz konusu değil. Yoksulluk haberi yapılacaksa onu da yaparım ama bu durum böyle değildi. Bu noktada mağdur edilen ben oldum ancak karşımda işinden kovulacak yada bu sıkıntıyı yaşayacak bir muhattabım yok ” dedi.

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap